По делу

До «Великого будівництва» - готові!

Сумська компанія вразила користувачів «Фейсбуку» своїми запасами будівельних матеріалів

КомпанІЯ RGM group готується впроваджувати програму президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Держава інвестує значні ресурси в розвиток дорожньої інфраструктури, дає унікальний шанс значно покращити наші шляхопроводи, в тому числі й на Сумщині.

RGM group відповідально підходить до виконання інфраструктурних об’єктів, адже дорожнє будівництво та ремонт для компанії - не тільки спосіб заробляти, головне - це можливість зробити пересування людей та вантажів українськими дорогами комфортним і безпечним.

На жаль, сьогодні дуже часто в будівельній галузі з’являються компанії-одноденки, метою яких є скоріше заволодіння державними коштами без належного виконання робіт. Вони, як правило, не мають ні відповідної виробничої бази, ні автопарку спецтехніки, ні досвідченого колективу фахівців. При цьому через роботу таких недобросовісних організацій у суспільстві створюється стереотип, що всі будівельники-дорожники працюють абияк, головне, мовляв, тільки освоєння державних коштів.

RGM group працює відкрито! Група компаній має 20-річний досвід у дорожньому будівництві та 40-річний у мостовому. На своєму сайті та на сторінках у соцмережах показує і хід виконання робіт на об’єктах, і їх кінцевий вигляд, і те, в якому стані вони перебувають через кілька років. Компанії нема чого соромитися, тому вона і веде цю дискусію. Кожен відвідувач чи потенційний клієнт може ознайомитися з виробничими потужностями, асортиментом будівельних матеріалів, технологіями та автопарком спецтехніки.

Тому, коли ви десь зустрінете інформацію, що RGM group бере участь у ремонті дороги, облаштуванні тротуару, поставляє будівельні матеріали чи зводить міст, - можете бути певні, що за цими справами стоїть фаховий колектив, значні промислові потужності виробництва, а головне: всі роботи будуть виконані з максимальною якістю і надійністю. Компанія це вміє і робить щодня! ІП


п»ї
Читайте в этой рубрике

Оздоровительный центр на Набережной никак не проверят

Строительство на Набережной р. Стрелки, напротив Дома природы, давно вызывает у сумчан немало вопросов. Ведь если раньше речь шла о небольшом сооружении на этом месте (поскольку внизу проходит речка Стрелка), то на выходе у застройщика получился огроменный комплекс, занявший, наверное,... Читать статью полностью

«Ощадбанк» просит льготу по арендной плате

Сумское областное управление «Ощадбанка» обратилось к депутатам Сумского горсовета с просьбой поддержать учреждение в это сложное для всех время и на период карантина установить для отделений банка символическую арендную плату в размере 1 гривни.

Как известно, банковские и финансовые... Читать статью полностью

Будівельний флагман Сумщини

Оренда і купівля комерційної нерухомості - в самому центрі Сум!

Один із будівельних лідерів Сумщини АТ «Сумбуд» успішно розвиває напрямок комерційної нерухомості, пропонуючи орендарям і покупцям торговельні та офісні приміщення в центрі міста.

Площі, що надаються в оренду, позитивно... Читать статью полностью

«Пора наводить порядок!»

Депутатская группа «ЗА ЛЮДЕЙ» Сумского облсовета инициирует созыв внеочередной сессии

Вопрос эффективности работы управления имуществом Сумского облсовета, и не только, давно волнует многих областных депутатов. В частности, депутатская группа «ЗА ЛЮДЕЙ» считает эту проблему настолько... Читать статью полностью

Убытки премиям не помеха

КП «Электроавтотранс» получило 14,5 млн. убытка, а директор - 470 тыс. зарплаты

РеЧь идет о выполнении финансового плана КП «Электроавтотранс» за 2019 год, отчет о котором обнародован на сайте мэрии.

Конечно, на прибыльную работу предприятия никто особо не надеялся и финплан изначально... Читать статью полностью