По делу

Такого в нас ще не було!

Андрій Балацький: «Перший у Сумах житловий комплекс бізнес-класу «Панорама» - абсолютно новий формат життєвого простору»

НовІтнІй, незвичайний за своїми підходами і технологіями проект житлового будівництва в Сумах - житловий комплекс «Панорама» - реалізовує девелоперська компанія «Сумчани СД». Це нове слово в плануванні та матеріалах, енергозбереженні - для того, щоб людям було комфортно, безпечно, красиво.

- З мого досвіду, який утверджувався роками успішної роботи в сфері продажу нерухомості, прийшло розуміння, що люди потребують зовсім інших умов життя, - розповідає директор ДК «Сумчани СД» Андрій Балацький. - Скільки такого: купує людина житло навіть у новобудові, а де їй паркувати авто, ніхто не подумав. Біля багатьох будинків немає навіть місця для дитячого майданчика. Ось тому й з’явилася ідея абсолютно нового формату житлового будівництва. Так, він амбітний, не має аналогів в обласному центрі, але настав час показати, що можна в такому місті, як Суми, жити в інших умовах. Щоб і планування квартир було зручним, і висота стін - 2,8 м, і світло без меж лилося через скляні стіни, відкриваючи красиву панораму, і каміни... А ще - надійний рівень утеплення, автономне опалення, легкість перепланування квартири, якщо життєві обставини цього вимагатимуть.

По суті, про все це говорили люди, коли ми ретельно вивчали їхні думки щодо того, яким вони бачать сучасне житло. Тоді й зрозуміли: такому інноваційному комплексу в Сумах - бути. Нас підтримав інвестор, і за адресою: м. Суми, вул. Косівщинська, 77а, на 90 сотках землі, ми почали будівництво. Робота складна, адже житловий комплекс передбачає сучасний підземний паркінг - такого, на 100 авто, в нашому місті ще немає. Але ми подумали про комфорт для мешканців - і влітку, і взимку машини будуть знаходитись у безпечних умовах, вони не заважатимуть на вулиці, а тому територія буде відкрита для озеленення, паркової зони, для прогулянок, буде багато місця для дітей, для спорту й дозвілля. На території житлового комплексу буде 5 дитячих майданчиків, 10 альтанок, стінка для тенісу, 3 фотозони.

Говорячи про паркінг, зверну увагу на важливу деталь - місця будуть обладнані електрозарядними пристроями, щоб, знову ж таки, власникам електромобілів (а в цьому перспектива) не потрібно було думати, де підзарядити авто.

Будівництво такого масштабу викликало зацікавленість наших майбутніх мешканців, тих, хто має намір купити в ЖК «Панорама» квартиру, отож ми влаштовуємо дні відкритих дверей, щоб продемонструвати, як іде процес, яка техніка працює. Відео з будівельного майданчика є в Інтернеті на нашій сторінці - ми відкриті в своїй діяльності та впевнені в тому, що робимо.

Перевагою ЖК «Панорама» є нестандартне планування квартир. Проектним установам було поставлено завдання: комфорт і зручність - понад усе. Тому проекти відбирали довго, адже хотілося оригінальності та надійності водночас, використання найновіших матеріалів і технологій. Результат: у трьох 11-поверхових будинках ЖК двокімнатні квартири за проектом мають 65-70 кв. м, роздільні санвузли, починаючи з п’ятого поверху - скляні стіни. Високий рівень утеплення - 150 мм. Як експеримент - три квартири на 11-му поверсі (дворівневі) матимуть басейн. Подбали й про місця для розміщення кондиціонерів, щоб врешті-решт вони не паплюжили фасади, як це є сьогодні. Можливо, у власників квартир виникне потреба перепланувати житло - ми передбачили таку можливість без зайвого клопоту, можна навіть назвати нашу будівлю трансформером, і, що важливо, сучасні технології забезпечують якість і надійність.

За проектом квартири матимуть високі стелі (2,8 м), а також великі вікна та скляні стіни. При цьому будуть використані найсучасніші єнергозбережувальні матеріали. До слова, все найновіше, що є сьогодні на ринку будівельних матеріалів і технологій, буде використано для зведення ЖК «Панорама». Ми відвідуємо виставки, спілкуємося з колегами в Києві, Одесі, за кордоном.

Проектом передбачені сонячні батареї для освітлення території. До речі, всі, хто бачить проект ЖК «Панорама», звертають увагу на золотого кольору екзотичну пальму і запитують, мовляв, що, і пальма буде? Так от, пальма буде - металева, для освітлення.

Важливого значення сьогодні набуває безпека мешканців, особливо це стосується житлового комплексу такого рівня. Проектом передбачено відео-

спостереження по периметру всієї території, місце для охорони «містечка», і навіть кімнати консьєржа також будуть комфортними.

Таке масштабне будівництво забезпечують професіонали нашої команди, ми першими в Сумах отримали дозвіл на будівництво комплексу (С-3), кожен етап будівництва - під контролем. Адже житловий комплекс такого рівня - не просто амбітний план, це бажання надати людям можливість жити в комфортних умовах, щоб місце, де живеш, радувало. Жити і творити потрібно яскраво, тому переконаний: новітній ЖК «Панорама» стане візиткою нашої фірми. А люди матимуть комфортне, красиве й безпечне житло - в цьому наша мета і завдання.

За матеріалами журналу "Ділові новини" Сумської торгово-промислової палати

За детальною інформацією звертайтеся:

40000, м. Суми, вул. Кооперативна, 19, офіс 213

тел. 095-333-85-85

panoramasumy.com


п»ї
Читайте в этой рубрике

В Сумах скорые попадают в пробки?

25 ноЯбрЯ на аппаратном совещании в Сумской мэрии обсуждался вопрос об упорядочении движения транспорта в районе перекрестка ул. 20 лет Победы и пер. Гражданского с целью облегчения выезда со станции машин скорой помощи.

Мэр Сум Александр Лысенко удивился, что существует проблема... Читать статью полностью

Вместо огорода - баня?

Оказывается, проблемы с выделением участков АТОшникам бывают неразрешимыми не только из-за недостатка самой земли в Сумах.

Так, тему одного из наделов снова подняли на сессии Сумского горсовета в ноябре. Речь шла о предоставлении в собственность участка на

ул. Партизанской. Причем... Читать статью полностью

Под лежачий камень вода не течет

Как сделать так, чтобы и в квартире было тепло, и платить за эту роскошь не надо было слишком много? Получить такой эффект в многоэтажных домах, особенно построенных 20-40 лет назад, почти нереально.

Исключение - энергоэффективное жилье, т.е. с утепленным фасадом, новыми окнами... Читать статью полностью

Менять люки - только капитально!

Буквально неделю назад жители ул. Баумана приходили в Сумской горсовет с ультиматумом: если у них на отремонтированном участке дороги не выровняют канализационные люки и не ограничат скорость движения, они перекроют дорогу.

«У нас капитально отремонтировали проезжую часть, но теперь... Читать статью полностью

Детсад в 12-м микрорайоне - не миф

Поскольку на минувших выходных СМИ снова подняли вопрос о строительстве в 12-м микрорайоне прокурорского дома, где по Плану зонирования 2012 года должен был быть детский сад, на совещании в Сумской мэрии 25 ноября не могли избежать проблемной темы.

Напомним, о том, что дом на ул.... Читать статью полностью

Cтроительный флагман Сумщины

Строимся даже зимой!

Один из лидеров строительного рынка Сум АО «Сумстрой» продолжает строительство крупнейшего в нашей области проекта - микрорайона «Эспланада», состоящего из нескольких десятков современных энергосберегающих домов. В квартирах - индивидуальное отопление и улучшенная... Читать статью полностью

Транспорт есть - водителей нет

Кто будет работать в областном центре на городских маршрутах?

Насколько эффективно работает в Сумах пассажирский транспорт, разбирались депутаты комиссии горсовета по вопросам ЖКХ и транспорта, ведь жалоб от сумчан и на коммунальный, и на частный поступает множество.

По словам начальника... Читать статью полностью

«Справу Медуниці» розслідуватиме НАБУ

Вищий антикорупційний суд дав старт кримінальному провадженню по «об’єктах нардепа»

ДетективІв Національного антикорупційного бюро України зобов’язали розпочати кримінальне провадження щодо ймовірного розкрадання бюджетних коштів під час ремонтів шкіл та дитячих садочків у Сумах,... Читать статью полностью

Анонс
о чем говорят?
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары