По делу

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» представила свою команду на Сумщині

На Сумщині 3 вересня відбувся Відкритий форум прихильників партії «ЗА МАЙБУТНЄ». У ньому взяли участь лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця, народний депутат від парламентської групи «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Молоток, директор ТРЦ «Мануфактура» Володимир Лободін, голова сумського обласного осередку політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Вадим Ващенко, а також міські голови, представники ОТГ, депутати Сумщини, освітяни, медики, підприємці та усі охочі зі всієї області.

Лідер партії Ігор Палиця переконаний: потужна команда, команда професіоналів, які йдуть робити, а не говорити, - саме такі люди можуть впроваджувати реальні зміни.

«Це люди, які у своєму житті багато чого досягли, прагнуть працювати, а не вчитися. Вони чітко знають, що треба зробити, щоб країна запрацювала нарешті та щоб країна дійсно почала обслуговувати українців, а не навпаки, - ось кого ми об’єднуємо в свою команду. Ми створили партію, щоб розв’язувати проблеми, які спочатку створювалися роками, а потім так само роками ігнорувалися в чиїхось інтересах. Тільки ми самі можемо змінити наше майбутнє. Досить вже сподіватися, що хтось це зробить замість нас», - підкреслив Ігор Палиця.

Щоб вирішення проблем було ефективним, не треба ділити їх на великі чи малі, впевнений народний депутат трьох скликань Ігор Молоток: «Будь-які проблеми однакові для мене: чи то в Чапліївському ФАПі зробити опалення, чи то збудувати дорогу Шостка - Ямпіль, роботи на якій зараз завершуються. Так само немає великих міст і маленьких сіл. Кожне місто, кожне село має право на заможне майбутнє. Саме тому наша команда зобов’язана мати представництва на всіх рівнях влади: і в сільських ОТГ, і в районах, і найголовніше - в області. Наш девіз такий: «Сьогодні ми кажемо «Дістало», але вже завтра маємо сказати «Досягли».

Під час проведення обласного форуму в Сумах лідер партії Ігор Палиця повідомив, що кандидатом у міські голови від політсили «ЗА МАЙБУТНЄ» буде Володимир Лободін.

Володимир Лободін - директор ТРЦ «Мануфактура», засновник громадської організації «Інститут розвитку міста Суми», співзасновник Благодійного фонду «Бізнес - місту», який допомагав медикам у Сумах.

«У нас надзвичайно талановиті люди, але, на жаль, сьогодні вони не бачать достатньо можливостей для самореалізації, гідних умов життя. Мені постійно доводиться чути, що треба виїжджати із Сум, взагалі з України. Слід якнайшвидше перервати таку прикру тенденцію, адже країна втрачає талановитих професіоналів та небайдужих громадян», - переконаний Володимир Лободін. Він акцентує, що його головна мета - разом з командою зробити Суми територією для щасливого життя, містом, де хочеться жити, народжувати й виховувати дітей, почуватися захищеними і з впевненістю дивитися у майбутнє.

Команда «ЗА МАЙБУТНЄ» у Сумах - це сильні місцеві лідери: економісти, освітяни, промисловці, юристи, спеціалісти в ЖКГ, громадські діячі, прогресивна молодь. «Когось я знаю давно, бо як людина з активною життєвою позицією спілкуюся з такими ж ініціативними сумчанами, разом готуємо проєкти, втілюємо в життя сміливі ідеї; а з кимось нас об’єднала політсила. Я щиро ціную, що опинився серед людей, які повністю розділяють мої думки та бачення розвитку нашого міста. Як кандидату в мери, якого висуватиме партія, мені дуже важливо відчувати підтримку, а я в свою чергу зроблю все, щоб ми такою ж командою працювали вже у міській раді і доклали спільних зусиль задля розвитку міста Суми», - підкреслює Володимир Лободін.

«Наш форум - це зустріч однодумців, які обрали цей політичний шлях, які мають надзвичайно амбітні ідеї й думки та готові їх реалізовувати. Наша команда - це люди, які працюють на місцях; люди, які бачать перспективи своєї діяльності, і в кожному з них я впевнений. Впевнений у тому, що вони зможуть відстояти інтереси своєї громади та своєї країни», - підсумував Вадим Ващенко, голова обласного осередку політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» у Сумській області.


п»ї
Читайте в этой рубрике

«Слуга Народу» йде на місцеві вибори: хто побореться за крісла мерів

ПартІЯ влади візьме участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Таке рішення вчора ухвалили на сьомому позачерговому з’їзді, який відбувся на даху конгресно-виставкового центру «Парковий» в Києві. Крім представників партії та журналістів, у ньому взяли участь Президент Володимир... Читать статью полностью

Обіцянки, які виконав Олександр Лисенко:

капітальні ремонти будинків, оновлення доріг і тротуарів, лікарень, будівництво нових садочків, і не тільки

ІдуЧи на вибори, традиційно кандидати дають купу передвиборчих обіцянок. Беруть зобов’язання відремонтувати дороги, школи, збудувати нові інфраструктурні об’єкти. Звісно, завжди... Читать статью полностью

Будівельний флагман Сумщини

Будівельна техніка - для всіх робіт!

Один із найбільших забудовників в Сумській області - АТ «Сумбуд» - володіє технологіями, які дозволяють здійснювати замкнутий цикл робіт - від проєктування до випробування і здачі під ключ. Такий підхід дозволяє компанії утримувати мінімальні... Читать статью полностью

Андрій Деркач: «Вилікувати країну від епідемії

некомпетентності і жадібності неможливо, якщо не вилікувати владу»

У КиЄвІ відбувся з’їзд сили господарників і професіоналів - партії «Наш край». Прийнято офіційне рішення взяти участь у місцевих виборах у всі ради. Також була затверджена передвиборча програма «12 кроків для розвитку... Читать статью полностью

Как наказать оптовых стихийщиков?

Найти руководителя предприятия, чей наемный работник незаконно торгует, практически невозможно

Сумская власть никак не может придумать, как именно действенно бороться со стихийной торговлей или с нарушителями правил благоустройства города. Ведь в большинстве случаев к админответственности... Читать статью полностью

На старт! Внимание! Выборы!

Что нужно знать сумчанам, чтобы правильно проголосовать 25 октября

5 сентЯбрЯ в Украине официально стартовала избирательная кампания по проведению местных выборов, которые назначены на 25 октября.

Одновременно будут проводиться и первые выборы в новосозданных ОТГ. В отличие от очередных,... Читать статью полностьюРеклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары