Ділова розмова

Освіта за кордоном - від мрії до реальності

Як у Сумах «Центр Міжнародних Програм» допомагає створити академічне майбутнє

Здобути освіту за кордоном цілком реально. Ось тільки самотужки обрати навчальний заклад буває досить складно. Добре, що у Сумах є досвідчені помічники - регіональне представництво «Центр Міжнародних Програм» міжнародної ліцензованої освітньої компанії CIP Study Abroad, яка заснована ще 20 років тому. За цей час понад 5 тис. здобувачів освіти стали успішними студентами за кордоном - у Канаді, США та країнах ЄС.

А після міжнародної виставки «Освіта за кордоном - 2021», яка відбулася 26 вересня в Сумах, їх обов’язково стане ще більше! Серед відвідувачів - школярі, батьки, студенти, випускники минулих років. Програма була насичена і розписана по хвилинах. Адже учасниками заходу стали представники посольств, навчальних закладів, мовних та екзаменаційних центрів Канади, Великої Британії, Німеччини, Чехії, Польщі та Латвії. Спілкування - онлайн і в реальному режимі (деякі гості приїхали до Сум вперше).

- Такий формат «живої» зустрічі досить корисний, - розповідає керівник регіонального представництва «Центр Міжнародних програм» CIP Крістіна Мірошник. - Адже кожен може особисто ознайомитись із закордонними навчальними закладами, програмами та умовами вступу, поспілкуватися з їх представниками, проконсультуватися з експертами з міжнародної освіти CIP Study Abroad. На виставці представлені програми середньої та вищої освіти - для випускників шкіл та студентів, післядипломної освіти - для студентів і молодих спеціалістів, мовні курси для дітей і дорослих та канікулярні програми для школярів. Тобто вікових обмежень для навчання за кордоном немає!

Не менш пізнавально було почути відгуки тих, хто вже отримує освіту за кордоном. Михайло Андрійчук два місяці, як навчається і живе в Торонто. «Все - завдяки підтримці компанії CIP - за що їм щиро вдячний», - розповів юнак. - Я навчаюсь у George Brown College на програмі Strategic Relationship Marketing. Чесно, навчання не з легких (у порівнянні з Україною), але дуже захоплююче та цікаве. Тут більше націлені на підготовку майбутніх професіоналів, тому - мінімум нудної теорії, а більше практики. Дають багато групових проєктів, де потрібно працювати в команді і вирішувати кейси, максимально наближені до роботи. Також коледж допомагає в пошуку роботи для студентів. Так що є ще й підробіток. Чудово! Те, про що я мріяв».

Канада - країна номер один для навчання за кордоном

Вищу освіту в Канаді можна отримати в коледжах і університетах. Для підтвердження рівня володіння англійської мовою необхідно мати сертифікат IELTS Academic (бал 6.0 чи 6.5 - залежно від програми). Університети в Канаді пропонують академічну освіту, направлену на науково-теоретичну діяльність, тоді як у коледжі вона має прикладний формат навчання, готуючи молодих спеціалістів до майбутньої кар’єри. Переваги: прості умови зарахування, практичний досвід, можливість працювати під час навчання, доступна вартість серед інших англомовних країн, визнаний у світі диплом та гарантія працевлаштування в Канаді.

- Студентам потрібно отримати візу і дозвіл на навчання, - повідомила офіцер міграційного відділу Посольства Канади в Україні. - На сьогодні документи подаються онлайн або через представника (громадянина Канади): лист про зарахування, мотиваційний лист (особливо важливий для студентів, які вже мають певну здобуту освіту та досвід роботи). Якщо офіцер не бачить мотивації - це стане приводом для відмови. Коли ці два пункти задовольняють, далі розглядаються інші. Хочу зупинитися на коштах, це - вартість програми, підручників, проживання (квартира, родичі, кампус). Все, що написано, повинно бути підкріплено наявністю коштів. Якщо студент відповідає всім вимогам - приймається позитивне рішення, він отримує медичну форму для проходження обстеження (Київ, Львів). Після - видається віза, а дозвіл на навчання видається при виїзді в Канаду.

Послуги CIP - повний спектр!

За словами Крістіни Мірошник, CIP надає всебічну підтримку на всіх етапах шляху до омріяної освіти. Все починається з безкоштовної консультації, коли випускник чи студент звертається до офісу.

- Головне - мати бажання, - продовжує керівник. - Якщо це стосується отримання освіти за кордоном, ми підберемо програми, допоможемо визначитися з країною та навчальним закладом, прорахуємо бюджет. Зауважу, що багато закладів Європи є цілком доступними для середньостатистичного українця, а при наявності сертифікату знання мови країни на рівні В2-С1 - можна вступити і на безкоштовне навчання. При англомовному навчанні ми вивчаємо вимоги закладів щодо рівня володіння мовою, тестуємо за нормами офіційного центру IELTS Британської Ради в Україні. При необхідності - рекомендуємо підтягнути англійську в мовних центрах. У нас є партнери, які надають право до вступу навіть без сертифікату - вони надсилають умовний лист про зарахування, але за умови здачі тесту IELTS до початку навчального року. Ми співпрацюємо з навчальними закладами Канади, США, Польщі, Німеччини, Чехії, Швейцарії та інших європейських країн і допоможемо підібрати програму будь-якому студенту, який мріє про освіту за кордоном. До того ж CIP - єдина компанія в регіоні, яка за підтримки Канадського офісу надає стипендії на навчання в Канаді.

Коли ми вже з клієнтом визначилися з закладом, розпочинаємо збір документів, допомагаємо скласти мотиваційні листи, листуємося з обраним коледжем чи університетом. Адже нам треба показати, чому заклад може бути зацікавлений саме цим аплікантом, щоб серед найперших надати йому листа на зарахування. Це дуже цікаво, адже наша команда не тільки дотримується нормативно-правових вимог, а ще й працює творчо.

При отриманні листа про зарахування розпочинається формування пакету документів до посольства чи візового центру. Коли віза на руках - плануємо доїзд, проживання (гуртожиток, приймаюча сім’я, квартира), квитки, зустріч дітей в аеропорту та ін. Проте це ще не все - наша команда супроводжує клієнтів протягом усього періоду навчання. Тож ми знаємо, як здійснити ваші академічні мрії!

Адреса офісу в Сумах:

вул. Петропавлівська, 98а

Тел. (050) 604-01-33

Ліц. Мінсоцполітики №523 від 18.05.2016

Ірина Чирченко


п»ї
Читайте у цій рубриці

Будівельний флагман Сумщини: Пропонуємо готове до заселення житло!

Один із лідерів будівельного ринку області - компанія «Сумбуд» - пропонує житлову нерухомість уже в заселених у цьому році будинках - купуй і відразу заїжджай!

Йдеться про корпус №22/1 мікрорайону «Еспланада» за адресою: пр. Лушпи, 5. Також вже готовий до заселення корпус №11 за... Читати статтю повністю

У Сумах відкриється новий салон майстерності: що чекає на гостей свята

Читати статтюДрузІ! Ми раді поділитися з вами надзвичайною новиною - 30 вересня у Сумах відкривається новий салон майстерності! Сьогодні мережа українського бренду електроінструментів для будівництва та ремонту Dnipro-M - це понад 380 просторів, де кожен може знайти свій улюблений інструмент... Читати статтю повністю

Ремонты дорог в этом году отменяются?

Читати статтюПочему работы на пр. Лушпы в Сумах и магистрали Недригайлов - Козельное могут так и не начаться

На дворе конец сентября, а это значит, что для дорожно-ремонтных работ времени осталось не так уж много - от силы пару месяцев, даже при самых благоприятных погодных условиях.

А... Читати статтю повністю

Олександр Лисенко: «Комунальний транспорт у Сумах залишатиметься соціальним»

У Сумах застосують можливі компенсаторні механізми, аби не допустити значного підвищення вартості проїзду в комунальному транспорті.

Встановлення на території України обмежень, спрямованих на запобігання поширенню гострої респі-раторної хвороби COVID-19, і запроваджені в зв’язку... Читати статтю повністю

Сумы может убить цена на газ?

На заседании Сумского горисполкома 24 сентября мэр Сум Александр Лысенко рассказал о том, что Ассоциация городов Украины в связи с последними событиями вокруг цены на газ направила обращение правительству с просьбой принять решение до конца отопительного сезона оставить цену на газ... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!