По делу

Реальна підтримка підприємців

Ощадбанк відкриває доступ мікро- та малому бізнесу до програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Ощадбанк розширює підтримку підприєм-ництва і розпочинає кредитування мікро- та малого бізнесу в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», запровадженої за ініціативи Президента України та Прем’єр-міністра України.

Клієнти з будь-якого містечка України можуть подавати заявки за посиланням https://www.oschadbank.ua/ua/579, а також у відділеннях Ощадбанку.

Мета програми - завдяки державній підтримці відкрити підприємцям доступ до кредитів для розвитку і модернізації власного бізнесу. Це сприятиме стимулюванню підприємництва і відповідно посиленню конкурентоспроможності малих підприємств, створенню нових робочих місць, зміцненню економіки. За попередніми розрахунками програма допоможе створити близько 90 тис. нових робочих місць.

«Уряд працює над тим, щоб вартість кредитів знижувалась, і ми вже маємо певні успіхи. За останні шість місяців вартість кредитів у банках істотно зменшилась, але для масштабних змін Уряд прийняв рішення компенсувати частину відсоткової ставки таким чином, щоб людина фактично змогла отримати кредит під 5-7-9 відсотків в залежності від того, яку кількість робочих місць буде створювати нова справа. Для нас дуже важливо надати підприємцям більше ресурсів, більше свободи і більше можливостей», - сказав Олексій Гончарук, Прем’єр-міністр України.

«Хочу привітати всіх нас із запуском програми доступних кредитів. Нарешті з боку держави на рівні Президента та Прем’єр-міністра зроблено перший серйозний крок щодо реальної підтримки українського підприємництва. Ощадбанк як партнер програми і лідер ринку кредитування мікро- та малого бізнесу докладе максимум зусиль, щоб якомога більше підприємців змогли зміцнити свій бізнес і перейти на новий рівень підприємництва. В нас є напрацьована експертиза в рамках програми «Будуй своє». У нашому портфелі є чимало історій становлення нових бізнесів. Ми готові перейти на якісно новий рівень доступного кредитування підприємців під 5-7-9%», - зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Державна компенсація за кредитом у рамках програми дає підприємцям можливість отримати фінансування в національній валюті за відсотковими ставками 5, 7 або 9% річних. Ставка залежить від розміру бізнесу:

5% річних - для бізнесу з виручкою до 25 млн грн та створенням мінімум 2 робочих місць протягом першого кварталу;

7% річних - для бізнесу з виручкою до 25 млн грн;

9% річних - для бізнесу з виручкою до 50 млн грн.

Отримати фінансування можна на придбання та модернізацію основних засобів, на будівництво/реконструкцію/ремонт приміщень, де ведеться основна господарська діяльність. Кредити надаються терміном до 5 років у сумі до

1,5 млн грн.

Ліцензія № 148 від 05.10.2011. ІП

Пес-служба Ощадбанку


п»ї
Читайте в этой рубрике

Инклюзивный автобус для Сумского УВК №16

В Сумском УВК №16 (школа-детсад), где обучаются дети с особыми образовательными потребностями, - транспортное пополнение. Для учебного заведения за средства государственного и городского бюджетов купили школьный автобус, приспособленный для перевозки детей с инвалидностью.

Стоимость... Читать статью полностью

Неотложка для Сумской ЦГБ

Еще в конце ноября прошлого года Минздрав согласовал сеть опорных медучреждений, в которых в 2020 году должны появиться стационарные отделения экстренной (неотложной) медпомощи - с круглосуточным доступом к оборудованию в режиме 24/7.

В нашей области таких отделений будет семь:... Читать статью полностью

В пятерке лучших - три сумских педагога

Трое сумских учителей стали победителями II (регионального) тура Всеукраинского конкурса «Учитель года - 2020», который уже много лет определяет лучших педагогов в своих номинациях.

В этот раз соревнования проводились среди учителей истории, химии, зарубежной литературы, изобразительного... Читать статью полностью

Cтроительный флагман Сумщины

Несмотря на зиму, строительство идет!

Несмотря на зиму, один из лидеров строительного рынка Сум АО «Сумстрой» продолжает строительство нового крупнейшего в нашей области проекта - микрорайона «Эспланада»! Ведь благодаря высоким темпам строительства и внедрению передовых технологий... Читать статью полностью

Еще миллион - на благоустройство территории

В октЯбре 2018 года в Сумах на базе школы №3 открылся инклюзивно-ресурсный центр, где специалисты оказывают психолого-педагогическую помощь детям с особыми образовательными потребностями.

Для его работы благотворители обустроили большой и красочный кабинет (почти 50 кв. м), а за... Читать статью полностью

Анонс
о чем говорят?
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары