По делу

Автокредит - приємна подорож із Креді Агріколь

Керівник регіонального відділення Креді Агріколь Банку в Сумах Дмитро Скиба: «Ми допоможемо втілити в життя ваші мрії!»

Придбати перше авто або змінити стару модель на нову - звичне бажання. Статистика Креді Агріколь свідчить, що навіть під час карантину українці не відкладають свої автомобільні мрії на потім.

За перші п’ять місяців року ми видали більше 1 млрд гривень автокредитів, так само, як минулого року. В Україні ми видаємо кожен третій кредит на авто! Така довіра клієнтів говорить сама за себе. Тому, якою б не була ваша автомобільна мрія, ми бов’язково допоможемо втілити її в життя.

Навіть за обмеженого бюджету завжди є вибір: придбати авто з пробігом чи нижчого класу власним коштом або взяти кредит на нове авто й вищого класу. В Креді Агріколь є доступні кредитні програми на нові авто з салону. Для клієнтів із мінімальним бюджетом у нас є готові пропозиції - кредит на авто з авансовим внеском лише від 10% його вартості та вигідними процентними ставками, навіть від 0,01% річних. До того ж Креді Агріколь має

ексклюзивні умови кредитування з понад 15 провідними автовиробниками, серед яких: Renault, Citroen, Peugeot, Toyota, Nissan, Opel, Mazda, Suzuki, BMW тощо.

Не розгубитися та обрати кращий варіант автомобіля та програми кредитування клієнтам допоможуть менеджери в автосалоні. А вже після підписання кредитного договору клієнт одразу забирає автомобіль із салону.

Ще один варіант заощадити - придбати в кредит авто з пробігом. Це можна зробити як в салоні, так і у фізичних осіб. Креді Агріколь кредитує купівлю б/в автівок на строк до п’яти років та з авансовим внеском від 30% його вартості.

Креді Агріколь - банк №1 серед автолюбителів

Креді Агріколь є лідером на ринку автокредитування з часткою близько 40% серед банків. Понад 60000 автолюбителів вже обрали нас як надійного партнера. В чому секрет нашого успіху? В піклуванні про клієнтів. Ми пропонуємо прозорі та лояльні умови кредитування - жодних прихованих комісій та інших неочікуваних платежів. Креді Агріколь - єдиний в Україні банк, який має міжнародний сертифікат ISO 9001 за напрямом автомобільного кредитування. А це - гарантія якості обслуговування.

Щоб гарантувати безпеку наших клієнтів під час пандемії COVID-19, ми пропонуємо їм оформити поліс КАСКО дистанційно. Достатньо лише надіслати скановані копії необхідних документів.

Сподіваємося, що Креді Агріколь цінують не лише за вигідні умови кредитування, а й за нашу соціальну відповідальність та підтримку зелених ініціатив. Ми щороку в рамках проєкту «Дерево за автокредит» командою висаджуємо нові дерева від імені клієнтів, які отримали в нас кредит на авто. А для власного корпоративного користування купуємо електромобілі. Таким чином, ми не шкодимо екології під час ділових подорожей. І, звісно, обов’язково підтримаємо й ваш ековибір та запропонуємо кредит на купівлю електромобіля.

Конкретними вчинками доводимо, що ви можете покладатися на Креді Агріколь!

Банківська ліцензія № 99 від 12.10.2011 р.


п»ї
Читайте в этой рубрике

Будівельний флагман Сумщини

Оренда і купівля комерційної нерухомості - в самому центрі Сум!

Один із будівельних лідерів Сумщини АТ «Сумбуд» успішно розвиває напрямок комерційної нерухомості, пропонуючи орендарям і покупцям торговельні та офісні приміщення в центрі міста.

Площі, що надаються в оренду, позитивно... Читать статью полностью

«Підприємництво в Сумах має розвиватись!» -

Читать статьюДмитро Живицький, корінний сумчанин, із досвідом державного та місцевого управління

зайнятість населення, а вірніше, відсутність такої є однією з найгостріших проблем нашого міста. Міська влада, на жаль, не працює над створенням умов для збіль-шення кількості робочих місць,... Читать статью полностью

В Сумы прибыли аппараты ИВЛ

Чуть больше недели назад, 27 июня, СБУ на официальном сайте сообщила о разоблачении сделки, по которой одна из больниц в Сумах не получила 18 аппаратов ИВЛ.

Как оказалось, речь идет о Сумской областной больнице, которая проводила тендер на закупку оборудования для медучреждений... Читать статью полностью

Когда на кону - свобода выбора

НесмотрЯ на карантин, глуховчанка Елена Гавриченко обивает в Киеве пороги наивысших инстанций страны. А 13 июля вообще планирует начать голодную забастовку под Офисом президента. Чего добивается молодая женщина?

- Все началось со вступления в силу закона о децентрализации и добровольном... Читать статью полностьюНовости
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Новости
Товары