По делу

Олександр Лисенко втретє став мером Сум

Сумчани зробили вибір на користь досвіду, якісної, професійної та системної роботи на благо міста

МІсцевІ вибори показали, що сумчани і жителі області дали високу оцінку роботі команди Лисенка як системній та послідовній, з перевіреною роками репутацією.

Так, Олександр Лисенко втретє став Сумським міським головою, отримавши у другому турі впевнену перемогу, - набрав більше 60,32% голосів сумчан. Партія ВО «Батьківщина» отримала один з найкращих результатів по країні: до Сумської міської ради пройшли 13 народних обранців (30,95%), а до Сумської обласної ради - 10 депутатів від політичної сили (11,4%).

Вибори засвідчили довіру і підтримку жителів обласного центру чинному меру й водночас сподівання, що саме він найкраще може впоратися з

управлінням містом наступні 5 років. Олександр Лисенко зумів сформувати потужну місцеву команду, до якої увійшли лідери громадської думки - лікарі, вчителі, керівники комунальних підприємств, котрі користуються авторитетом та повагою містян. Вони вміють працювати консолідовано, цілеспрямовано, ефективно, відстоюючи і захищаючи інтереси громадян. Саме команда Олександра Лисенка взяла перше місце у Сумську міську раду і отримала найбільше депутатське представництво.

Завдяки виваженій політиці, втіленню низки соціально важливих проєктів та постійній комунікації із сумчанами Олександру Лисенку протягом десятиріччя вдається утримувати стабільно високий рейтинг, з яким не можуть позмагатися інші місцеві політики. Це доводять уже треті вибори. До цього він обирався міським головою Сум у травні 2014 року на позачергових виборах та у листопаді 2015 року. У другому турі цьогорічного голосування він отримав 61% (12 784) голосів у Ковпаківському районі і 62% (13 662) у Зарічному районі.

У своїй передвиборчій програмі - 2020 Олександр Лисенко зосередив велику увагу на питаннях реконструкції центральної частини міста, ремонту проїжджих частин, окрема увага приділена приватному сектору - ремонт доріг, освітлення, соціальному захисту, зокрема забезпеченню достатнього рівня життя населення та повноцінного суспільного життя людей із інвалідністю.

Сумчани повірили, що чинному міському голові вдасться реалізувати заплановане, адже вже переконалися, що він добре впорався із програмою «Євродвір», саме за його керівництва частково або повністю відремонтовані практично всі міські лікарні, зроблена тепломодернізація закладів освіти, проведена реконструкція молодіжного центру «Романтика» і стадіону «Авангард», а Театральна площа з новими фонтанами стала окрасою центру Сум.

На відміну від інших кандидатів, які переходять від однієї політичної сили до іншої, Олександр Лисенко залишається вірним «Батьківщині» та незмінно підтримує лідерку Юлію Тимошенко у її боротьбі за інтереси українського народу. Є членом ВО з 2006 року і сьогодні активно розбудовує партійну команду, об’єднуючи навколо себе найуспішніших спеціалістів із різних сфер.

Загалом на Сумщині «батьківщинівці» отримали 254 депутатських мандати. Результат Сумської «Батьківщини» - другий по країні. Для порівняння: на Закарпатті депутатами стали 177 кандидатів від політсили, на Черкащині - 160, а на Львівщині - 159.

Можна без перебільшення сказати, що на таких постатях, як Олександр Лисенко, тримається і сам рейтинг «Батьківщини». Резонно, що, будучи регіональним лідером із відданим електоратом, мер Сум має сильні позиції і всередині самої партії. Тим паче, що він - чи не єдиний міський голова обласного центру від політсили.

Резюмуючи, варто зауважити, що третя поспіль перемога Олександра Лисенка - знак того, що сумчани роблять вибір на користь досвіду, якісної і професійної роботи, а також довіряють системній команді, яка може впоратися із серйозними викликами та розвивати всі напрямки життєдіяльності міста та області. ІП


п»ї
Читайте в этой рубрике

Субсидия теперь стала доходом?!

Как из-за постановления Кабмина тысячи семей лишились госпомощи

В июле этого года в правительстве много говорили о повышении социальных гарантий, увеличении прожиточного минимума и унификации выплаты социальной госпомощи.

В итоге под шумок Кабмин 22 июля принял Постановление №632... Читать статью полностью

Бюджет участі: удосконалення заради співпраці

Суми долучилися до розробки Методології моніторингу та оцінки процесу впровадження та реалізації громадського бюджету

В суЧасному суспіль-стві досить багато активних людей, які мають бажання долучитись до вирішення проблем життєдіяльності громади. Для залученні таких громадських... Читать статью полностью

RGM group уклала асфальтобетонне покриття на мосту в Бобрику

Продовжується капітальний ремонт мостового переходу на км 133+358 автодороги загального користування державного значення Р-60 Кролевець - Конотоп - Ромни - Пирятин (Сумська область) в селі Бобрик, який виконує компанія «Сумимостобуд», що входить до складу RGM group.

Наразі фахівці... Читать статью полностью

Будівельний флагман Сумщини

Від будівництва - до перевірки матеріалів і конструкцій!

Один із найбільших забудовників Сумської області АТ «Сумбуд» працює відразу в декількох напрямках. Перше - це спорудження житлової нерухомості, зокрема мова йде про новий мікрорайон «Еспланада», що знаходиться в центрі Сум... Читать статью полностью

Без жодних збоїв і перешкод!

Анатолій Ганзін: «Ми зводили асфальтобетонний завод RGM group з нуля»

СьогоднІ у селищі Степанівка працює сучасний і потужний асфальтобетонний завод RGM group, який свого часу запускала в роботу з нуля команда Анатолія Ганзіна - досвідченого і відпо-відального спеціаліста.

«Я бачив... Читать статью полностью

Новости
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Новости
Товары