По делу

Будівельний флагман Сумщини

У нас можна відразу замовити квартиру з потрібним плануванням!

Одна з найбільших будівельних компаній Сумської області - АТ «Сумбуд» - завжди може запропонувати найширший спектр нерухомості в своєму новому мікрорайоні «Еспланада», що знаходиться в центральній частині Сум.

До того ж тут є можливість придбати квартири як на фінальній стадії будівництва, так і на початковій, а це дає покупцям більш широкий вибір житла за більш вигідними цінами. А головне - є можливість заздалегідь внести зміни в планування майбутньої квартири, що дозволить значно скоротити терміни та витрати на ремонт після здачі будинку.

На сьогодні на початковій стадії будівництва - корпус 24/2. Там зведено цокольний (підвальний) поверх, закінчується цегляна кладка першого поверху. В корпусі - один під’їзд на 82 квартири (55 однокімнатних і 27 двокімнатних). Розташований він на відстані 150 м від річки Псел, 300 м до озера Чеха, між двома великими торговельними центрами - «Мануфактура» і «Лавина».

У квартирах нового будинку встановлюються вікна 5-камерної системи марки Wintech. Балкони і лоджії засклені моносклом (4 мм). Встановлюються вхідні металеві двері. Виконується штукатурка всіх приміщень, цементна стяжка під чисту підлогу, крім ванної кімнати і санвузла. Електрика - мідна електропроводка з розводкою під електроплити. Потужність електроенергії на квартиру - 12 кВт. Опалення - дахова котельня з поквартирними лічильниками тепла. Водопостачання - встановлюється система водопостачання, каналізації, електропостачання, виконується монтаж бойлера. Встановлюються лічильники води, електроенергії, тепла (поквартирно).

В корпусі №24/2 буде зовнішнє утеплення товщиною 100 мм, із покриттям декоративною штукатуркою «Короїд». Стіни товщиною 510 мм виконуються із силікатної цегли, яка має більшу міцність у порівнянні з червоною. Звертаємо увагу, що тільки зовнішнє утеплення є найбільш ефективним, оскільки воно переміщує «точку роси» на зовнішню поверхню стіни, а не на внутрішню, що дає в майбутньому відсутність грибка та запаху цвілі.

Якщо клієнт вирішив купити квартиру на ранній стадії будівництва і зробити перепланування під себе, то після укладення договору в «Центрі продажу квартир «Сумбуд» фахівці-проектувальники ДП «Сумбудпроєкт» (дочірнє підприємство АТ «Сумбуд») протягом декількох днів вносять зміни в план будівництва. В результаті, коли покупець отримує готову квартиру, то йому не потрібно платити за знесення стін та зведення нових, за новий ремонт. Завдяки цьому власник квартири може значно заощадити гроші і скоротити час ремонту.

Ще одна важлива послуга, яку надають фахівці «Сумбудпроєкту», - дизайн приміщень. Гарантією якості роботи дизайнерів-архітекторів і інженерів-проектувальників «Сумбудпроєкту» є обов’язкова сертифікація спеціалістів. І все ж краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому фахівці «Сумбудпроєкту» чекають вас у робочі дні за адресою: м. Суми, вул. Миргородська, 6. Тел. (0542) 33-12-58.

За більш детальною інформацією про покупку нерухомості від АТ «Сумбуд» звертайтеся на офіційний сайт компанії www.sumbud.sumy.ua або за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 86, 1-й поверх, Центр продажу квартир. Тел.: (050) 044-44-57, (050) 044-44-58.

Ліц. №1326/15 от 25.03.2015 г., №РУ-1326/15 ІП


п»ї
Читайте в этой рубрике

Що чекає 12-й мікрорайон та Харківську?

Мер Сум Олександр Лисенко розказав про пріоритети, які визначає громада міста

-Плани міського голови - це не мої особисті наміри, - говорить Олександр Лисенко, - це накази мешканців. Ми вдячні їм за звернення, підказки, готовність до діалогу. А якщо в цьому механізмі реалізації поточних... Читать статью полностью

Набережные Стрелки и Сумки - какими им быть?

В Сумах завершились два конкурса на лучшую концепцию реконструкции центра города

В декабре прошлого года Сумской горисполком дал добро на проведение двух закрытых архитектурных блиц-конкурсов. Один - на лучшее проектное предложение по реконструкции территории, ограниченной ул. Набережной... Читать статью полностью

«Переставлять кровати» или менять персонал?

Депутаты горсовета не понимают, зачем создавать в мэрии новое структурное подразделение

Вопрос о создании в Сумской мэрии нового структурного подразделения - департамента муниципальной безопасности - уже выносился на рассмотрение сессии горсовета в январе. Но тогда до обсуждения... Читать статью полностью

Сумскую землю оценят в 2020-м

На сессии Сумского горсовета депутаты рассмотрели проект решения о проведении нормативной денежной оценки земель Сум в 2020 году. Для этого департаменту обеспечения ресурсных платежей необходимо заключить договор на разработку соответствующей техдокументации.

Однако депутат Владимир... Читать статью полностью

Вадима Лисого обрали головою «Батьківщини» на Сумщині

22 лютого відбулася обласна партійна конференція ВО «Батьківщина». Одним із питань порядку денного було обрання голови обласного партосередку. Делегати одноголосно підтримали кандидатуру Вадима Лисого, який із грудня 2019 р. виконує обов’язки голови обласної партійної організації.

Нагадаємо:... Читать статью полностью

Областной бюджет: снова фальстарт

Почему заседание сессии Сумского облсовета отложили во второй раз?

На 21 февраля была назначена 33-я сессия облсовета. Накануне депутаты комиссии по вопросам бюджета собрались на заседание, чтобы обсудить важнейший вопрос, из-за которого, собственно, и назначали сессию, - изменения... Читать статью полностью

Продамо землю - втратимо Україну!

«Батьківщина» вимагає скликати позачергову сесію облради, щоб не допустити

На сесію Сумської облради, яка була запланована на 21 лютого, депутатська фракція ВО «Батьківщина» підготувала звернення до президента, Верховної Ради та Кабміну про зняття з розгляду законопроекту, який... Читать статью полностью

Бесплатное лечение в Яворове

Западный реабилитационно-спортивный центр НКСИУ сообщает о начале регистрации на бесплатные реабилитационно-спортивные сборы для людей, перенесших черепно-мозговые травмы. На его базе в течение 2020 года будут проходить специальные 10-дневные реабилитационно-спортивные мероприятия.... Читать статью полностью

Нові виборчі правила

Цього року сумчани будуть по-іншому обирати місцевих депутатів

НапередоднІ Нового року Верховна Рада прийняла Виборчий кодекс. Цей документ встановлює абсолютно нові правила участі у виборах, докорінно змінює порядок не лише висування кандидатів, але і підрахунку результатів.

Нинішній,... Читать статью полностью

Анонс


Реклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары