Ділова розмова

Будівельний флагман Сумщини: Будуєм разом Україну, будуєм разом - на віки!..

Професійне свято людей однієї з найважливіших, найшанованіших у світі професій - будівельників - припадає на пору, коли в них найбільше роботи. Але це не привід пропускати приємні вітання та подарунки. Саме так вирішили в АТ «Сумбуд» і 6 серпня влаштували справжнє свято!

Своїх працівників підприємство не просто шанувало за сумлінну роботу, дарувало найщиріші й теплі привітання, а ще й влаштувало мініконцерт за участю відомих сумських виконавців.

Привітати простих будівельників із їх професійним святом прийшли представники обласної та міської влади. Депутат Сумської обласної ради Борис Пересадько подякував сумбудівцям за те, як розквітає наше місто. «Комплекс «Еспланада» вже став окрасою Сум. Це ваша заслуга. Це будівництво майбутнього, яке осучаснює наше місто і вирішує одну з нагальних житлових потреб.

Ви активно використовуєте нові технології, нову будівельну техніку, але головне - даруєте людям радість. Завдяки вам отримують нове життя старі архітектурні шедеври, а мешканці міста - нове затишне житло. Ви прикрашаєте наше місто, робите його сучасним і неповторним. Тож бажаю робітникам АТ «Сумбуд» та їхнім родинам здоров’я, миру й достатку!»

Перший заступник міського голови Сум Михайло Бондаренко також вважає, що «Еспланада» дуже скоро стане молодим центром міста. «При голові ОДА відбулася нарада з реконструкції історичної частини Сум. Так от, серце нашого міста там - на площі Незалежності та прилеглих вулицях, а тут буде його душа. Це те, куди завше тягне, де ти розумієш, що потрібен. Впевнений: колектив, який має славетну історію, чекає не менш славетне майбутнє!» - зазначив посадовець.

Голова наглядової ради АТ «Сумбуд» Павло Новицький та в.о. голови правління АТ Сергій Сумбатов також щиро привітали колег із професійним святом. «Наша професія - мирна. Ми - творці! І плани в нас дійсно дуже амбітні. Вже скоро вигляд наших будівель зміниться на ще більш сучасний. А що ж до колективу АТ, ми будемо йти до того, щоб святковий настрій у всіх нас був завжди, а не тільки у свята», - пообіцяли керівники.

Наймайстерніші, старанні, шановані працівники АТ (37 (!) майстрів, мулярів, водіїв, керівників підрозділів та ін.) отримали прекрасні квіти, почесні грамоти та премії. Але головним подарунком стала посвята сумським будівникам від Олександра Вертіля та Павла Новицького - «Будівельники країни». Прем’єра пісні про нелегку, але таку важливу професію відбулася у виконанні заслуженого діяча мистецтв України Валерія Козупиці:

Є на світі багато професій,

Є на світі багато доріг,

Та найкраща із них - будівельник.

Будівельник - це наш оберіг!

Ми будівельники країни,

Нового дня будівники.

Будуєм разом Україну,

Будуєм разом - на віки!..


п»ї
Читайте у цій рубриці

Поговорим о наших почках!

Читати статтюЗаведующая отделением амбулаторного диализа 5-й горбольницы - о лечении почечной недостаточности

В Сумах на базе КНП «Сумская городская клиническая больница №5» работает отделение амбулаторного диализа.

История этого отделения начинается с 1997 года, когда в больнице открылся... Читати статтю повністю

Дитячі та спортивні майданчики: хто їх ремонтує і встановлює в Сумах?

Читати статтюВсІ хочуть, щоб їхні діти гралися безпечно, а вони самі - мали можливість займатися спортом на відкритому повітрі. Отже, хто в Сумах опікується встановленням і обслуговуванням різних дитячих і спортивних майданчиків?

Типова ситуація - поряд із багатоквартирним будинком є старий... Читати статтю повністю

Неотложная помощь - качественно и оперативно

На минувшей неделе в КНП «Центральная городская больница» открыли современное отделение экстренной медицинской помощи.

По мнению директора ЦГБ Валентины Доминас, это значительное событие не только для работников больницы, но и для города и области, ведь сумское медучреждение является... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!