По делу

Будівельний флагман Сумщини

Будівельна техніка - для всіх робіт!

Один із найбільших забудовників в Сумській області - АТ «Сумбуд» - володіє технологіями, які дозволяють здійснювати замкнутий цикл робіт - від проєктування до випробування і здачі під ключ. Такий підхід дозволяє компанії утримувати мінімальні ціни на житло, залишаючись одним із лідерів будівництва нашого регіону.

Кожен напрямок будівництва здійснює окремий підрозділ «Сумбуда», які в свою чергу намагаються бути лідерами в цьому сегменті.

Підрозділ АТ «Сумбуд» - ТОВ «Будмех» володіє одним з найбільших арсеналів будівельної техніки в нашому регіоні і готовий до співпраці!

Компанія «Будмех» завжди може запропонувати кращі рішення для будівництва, зокрема послуги оренди спеціалізованої будівельної техніки:

- екскаватори повноповоротні колісні;

- автокрани;

- самоскиди;

- бульдозери;

- екскаватор-навантажувач;

- екскаватор-драглайн;

- тягач сідельний;

- бортовий автомобіль;

- гусеничний кран;

- пневмоколісний кран;

- баштовий кран.

Широкий вибір спеціалізованої будівельної техніки дозволяє в найкоротші терміни виконувати роботи різного ступеня складності, в тому числі:

- земляні роботи (побудова котлованів, вивіз ґрунту, підсипка земельних ділянок, планування ділянок, ущільнення ґрунтів, риття траншей);

- будівельно-монтажні роботи;

- перевезення сипучих будівельних матеріалів;

- дроблення і демонтаж бетонних і залізобетонних конструкцій;

- транспортні послуги, необхідні для виконання технологічних процесів на різних підприємствах.

Замовити будівельну техніку «Будмех» можуть як організації, так і приватні особи. Тел.: 099 658-63-33, 068 904-80-88, e-mail: budmekh_sumy@ukr.net.

За більш детальною інформацією про покупку нерухомості від АТ «Сумбуд» можна звертатися на офіційний сайт компанії www.sumbud.sumy.ua або за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 86, 1-й поверх, Центр продажу квартир. Тел.: 050 044-44-57, 050 044-44-58. Ліц. №1326/15 від 25.03.2015 г., №РУ-1326/15 ІП


п»ї
Читайте в этой рубрике

Общественное обсуждение для галочки?

Управление архитектуры ждало горожан за круглым столом в условиях красной зоны?

Неделю назад мы рассказывали об инициативе местных предпринимателей и архитекторов построить на въезде на ул. Криничную, на берегу Псла, разноэтажное (самый высокий - 18-й этаж) многофункциональное строение... Читать статью полностью

Медики на грани - количество заболевших бьет рекорды

В Сумской области для оказания помощи усиливают кислородное обеспечение и ПЦР-диагностику

ПрошедшаЯ неделя, к сожалению, оказалась еще более урожайной на новые случаи коронавируса - впервые в области количество выявленных за сутки заболевших резко перескочило за 600. В пятницу, 13... Читать статью полностью