По делу

Будівельний флагман Сумщини

Купити квартиру з індивідуальним плануванням - це можливо!

Флагман будівельного ринку області - компанія «Сумбуд» почала продаж квартир у 14-поверховому будинку на пр. Лушпи, 5, корпус 12, у мікрорайоні «Еспланада».

Корпус має один під’їзд на 56 квартир (28 2-кімнатних і 28 3-кімнатних). Розташований він у центральній частині Сум на відстані 150 м від р. Псел, 300 м до озера Чеха, між двома найпопулярнішими торговельними центрами міста - «Мануфактура» і «Лавина».

У квартирах нового будинку встановлюються вікна 5-камерної системи марки Wintech. Балкони і лоджії засклені моносклом товщиною 4 мм, встановлюються вхідні металеві двері. Виконується штукатурка всіх приміщень, крім ванної кімнати і санвузла; цементна стяжка під чисту підлогу, крім ванної кімнати і санвузла. Електрика - мідна електропроводка з розводкою під електроплити. Потужність електроенергії на квартиру - 12 кВт. Опалення - дахова котельня з поквартирними лічильниками тепла. Є водопостачання, виконується монтаж бойлера, встановлюються лічильники води.

Корпус №12 матиме зовнішнє утеплення товщиною 100 мм, із покриттям декоративною штукатуркою «Короїд». Стіни товщиною 510 мм виконуються з силікатної цегли, яка міцніша за червону. До речі, зовнішнє утеплення є найбільш ефективним, бо воно переміщує «точку роси» на зовнішню грань стіни, а не на внутрішню, що в майбутньому гарантує відсутність грибка і запаху цвілі в квартирі.

Зараз будівництво на початковому етапі - зроблені фундамент, підвальний поверх, цокольний і два житлові поверхи, почали цегляну кладку третього поверху. На цьому етапі будівництва у покупців є широкий вибір житла за більш вигідними цінами, а головне - можливість заздалегідь змінити планування майбутньої квартири за своїм смаком.

Якщо ви вирішили купити квартиру на ранній стадії будівництва і зробити перепланування під себе, після укладення договору в «Центрі продажу квартир «Сумбуд» фахівці-проєктувальники ДП «Сумбудпроект» (дочірнє підприємство АТ «Сумбуд») протягом декількох днів внесуть зміни в план будівництва. В результаті, коли ви отримаєте готову квартиру, не потрібно буде витрачати додаткові кошти на перепланування - зносити стіни, витрачати гроші на зведення нових, також досягається економія і на інших роботах (штукатурка стін, зміна електропроводки, установка склопакетів і т.д.). Завдяки такій процедурі власник квартири може значно заощадити гроші і скоротити час ремонту.

Ще одна важлива послуга, яку надають фахівці «Сумбудпроекту», - дизайн приміщень. Гарантією якості виконаних робіт є обов’язкова сертифікація спеціалістів. Адже наявність сертифіката означає, що компанія несе відповідальність за виконані роботи.

І все ж краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому фахівці «Сумбудпроекту» чекають вас у робочі дні за адресою: Суми, вул. Миргородська, 6. Тел. (0542) 33-12-58.

За більш детальною інформацією щодо купівлі нерухомості від АТ «Сумбуд» звертатися на офіційний сайт компанії www.sumbud.sumy.ua або за адресою: Суми, вул. Петропавлівська, 86, 1-й поверх, Центр продажу квартир. Тел.: 050 044-44-57, 050 044-44-58.

Ліц. №1326/15 від 25.03.2015 г., №РУ-1326/15 ІП


п»ї
Читайте в этой рубрике

Департамент соцзахисту: наявність судового спору не мала негативних наслідків для бездомних осіб

У газеті «Ваш Шанс» №2 від 06.01.2021 р. була опублікована стаття «В сумском центре реинтеграции перестали кормить». Із розмови з директором Центру реінтеграції бездомних осіб стало відомо, що центр не міг надавати бездомним особам соціальні послуги, зокрема пов’язані із забезпеченням... Читать статью полностью

Бюджет Сум vs COVID-19: кто кого?

Как злосчастный вирус повлиял на доходы Сумской громады в 2020 году

Прошлый год стал большим испытанием не только для нашей медицины, но и для бизнеса и экономики всей страны. А это, в свою очередь, не могло не отразиться на местных бюджетах. И бюджет Сумской городской громады не... Читать статью полностью

Податківці Сумщини зустрілися з представниками ОТГ

У рамках розширення надання податкових сервісних послуг та підвищення рівня співпраці між податковими органами та органами місцевого самоврядування під головуванням начальника ГУ ДПС області Наталії Кіяшко відбулася робоча зустріч керівництва податкової Сумщини та голів Верхньосироватської... Читать статью полностью

Сначала ДПТ - потом аукционы!

Депутаты не стали давать добро на торги на право аренды трех участков на ул. Ковпака

На январской сессии Сумского горсовета депутаты должны были рассмотреть три вопроса о проведении аукционов на право аренды земли. Речь шла об участках на ул. Ковпака, которые предлагалось передать... Читать статью полностью

Из департамента АПК - в департамент экономики

В начале прошлой недели появилась информация, что директор департамента агропромышленного развития Сумской ОГА Александр Маслак уже не работает на этой должности. Это стало известно после того, как по поводу его увольнения к главе Сумского облсовета Виктору Федорченко обратились представители... Читать статью полностью

Почему ликвидируют управление имуществом?

На сайте Сумского областного совета 11 февраля появился проект решения о ликвидации единственного в облсовете управления - коммунальным имуществом.

Вместо него (согласно следующему проекту решения от этого же числа) будет создан отдел по вопросам коммунальной собственности с двумя... Читать статью полностью











Новости
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Новости
Товары