По делу

Варикоцелє у дітей: як виявити проблему та яку методику оперативного втручання обрати?

Однією з поширених проблем чоловічої статевої системи, яка зустрічається серед усіх вікових груп, але частіше всього у підлітків, є варикоцелє.

Це захворювання характеризується порушенням відтоку венозної крові від статевих залоз (яєчка) і проявляється варикозним розширенням вен, які формують лозовидне сплетення яєчка. Варикоцелє виявляється у 15% молодих чоловіків і підлітків, рідше у хлопчиків молодшого шкільного віку.

Підступність цього захворювання полягає в тому, що у 98% випадків воно протікає безсимптомно, часто не викликає візуальних змін і виявляється тільки при профілактичному огляді у лікаря. Іноді хворі можуть скаржитися на відчуття дискомфорту і тяжкості в області яєчка або самостійно знаходити в себе збільшення об’єму калитки.

В чому причина виникнення?

Варикоцелє виникає через збільшення тиску у венах, що формують так зване лозовидне сплетення яєчка, що зазвичай пов’язано з особливостями анатомічного розташування цих вен. Частіше варикоцелє виникає зліва через особливості ходу лівої яєчкової вени.

Найбільшою небезпекою, яку несе в собі ця хвороба, є те, що при її прогресуванні спостерігається зменшення розмірів (атрофія) яєчка та зниження фертильності (репродуктивної здатності). А це, в свою чергу, призводить до того, що у 20-30% випадків дана патологія стає причиною безпліддя у чоловіків.

Як лікувати?

Варикоцелє - доволі своє-рідна патологія, яка не під-дається консервативному лікуванню. Лікування варикоцелє виключно хірургічне! Мета всіх операцій, які сьогодні проводять у світі, одна - радикально заблокувати відтік крові з яєчка по «патологічному шляху», тобто по лівій яєчковій вені.

Існує кілька видів операцій, що застосовуються для лікування цього захворювання:

Із зачеревинним доступом (операція Паломо, Іванисевича).

Лапароскопічна перев’язка внутрішньої сім’яної вени.

Яку методику оперативного втручання обрати?

Вибір методу оперативного втручання залежить від кожної конкретної ситуації і з урахуванням побажань батьків пацієнта (або самого повнолітнього хворого). Це питання вирішується на консультації з лікарем.

У клініці «Медсоюз» застосовують всі види вищеперерахованих оперативних втручань.

Лапароскопія при варикоцелє - метод оперативного втручання, який відзначається високим ступенем ефективності і малою травматичністю. Під час нього застосовуються спеціальні інструменти та прилади, які дозволяють хірургу бачити всі тканини органу і спостерігати за ходом маніпуляцій, які виконуються. У клініці «Медсоюз» вперше на Сумщині виконано і впроваджено в щоденну практику лапароскопічне оперативне втручання для лікування варикоцелє!

Переваги малотравматичної лапароскопічної хірургії перед традиційними «відкритими» методиками досить суттєві:

оперативне втручання здійснюється без розрізів, через проколи передньої черевної стінки;

практично відсутній больовий синдром, відсутні післяопераційні ускладнення;

перебування в стаціонарі триває від кількох годин до однієї доби;

організм швидко відновлюється, і пацієнт повертається до звичного способу життя вже за кілька днів після оперативного втручання.

Якщо ви відчуваєте дискомфорт і тяжкість в області яєчка, знайшли в себе збільшення об’єму калитки або ваша дитина скаржиться на будь-які з цих проявів - зверніться на консультацію до кваліфікованого спеціаліста клініки «Медсоюз». Тому що своєчасно виявлена проблема - запорука повного одужання!

Адреса: м. Суми,

вул. Привокзальна, 33

(р-н обл. лікарні),

тел.: 77-99-95, 066-33-66-088.

Ліцензія МОЗ України №063237 від 27.09.2012р. акредитація МОЗ України № 011505 від 30.08.2013 р.


п»ї
Читайте в этой рубрике

Cтроительный флагман Сумщины: "Эспланада": строим и благоустраиваем!

ПАО «Сумстрой» продолжает строительство крупнейшего в нашей области проекта - микрорайона «Эспланада», состоящего из нескольких десятков современных энергосберегающих домов, квартиры в которых имеют индивидуальное отопление и улучшенную планировку. Ее, к слову, клиент может изменить... Читать статью полностью

«Ми маємо жити достойно!»

Що змусило головного лікаря медичного центру балотуватися до ВР

ВалерІй Гапченко - один з найнеспо-діваніших кандидатів у народні депутати України на окрузі №157. Якщо більшість кандидатів добре відомі сумчанам неодноразовою участю в виборах та займаними посадами, то Валерія Володимировича... Читать статью полностью

Не на словах, а по-настоящему

Александр Соколов: «Я официально написал заявление во фракцию команды Зеленского в новом парламенте»

Такого украинские выборы еще не видели. Десятки аферистов, подобно «детям лейтенанта Шмидта», выдают себя за кандидатов в нардепы от партии Владимира Зеленского.

Их задача - запутать... Читать статью полностью

Что выгоднее - льгота или субсидия?

В ВШ обратился житель села Песчаное Алексей Скударнов, инвалид, которому по закону положены льготы на оплату коммунальных услуг в размере 25%. Но, как оказалось, льготы распространяются не на все виды услуг. По крайней мере, так заявляют некоторые их поставщики.

- У меня был выбор... Читать статью полностью

«Только бы была жива!»

Удастся ли родителям и полиции разыскать 21-летнюю девушку, пропавшую 5 июля?

Тревожная новость об исчезновении на минувшей неделе 21-летней сумчанки всколыхнула всю область. Тем более что произошло это при довольно таинственных обстоятельствах...

Сама Яна - уроженка Глухова.... Читать статью полностью

Город займется новым кладбищем

К сожалению, демографическая ситуация в нашей стране оставляет желать лучшего. Следовательно, и в нашем областном центре есть постоянная проблема - с быстрым заполнением кладбищ.

Несколько лет назад самое крупное из них было закрыто, и новые захоронения перенесли в район 40-й подстанции.... Читать статью полностью

500 тысяч - на ребенка!

На последней коллегии Сумской ОГА, 25 июня, снова заговорили об оптимизации малокомплектных сельских школ. К слову, 27,5% школ нашей области - с количеством учащихся до 50 человек, а в 41% учебных заведений количество учеников в классе не превышает 10 человек.

Поводом для обсуждения... Читать статью полностью

Экскурсия на асфальтный завод

Дороги в городе - одна из наболевших проблем. И речь не только о ямах. Вообще, интересно, почему дороги делают кусками, а не полностью? Возможно, не хватает мощности местного асфальтного завода?

На него-то мы и отправились, чтобы посмотреть, как производят асфальт, а также задать... Читать статью полностью

Кощия: сложности только начинаются

Сумской исполком утвердил ДПТ, а горсовет теперь не знает, где найти на микрорайон деньги

Еще в прошлом году Сумской горисполком утвердил градостроительную документацию «Детальный план территории микрорайона между ул. Кощия, Данько и Проектной №12».

В том же решении значилось, что... Читать статью полностью

Названы причины взрыва на заводе

Из-за группового несчастного случая управление Гоструда аннулировало разрешение на эксплуатацию оборудования повышенной опасности ООО «Завод Кобзаренко».

В ходе специального расследования трагедии были

установлены нарушения условий разрешения, выданного управлением в части эксплуатации... Читать статью полностьюРеклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары