По делу

Андрій Деркач: «Вилікувати країну від епідемії

некомпетентності і жадібності неможливо, якщо не вилікувати владу»

У КиЄвІ відбувся з’їзд сили господарників і професіоналів - партії «Наш край». Прийнято офіційне рішення взяти участь у місцевих виборах у всі ради. Також була затверджена передвиборча програма «12 кроків для розвитку рідного краю». Потужна команда «Нашого краю» Сумщини представлена лідерами громад, відповідальними професіоналами та успішними керівниками

«Наш край»: «Місцеві вибори - це не боротьба за владу, це історія про рідний край»

Партія «Наш край» - сила господарників та професіоналів - презентувала на з’їзді команду, з якою йде на місцеві вибори. Сам з’їзд почався досить незвично та креативно. У повній темряві на сцену піднявся співголова партії, народний депутат Сергій Шахов і вкрутив на сцені лампочку. «Ось з таких малих кроків і починаються великі справи. Щоб вкрутити лампочку, потрібна одна людина. Той, хто вміє і знає як. А ось популістів потрібно четверо. Один буде обіцяти, другий знімати серіал, третій - клеїти борди, а четвертий звинувачувати попередників. Але ніхто з них лампочку так і не вкрутить».

Наразі українці вже втомились від популістів, колишніх акторів, грантоїдів і весільних генералів. «Країну охопила епідемія, і це не тільки про коронавірус. У людей це епідемія бідності та розчарування, у влади - некомпетентності та жадоби. Люди розчарувалися черговим вечірнім шоу та втратили віру в справедливість, - з болем зауважив лідер партії «Наш край» в Сумській області Андрій Деркач. - Обіцяли покінчити з бідністю, а покінчили зі здоровим глуздом.

Падіння економіки, розпродаж землі, знецінення людського життя. Можливості децентралізації використовують для корупції, а не для людей. Гроші витрачають або на власний бруківочний завод, або на піар. Місцева влада краде у своїх же земляків, остаточно втративши совість».

Особливу увагу Андрій Деркач акцентував на головних проблемах Сумщини - свого рідного краю. Нардеп вважає, що область, в якій видобувається 40% української нафти і велика частина газу, повинна отримувати гроші від розробок в місцеві бюджети. Сьогодні Сумщина отримує від використання власних надр практично нуль відсотків. Чому? Здивування викликає і невирішене питання з комунальним підприємством - Сумською ТЕЦ. Хто дозволив віддати ТЕЦ в оренду офшорній фірмі-«прокладці»?

Для того, аби вирішити ці та інші наболілі проблеми, партія «Наш край» і йде на вибори. «Саме на нас лежить відповідальність за майбутнє, - зауважив Андрій Деркач. - Важливо розуміти, що місцеві вибори - це не боротьба за владу і спроби знайти винних. Це історія про рідний край. Можливість змінити ситуацію в рідному регіоні. У кожному краї є природні багатства, високоосвічені фахівці і економічний потенціал. Але головне - наші чудові люди. Ми повинні повернути людям віру у справедливість. У справедливі тарифи, справедливі зарплати та справедливу владу. Це і повинно стати головною частиною програми - справедливий рідний край»

Борис Тодуров: «Ми з цими людьми однодумці та говоримо як професіонали, на одній мові»

Команду «Нашого краю» підтримують багато відомих людей України. І всі вони - професіонали. Як зауважив кардіохірург і директор Інституту серця Борис Тодуров, зараз у владу заїхали хлопчики з рюкзачками. Ті, кого виніс туди соціальний ліфт. Але ніхто з них не пройшов соціальні сходи. «Зараз йде зачистка української медицини для іноземних корпорацій. І керують нею ті, хто абсолютно не розуміє ні нашої специфіки, ні проблем. Здоров’я і життя простих людей їм не потрібні, - зазначив Борис Тодуров. - У цьому залі немає тих, кого вивів на вершину ліфт. Є люди, які пройшли всі сходинки, так само, як я. Від простого медбрата до керівника найбільшого кардіохірургічного центру. Мені це імпонує. Ми з цими людьми однодумці, ми говоримо як професіонали, на одній мові. Я розумію, що ці люди, коли вони прийдуть і стануть депутатами, мерами, головами адміністрацій, будуть працювати для людей. Тому що вони пройшли всі щаблі і знають, що потрібно людям».

«Наш край» Сумщини був представлений потужною командою професіоналів та господарників, лідерами громад та успішними керівниками.

У мери Сум від партії йде начальник

управління культури в Сумській області Олена Мельник. «Основна проблема Сум - некомпетентність посадовців, випадкові люди у владі, без досвіду господарської роботи. Маючи успішний досвід управління міським господарством, я зможу змінити місто. Тарифи на комунальні послуги слід знизити на 25%, вирішити транспортну проблему, зробити доступними медичні послуги для мешканців усієї Сумської громади. Тільки створивши комфортні умови, ми зможемо зупинити втечу сумчан з рідного міста. Вони виїжджають не з Сум, вони тікають від безпорадності влади, яка залишає їх сам на сам зі своїми проблемами. «Наш край» зможе змінити ситуацію», - зазначає Олена Мельник.

Почесний громадянин міста Суми, голова обласної адміністрації і обласної ради (1992-1999 рр.) Анатолій Єпіфанов, присутній на з’їзді, сказав, що прості люди вже давно хочуть бачити в місцевих радах господарників і професіоналів. Тих, хто вміє робити, а не тільки обіцяти. «Я дуже давно знаю Андрія Деркача, майже 25 років, - каже Анатолій Єпіфанов. - Впевнений, що сьогодні всі вже зрозуміли, що на місцевих виборах потрібно обирати не нові обличчя, а професіоналів та фахівців. Саме «Наш край» має таку потужну команду. Сьогодні гостро стоїть питання децентралізації. Укрупнюються райони, ліквідовуються лікарні, закриваються школи. Так не повинно бути. Тільки справжня децентралізація врятує Сумщину. Радий допомогти своїм досвідом, впевнений, що саме «Наш край» здатен змінити регіон, зробивши його прогресивним та процвітаючим».

«Кожен із нас за своє життя наслухався дуже багато обіцянок від влади, - розповідає сумчанин, директор підприємства «Енергомаш» Олексій Гавриленко. - На жаль, у більшості це були пусті слова. Якщо взяти наше підприємство. Нам вдалося зібрати кваліфіковану команду і вижити. В нас працюють професіонали, інженери, конструкторське бюро, програмісти. Основні поставки ми робимо на українські підприємства. Це дуже важливо - мати повний робочий цикл саме вітчизняного виробництва. Ми дуже сподіваємося, що таки буде прийнято закон про локалізацію, який надав би преференції саме нам, місцевим виробникам.

Я знаю, що партія «Наш краї» робить все можливе, щоб вітчизняні підприємства були врятовані та захищені державою. Також знаю: як нам вдалося створити успішне підприємство, так вдасться відновити і рідні Суми. Зараз у місті дуже багато проблем. Але особисто мені болить душа за екологічні та соціальні. Нам стає нічим дихати. Дітям немає де купатися, річки стали настільки брудними, що там плавають фекалії. Молодь тікає з міста, тому що не бачить майбутнього.

Але скоро все це зміниться. Ми йдемо на вибори потужною командою людей, які звикли працювати на результат. Тому я серед них, серед людей, думки яких збігаються з моїми. Не тільки думки, але й справи».

Нагадаємо, за підсумками місцевих виборів 2015 року «Наш край» посів третє місце по країні за кількістю обраних депутатів місцевих рад.


п»ї
Читайте в этой рубрике

Как наказать оптовых стихийщиков?

Найти руководителя предприятия, чей наемный работник незаконно торгует, практически невозможно

Сумская власть никак не может придумать, как именно действенно бороться со стихийной торговлей или с нарушителями правил благоустройства города. Ведь в большинстве случаев к админответственности... Читать статью полностью

Обіцянки, які виконав Олександр Лисенко:

капітальні ремонти будинків, оновлення доріг і тротуарів, лікарень, будівництво нових садочків, і не тільки

ІдуЧи на вибори, традиційно кандидати дають купу передвиборчих обіцянок. Беруть зобов’язання відремонтувати дороги, школи, збудувати нові інфраструктурні об’єкти. Звісно, завжди... Читать статью полностью

Будівельний флагман Сумщини

Будівельна техніка - для всіх робіт!

Один із найбільших забудовників в Сумській області - АТ «Сумбуд» - володіє технологіями, які дозволяють здійснювати замкнутий цикл робіт - від проєктування до випробування і здачі під ключ. Такий підхід дозволяє компанії утримувати мінімальні... Читать статью полностью

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» представила свою команду на Сумщині

На Сумщині 3 вересня відбувся Відкритий форум прихильників партії «ЗА МАЙБУТНЄ». У ньому взяли участь лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця, народний депутат від парламентської групи «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Молоток, директор ТРЦ «Мануфактура» Володимир Лободін, голова сумського обласного... Читать статью полностью

«Слуга Народу» йде на місцеві вибори: хто побореться за крісла мерів

ПартІЯ влади візьме участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Таке рішення вчора ухвалили на сьомому позачерговому з’їзді, який відбувся на даху конгресно-виставкового центру «Парковий» в Києві. Крім представників партії та журналістів, у ньому взяли участь Президент Володимир... Читать статью полностью

На старт! Внимание! Выборы!

Что нужно знать сумчанам, чтобы правильно проголосовать 25 октября

5 сентЯбрЯ в Украине официально стартовала избирательная кампания по проведению местных выборов, которые назначены на 25 октября.

Одновременно будут проводиться и первые выборы в новосозданных ОТГ. В отличие от очередных,... Читать статью полностьюРеклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары