По делу

Якісні та доступні послуги - в одному місці

Що пропонує Сумська центральна районна лікарня мешканцям району та області?

СьогоднІ в кожного з нас є право вибору медичного закладу - незалежно від місця проживання та реєстрації. Для Сумської центральної районної клінічної лікарні (ЦРКЛ) це стало свого роду викликом, щоб максимально зацікавити пацієнтів, значно розширивши перелік послуг.

До речі, медзаклад отримав найбільшу в регіоні кількість пакетів медичних послуг, що оплачує держава. Їх аж 15! Та це ще не все - реагуючи на запити населення, лікарня запровадила доступні платні послуги, які користуються попитом не тільки в мешканців району та Сум, а й за їх межами. Що пропонують у @Сумській ЦРКЛ?

Медогляди: трудові, профілактичні, для водіїв та отримання дозволу на зброю

Медичні огляди - це не тільки корисна, а в деяких випадках ще й обов’язкова процедура. В Сумській райлікарні передбачили всі можливі варіанти, адже поліклініка повністю укомплектована необхідними вузькими спеціалістами. Є в наявності й обладнання - навіть виїзний флюорограф.

- Ми проводимо декілька видів медичних оглядів для працівників: попередній - коли людина влаштовується на роботу, періодичний - протягом трудової діяльності (санітарна книжка) та профілактичні (медичні) огляди з виїздом спеціалістів та флюорографа на підприємство, - розповідає Юрій Кабанець, голова комісії по проведенню медоглядів працівників певних категорій, водіїв транспортних засобів та ін. - Для водіїв транспортних засобів також передбачені медогляди - з визначенням групи крові та без її визначення. Вони проводяться за наявності сертифікатів нарколога та психіатра. Мешканці Сумського району, Миколаївської ОТГ Білопільського району та Миропільської ОТГ Краснопільського району можуть отримати сертифікати в нас - їм не потрібно звертатися до профільних медзакладів. А інші повинні отримати довідку від психіатра та нарколога за місцем проживання. Для проходження водійського медогляду потрібен паспорт, 2 фотокартки, військовий квиток (для чоловіків), а для жінок - довідка від гінеколога (можна відвідати спеціаліста у нас). Маючи з собою всі необхідні документи - достатньо одного дня, аби впоратися з усім протягом одного дня. Ще в нашій лікарні можна пройти медогляд та отримати медичну довідку, щоб взяти дозвіл (ліцензію) на зброю.

Вартість послуг:

медогляд водіїв транспортних засобів (із визначенням групи крові) - 339,24 грн.;

медичний огляд водіїв транспортних засобів (без визначення групи крові, за наявності сертифікатів нарколога та психіатра) - 310,32 грн.;

наркологічний огляд (сертифікат) - 162,24 грн. ;

психіатричний огляд (сертифікат) - 66,36 грн. ;

медичний огляд для отримання дозволу (ліцензії) на зброю - 266,88 грн. ;

періодичний медичний огляд (санітарна книжка) - від 100 грн. ;

флюорографія - 39,29 грн. ;

ультразвукове діагностичне обстеження - від 54,46 грн.

Куди звертатися? Тел. реєстратури: 66-57-20; кабінету профоглядів - 63-56-35, 66-57-18; наркологічної та психіатричної служби - 66-57-24.

ІФА-тести на коронавірус: швидко та зручно!

Тести імуноферментного аналізу (ІФА-тести) на COVID-19 - це один із інформативних видів діагностики, який показує, чи мала людина контакт із вірусом та чи перенесла хворобу. У Сумській ЦРКЛ таке обстеження виконують всім бажаючим - хто хоче дізнатися свій статус, потребує планової госпіталізації чи має намір поїхати за кордон (якщо результат ІФА-тесту є обов’язковою умовою для в’їзду в країну). Для ІФА-діагностики в лабораторії лікувального закладу створені відповідні умови (є спеціальне обладнання, роз-хідні матеріали та ін.).

- Метод ІФА-тестування виявляє імуноглобуліни двох типів - M і G, - розповідає заступник директора з поліклінічної роботи Світлана Ключко. - Якщо M, то це свідчить про гострий процес захворювання, якщо G - то людина вже перехворіла або інфікувалася вірусом і в неї виробилися антитіла. Обстеження досить доступне та не забирає багато часу. Забір крові з вени проводиться в маніпуляційному кабінеті - з 8.00 до 16.00. Якщо людина здала кров до 10-ї ранку - результат буде готовий у той же день до 15.00, якщо пізніше - то вже на наступний.

Вартість послуг: аналіз крові на COVID-19 IgM (із забором крові) та на COVID-19 IgG (із забором крові) - 155,54 грн. кожний.

Ендоскопічні обстеження - за направленням безкоштовно!

Віднедавна в лікарні з’явилося сучасне обладнання - відеоендоскопічна стійка з наборами інструментів для проведення фіброгастродуоденоскопії, колоноскопії та бронхоскопії. Це дозволило лікувальному закладу заключити договір із Національною службою на пріоритетні пакети послуг. Спеціалісти пройшли підготовку та проводять обстеження пацієнтів.

- Фіброгастродуоденоскопія дає можливість детально (з відеофіксацією) дослідити стан стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки за допомогою ендоскопа, який вводять через ротову порожнину, - пояснює лікар-гастроентеролог вищої категорії, ендоскопіст Оксана Шаповалова. - Процедура особливої підготовки не потребує, пацієнт приходить натщесерце. Колоноскопія традиційно вважається діагностичним методом, який дозволяє повністю оглянути товстий кишківник. До неї пацієнт готується - напередодні за допомогою проносних препаратів проводить очищення кишківника. Обстеження при потребі можна провести в стані медикаментозного сну. При виявленні патологічної «знахідки» - матеріал відправляється на гістологічне дослідження (біопсію) для з’ясування природи клітин новоутворення.

Всі, хто звертається в Сумську ЦРКЛ із електронним направленням від сімейного лікаря чи лікуючого спеціаліста з приводу фіброгастродуоденоскопіі та бронхоскопії після 50 років, а для проведення колоноскопії після 40 років, - проходять дослідження безкоштовно. Якщо пацієнт не потрапляє у вікові рамки, передбачені НСЗУ для пріоритетних послуг, питання призначення досліджень вирішує лікар на місці. Коли людина взагалі приходить без направлення - то такі обстеження будуть платними.

Сумська центральна районна клінічна лікарня знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Марко Вовчок, 2. Мобільний телефон для довідок, що стосуються медичних послуг, - 050 407-37-07 .

Ліза Павлова


п»ї
Читайте в этой рубрике

«Здороження чи не найдорожчої в Україні сумської комуналки!» -

Дмитро Живицький, корінний сумчанин, із досвідом державного та місцевого управління

Нещодавно на сайті Сумської міської ради з’явилося повідомлення АТ «Сумське НВО», в якому йдеться про підняття цін на гарячу воду та опалення, а це третина міста Суми!

Тариф на опалення для споживачів... Читать статью полностью

700 тысяч - за 130 квадратных метров

В бюджет Сумской городской ОТГ поступило 743648 грн. за продажу на электронном аукционе двух объектов малой приватизации.

Об этом сообщили в департаменте обеспечения ресурсных платежей. Речь идет о двух нежилых помещениях: площадью 43,6 кв. м на ул. Некрасова, 2; площадью 86,5 кв.... Читать статью полностью

Замість розрухи - епоха розвитку!

Олександр Соколов: «Треба припиняти безлад, настав час об’єднатися і працювати»

Суми - на порозі вирішальних змін. Шестирічний період застою, безпорадності та випадкових людей в управлінні містом завершується. Натомість всі «люди справи», реальні фахівці в своїх галузях почали формувати... Читать статью полностью

Скандальный участок на Заливной:

если здесь не будет 10-этажки, депутаты уже не против оформления земли?

Из-за скандала с возможным строительством над Пслом, возле пешеходного моста, вместо киоска - высотного дома предприятие, в чьей собственности МАФ, никак не может возобновить договор аренды на данный участок.... Читать статью полностью

Кредит на благо сім’ї

Вирішуйте будь-які фінансові проблеми з «ВІВА КАПІТАЛ»!

Аби навіть під час кризи ви легко придбали необхідні для родини одяг чи техніку, подбали про купівлю або ремонт оселі, змогли відпочити з близькими чи оплатити навчання дітей у вишах, фінансова компанія «ВІВА КАПІТАЛ» відкрила... Читать статью полностью

Будівельний флагман Сумщини

«Еспланада» зростає з кожним днем!

Один із лідерів будівельного ринку міста Суми АТ «Сумбуд» продовжує будівництво найбільшого в нашій області проєкту - мікро-району «Еспланада». Він складається з декількох десятків сучасних енергозберігаючих будинків, квартири в яких мають індивідуальне... Читать статью полностью

Богатые и бедные ОТГ Сумщины

Департамент финансов Сумской ОГА сообщает, что за январь-июнь этого года в общий фонд местных бюджетов области (без учета трансфертов) поступило 3,118 млрд. грн. собственных доходов, что обеспечило выполнение годового утвержденного местными советами объема на 44,2%. 19 местных бюджетов... Читать статью полностью

Теперь выборы - не только для богатых

ВР уменьшила залог для участия в местных выборах - 2020 в девять раз

16 июлЯ, за сто дней до очередных местных выборов в Украине, ВР наконец поддержала во втором чтении закон о внесении изменений в Избирательный кодекс. В том числе - существенно снизила размеры залога для участия... Читать статью полностью

Новости
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Новости
Товары