По делу

Будівельний флагман Сумщини

Фундаменти - за найновішими технологіями!

Компанія «Сумбуд» є одним із лідерів не тільки в житловому будівництві, а й ще в цілому ряді інших напрямків будівельної галузі. Так, її підрозділ «Сумбудпроект» займається проєктуванням і дизайном приміщень, обслуговуючи клієнтів не тільки з Сумської області, а й з усієї України. Ще одне відділення «Сумбуда» - «Головна випробувальна лабораторія в будівництві» - взагалі не має аналогів в нашому регіоні, досліджуючи і розробляючи нові технології.

Дочірнє підприємство «Сумбуд» - «Фундамент-Інвестбуд» - займається будівництвом пальових фундаментів. Володіючи цілим рядом унікальних в нашому регіоні технологій, ця компанія може працювати з найширшим спектром паль.

1. Забивні палі довжиною до 12 м.

2. Ґрунтоцементні палі діам. від 300 до 750 мм.

3. Буронабивні діам. від 300 до 800 мм.

4. Бетонні діам. від 300 до 800 мм.

5. Гвинтові палі діам. 300 і 500 мм.

Остання технологія (гвинтові палі) - найновіша на сьогодні. Це тип паль, які заглиблюють в ґрунт методом загвинчування в поєднанні з вдавленням. Гвинтові палі складаються зі стовбура і лопаті (або лопатей). Виготовляються з литих або зварних сталевих деталей.

«Фундамент-Інвестбуд» не тільки освоїв технологію монтажу гвинтових паль, а й виробництво їх на базі «Сумбуду», також робить розрахунки по фундаменту. Сьогодні компанія готова працювати з палями 300 і 500 мм в діаметрі

і до 10 м у довжину.

Переваги гвинтових паль:

• мінімальні терміни будівництва;

• економічність (більш ніж на 30% дешевше бетонного фундаменту);

• відмова від земляних робіт і вирівнювання ділянки;

• відсутність вібрації і шуму при заглибленні;

• роботи можна виконувати в будь-який час року;

• висока довговічність, можливість використовувати на болотистих ґрунтах, з високим рівнем підземних вод;

• широкий спектр застосування;

• готові до сприйняття повної проєктної потужності відразу після загвинчування;

• можливість повторного використання.

Застосовуються гвинтові палі для капітальних споруд, об’єктів індивідуального житлового будівництва, гідротехнічних об’єктів на обводнених ґрунтах (причали, мости і т.п.), ЛЕП і щогл, ангарів і складів, промислових теплиць тощо.

За допомогою гвинтових паль здійснюють реконструкцію будівель і доріг, зміцнюють і підсилюють монолітні фундаменти на складних ґрунтах. Фундаменти на гвинтових палях популярні в якості підстав для тимчасових споруд (торговельних павільйонів, атракціонів і т.п.), терас, альтанок та інших об’єктів, які в тому числі вимагають високого рівня надійності та виготовлення в стислі терміни. Відсутність шуму і вібрації під час установки робить гвинтові палі незамінними при роботі в умовах щільної міської забудови.

Відзначимо, що підрозділ «Сумбуд» «Фундамент-Інвестбуд» спеціалізується на зведенні пальових фундаментів будь-якої складності і різноманітності протягом усього календарного року. Мобільність техніки дозволяє «Фундамент-Інвестбуду» оперативно здійснювати її передислокацію в будь-який куточок країни та в найкоротший термін почати будівництво. Можливість роботи в три зміни - зменшує тривалість і витрати.

З питань облаштування фундаментів - звертатися до керівника «Фундамент-Інвестбуду» Віталія Курдеса за тел. 099 070-67-81 або за адресою: Суми, вул. Петропавлівська, 86.

З питань придбання квартир і комерційної нерухомості від АТ «Сумбуд» звертатися за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 86, 1-й поверх, Центр продажу квартир, на офіційний сайт компанії: www.sumbud.sumy.ua або за тел.: 050 044-44-57, 050 044-44-58. Ліц. №1326/15 від 25.03.2015 р., №РУ-1326/15 ИП


п»ї
Читайте в этой рубрике

Карантинные проверки в Сумах ужесточились

На прошлой неделе специальные мобильные группы, созданные по распоряжению мэра Сум, проводили масштабные проверки соблюдения карантинных правил, санитарно-гигиенических и санитарно-противоэпидемических норм, причем не только на территории Сум, но и в других населенных пунктах Сумской... Читать статью полностью

«Звезда»: 4 года и 36 миллионов долга

Четыре года работники Шосткинского казенного завода «Звезда» не получают зарплату. Им задолжали 36 миллионов. Как и за что живут семьи самых упорных заводчан, которые, несмотря ни на что, бесплатно ходят на работу, причем это время не засчитывается им в трудовой стаж, - непонятно.... Читать статью полностью

Сумчане переплатили за мусор 8 млн.?

Сумчане давно отмечают - не совсем понятно, по какому принципу мусороперевозчики увеличивают свои тарифы. Как оказалось, это неспроста.

Так, главное управление Госпродпотребслужбы в Сумской области в июле 2019 года получило жалобу от горожанина о нарушении законодательства при формировании... Читать статью полностью

Дороги Сумщины: что уже отремонтировали?

В нашей области 2000 километров дорог национального значения, но техническое состояние большей их части можно охарактеризовать одним словом, причем непечатным. Правда, в этом году ситуация, пусть и понемногу, но все-таки меняется в лучшую сторону.

По словам начальника Службы автодорог... Читать статью полностью

Новости
Реклама
Новости
Будь в курсе!