Ділова розмова

Віртуальна дошка порушників

У Сумах «оприлюднюватимуть» перелік підприемств, які порушують карантинний режим

МІський голова Олександр Лисенко дав розпорядження підготувати список сумських підприємств, які є злісними порушниками карантинного режиму, та оприлюднити його в спеціальній рубриці на Інформаційному порталі Сумської міської ради.

Відповідні доручення надійшли заступнику міського голови Максиму Галицькому та департаменту комунікацій та інформаційної політики.

За словами очільника Сум, введення таких заходів працюватиме на випередження та необхідне з профілактичною метою.

«Ми відстоюємо інтереси сумських підприємств перед Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, взявши на себе повну відповідальність за їхні дії, адже розуміємо, що людям потрібно працювати. Та водночас просимо відповідного й від самих працюючих об’єктів, - керівництво та працівники мають контролювати дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, санітарної обробки приміщень та їх провітрювання. І, якщо цього немає, то список правопорушників, які отримали попередження або яким вже виписано протокол, буде оприлюднений на офіційному сайті міської ради», - підкреслив посадовець.

Окремо керманич міста наказав оновити інформаційні табло в салонах міського пасажирського транспорту щодо механізму дій під час протиепідемічного режиму, основним гаслом яких має стати вираз: «Знімеш маску - вийдеш із салону!»

У цілому на виконання доручення міського голови у Сумах продовжують тривати посилені перевірки мобільними групами з контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на працюючих об’єктах, що здійснюють господарську діяльність на території міста.

Як повідомив начальник відділу торгівлі, побуту та захисту справ споживачів Олег Дубицький, мобільні групи за участі спеціалістів правового

управління та ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області минулого тижня провели п’ять рейдів та обстежили близько 190 підприємств, у результаті було складено 17 протоколів за порушення санітарних вимог у відповідності до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг спільно з правоохоронцями у період з 26 по 30 жовтня перевірив 45 одиниць приватного пасажирського транспорту на дев’яти маршрутах. Кількість складених протоколів - 17. Разом із тим проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота.

Також членами тимчасової комісії з контролю за проведенням дезінфекції міського пасажирського транспорту проведено контрольні перевірки, під час яких встановлено, що знезараження на транспортних підприємствах та безпосередньо у салонах авто проводиться вчасно, згідно з графіками. Перевізникам надано рекомендації про посилення дезінфекційних заходів.

Загалом, як поінформував заступник міського голови Максим Галицький, з 23 по 29 жовтня мобільні групи провели 230 перевірок на працюючих об’єктах, що здійснюють господарську діяльність на території Сум, у тому числі в кафе, аптеках, магазинах, закладах побутового обслуговування населення тощо.

Було складено сім актів перевірок та 39 протоколів. Під час перевірки з адміністраторами та працівниками зазначених об’єктів проводилися профілактичні бесіди щодо недопущення порушень карантинних норм чинного законодавства України. ІП


п»ї
Читайте у цій рубриці

Реконструкція «Авангарду» - на фінішній прямій!

РеконструкцІЯ стадіону «Авангард» в Сумах у цьому році вийшла на фінішну пряму. Бо сумські футболісти вже завзято перевіряють на міцність новеньке, недавно укладене футбольне поле.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» розповів президент футбольного клубу «Суми» і глава LS Group... Читати статтю повністю

Государство существенно меняет правила игры на имущественном рынке

Закон «Об аренде государственного и коммунального имущества», который вступил в силу в феврале этого года, по идее, призван если не ликвидировать полностью, то в значительной степени уменьшить еще один источник коррупции в госуправлении.

Теперь, утверждают его инициаторы, раздавать... Читати статтю повністю

Реклама на остановках: куда же идут деньги от ее размещения?

Депутаты Сумского горсовета давно интересовались, на каком основании на новых остановках общественного транспорта в Сумах находится реклама и куда идут деньги от ее размещения? Причем добиться ответа на этот вопрос не удавалось в течение двух лет. Хотя народные избранники и сумские... Читати статтю повністю

На Сумщине появится ветропарк

В ветряную электростанцию в Белополье планируют инвестировать более 1 млрд. евро

На минувшей неделе стало известно, что строительство солнечной электростанции в Тростянце - только начало сотрудничества Сумщины с иностранными инвесторами в плане зеленой энергетики.

Помимо этого,... Читати статтю повністю

Будівельний флагман Сумщини

Комерційна нерухомість - у самому центрі Сум!

Один із будівельних лідерів Сумщини АТ «Сумбуд» успішно розвиває напрямок комерційної нерухомості, пропонуючи орендарям і покупцям торговельні та офісні приміщення в центрі міста.

Площі, що надаються в оренду, позитивно виділяються не... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!