По делу

Будівельний флагман Сумщини

Комерційна нерухомість - у самому центрі міста!

Один із будівельних лідерів Сумщини АТ «Сумбуд» успішно розвиває напрямок комерційної нерухомості, пропонуючи орендарям і покупцям торговельні та офісні приміщення в центрі міста. Площі, що надаються в оренду, виграшно виділяються не тільки зручним розташуванням, а й простором, зовнішнім і внутрішнім благоустроєм, наявністю паркінгу і охорони. Все це допомагає підприємцям залучати більше клієнтів і покупців.

Сьогодні АТ «Сумбуд» може запропонувати до продажу кілька приміщень під комерційну нерухомість.

Наприклад, за адресою: пр. Лушпи, 5 (мікрорайон «Еспланада»). Важливою особливістю цих приміщень є те, що вони з самого початку проектувалися і будувалися саме як комерційна нерухомість, тобто відкрити тут офіс або магазин буде значно легше. Адже кожен об’єкт на першому поверсі має окремий вхід, свою окрему каналізацію і водогін, а також індивідуальне опалення - все зроблено згідно з прийнятим нещодавно законодавством, яке підвищило вимоги до офісних приміщень. До того ж усі приміщення утеплені за останніми вимогами ДБН із зовнішньої сторони фасаду, мають енергоефективні вікна та паркінг для автомобілів.

У новій будівлі в центрі міста на вул. Петропавлівській, 73а, здаються/продаються два просторих офіси на першому поверсі.

Перше приміщення з окремим входом може бути використано як два окремих офіси, площа: 196,6 кв. м + 168,6 кв. м. Площа другого приміщення становить 182,6 кв. м.

У них зроблені окремі санвузли. На металопластикових вікнах встановлені решітки. Вхід викладений акуратною тротуарною плиткою, на території облаштовано паркінг.

В оренду також пропонується цокольний поверх із двома окремими входами, площа приміщень - 384,8 і 387,1 кв. м.

У торговому центрі «Євробазар-2» здаються приміщення різної квадратури під офіси на ну-льовому, першому, другому та третьому поверхах. У них зроблено ремонт, є можливість підключення бездротового Інтернету.

У комплексі працює охорона, підключено відеоспостереження. Зроблено зручний під’їзд, а для автомобілів передбачена парковка.

Контакт із питань оренди: Сергій Вишемірський, тел. (095) 222-85-25.

З питань придбання квартир і комерційної нерухомості від АТ «Сумбуд» в мікрорайоні «Еспланада» звертайтеся за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 86, 1-й поверх, Центр продажу квартир, на офіційний сайт компанії: www.sumbud.sumy.ua або за тел.: (050) 044-44-57, (050) 044-44-58.

Лиц. №1326/15 от 25.03.2015 г., №РУ-1326/15 ИП


п»ї
Читайте в этой рубрике

Для особенных людей - особые условия

В Сумах сделают первый в области спортзал для людей с инвалидностью

На последней сессии Сумского горсовета 26 февраля депутаты рассматривали вопрос о внесении изменений в бюджет Сумской ОТГ на 2020 год.

В том числе утверждались списки объектов на капремонт, реконструкцию и строительство... Читать статью полностью

Даєш якісні дороги!

Уже днями синоптики обіцяють різке потепління, а це означає, що сніг має швидко зійти. На старті дорожньо-ремонтні роботи. Компанія RGM group готова взяти на себе відповідальність і якісно побудувати чи відремонтувати покриття доріг Сум та Сумщини із застосуванням надсучасних матеріалів.

«Вміємо... Читать статью полностью

Полтора миллиарда за пять лет!

Почему Сумы должны тратить свои деньги на делегированные государством полномочия?

Руководство Сум и депутаты Сумского горсовета уже давно обеспокоены тем, что государство, продолжая расширять сферы ответственности местных громад и делегировать им свои полномочия, не подкрепляет их... Читать статью полностью

Скоро поедем по-новому?

В Сумах хотят скорректировать правила пользования пассажирским транспортом

Такой проект решения исполкома уже обнародован на сайте мэрии. Поскольку это - регуляторный акт, все желающие могут подавать к нему свои замечания и предложения.

Так, исполком намерен расширить и конкретизировать... Читать статью полностью

Тариф на теплоносій буде зменшено!

Міський голова Олександр Лисенко: «Суми подали НКРЕКП реальний розрахунок»

За словами посадовця, близько півроку тому міська влада розпочала роботу щодо зменшення тарифу на тепло для абонентів ТОВ «Сумитеплоенерго».

«Зараз департамент інфра-структури та керівництво ТОВ «Сумитеплоенерго»... Читать статью полностью

Анонс
о чем говорят?
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары