По делу

Якість, перевірена часом

Віконні системи Kommerling 76AD, 76MD - альтернатива алюмінієвим конструкціям

Ми з родиною зводимо будиночок. Стіни, дах - уже готові. Останнє, що маємо доробити у цьому сезоні, - встановити вікна та двері. Я вдячна моїй роботі, яка привела мене до вивчення віконного ринку. Зараз це для мене дуже актуально. Тож ділюся своїм досвідом та інформацією з перших вуст.

Я люблю і ціную комфорт та затишок. Виявляється, вікна теж є частиною дизайну інтер’єру та технологічним блоком у ремонті, тому до їх вибору потрібно підходити свідомо та виважено, розуміючи, що це не тимчасове, а довготривале рішення. Погодьтеся, навіть неймовірний ремонт не буде тішити, коли з вікон дутиме холодний вітер або через поганий профіль в квартирі буде завжди волого. Вивчаючи тему металопластикових вікон, я дійшла висновку, що на такому продукті не варто заощаджувати. І цьому є логічне пояснення: вікно купується не на один день і має слугувати роками. То яким воно має бути? Давайте розбиратися разом.

Вікна - це той товар, зразки якого можна подивитися, відчути на дотик. А ще, виявляється, це те, чим ми з вами дихаємо. Сучасні технології дозволяють підібрати навіть колір віконної рами як із середини приміщення, так і зовні, дотримуючись стилю будівлі або ремонту в кімнаті. При замовленні я як споживач обов’язково озвучу усі свої забаганки консультантам. Для мене важлива перш за все якість. Зверну увагу і на оптимальну функціональність металопластикової конструкції, яка забезпечує високий рівень енергозбереження та шумоізоляції зовні. Ніби все просто! Але я постала перед вибором: технологічність алюмінію чи доступність ПВХ-профілю? Чи не лише доступність? Я дуже люблю великі вікна та багато сонця в оселі. Раніше це дозволяла лише конструкція з алюмінію, але що ми маємо на ринку сьогодні? До кого звернутися за допомогою, я вже знала і одразу набрала номер знайомої мені людини - Сергія Мітлоша, директора заводу термозберігаючих конструкцій «МТЕРМО». Запитань поставила чимало і таки визначилась, що я буду встановлювати у своїй оселі. Про це читайте наприкінці матеріалу.

«Зважаючи на те, що ми виробляємо і металопластикові, і алюмінієві конструкції, коли мова йде про приватний будинок чи котедж, ми рекомендуємо встановлювати саме металопластикові вікна. Зокрема, металопласт може бути таким же безпечним і сучасним, він дозволяє робити такі ж великі вікна, як і алюмінієві конструкції, але, на відміну від алюмінію, металопластиковий профіль дає таку ж усадку, як і будинок, тому їх буде простіше відрегулювати, коли алю-мінієву доведеться через кілька років просто замінити, - ділиться своїм досвідом Сергій. - Власник алю-мінієвих вікон мало того, що витратить більше коштів при купівлі та встановленні алю-мінію, на їх обслуговування мінімум двічі на рік, так ще й немалу частку грошей витрачатиме потім на опалення оселі. Чого не скажеш про вікна з профілю ПВХ. Такі вікна, окрім енергозбереження, мають й інші характеристики. Вікно експлуатується щонайменше тричі на день (тобто людина змінює його положення з закритого на режим провітрювання та назад). Крім цього, вікна з профілю ПВХ значно витриваліші до різких перепадів атмосферної температури, опа-дів та різниці температури між внутрішньою частиною будівлі та оточуючим середовищем зовні. Якщо ви проживаєте в середовищі з агресивним кліматом, вам у нагоді стануть алюмінієві накладки, які запобігають псуванню віконних рам від зовнішніх впливів. Тому такі вікна будуть ще й надійнішими».

Якість та екологічна безпека продукту - не менш важливі складові. «Далеко не всі виробники можуть похизуватися цими якостями», - каже Сергій і запевняє, що гордий співпрацювати з найкращим німецьким брендом Kommerling. До речі, ТМ Kommerling давно підкорила серця і завоювала довіру багатьох клієнтів. Компанія номер один у світі і лідер на європейському ринку. Бренд, який асоціюється з гармонійним поєднанням надій-ності, довговічності та естетичним виглядом. А ще вікна є екологічно безпечними, бо виготовляються за екотехнологією Green Line.

Kommerling має надшироку лінійку ПВХ-систем. Особливою популяр-ніс-тю серед знавців новинок у світі вікон користується попитом 76-та та 88-ма серії. «Це убивця алю-мінієвих конструкцій», - переконаний директор «МТЕРМО». Поясню думку Сергія: попри свою елегантність, 6-камерний профіль Kommerling 76MD бездоганно витримує будь-які погодні умови, має високий рівень тепло- та шумоізоляції. Ці профілі дозволяють робити великі за роз-міром вікна без шкоди якості. Також це дозволяє суттєво зменшити витрати на опалення та підтримувати комфортний мікроклімат у при-міщенні.

Не менш важливим є і той факт, що максимальний віконний отвір дає можливість більшій кількості світла потрапити на площу, яка візуально зробить приміщення більшим. «Це «чистий» німець! Профіль виробляється і транспортується в Україну з Німеччини, - продовжує ділитися фактами Сергій. - Навіть метал виключно німецький. Вся сировина на наше виробництво надходить із відповідним маркуванням та сертифікатами якості. Європа не пропустить продукцію без належного маркування. Металопластикові конструкції мають 5 років гарантії від виробника. Що ще раз підтверджує якість та довговічність. Це інновація у віконній індустрії».

Чому ж саме алюміній раніше був лідером на віконному ринку (хоча він і значно важчий за ПВХ)? Виявляється, все просто! Він набагато легший за будь-який метал. Це перше. Друге - до появи нових технологій у виробництві ПВХ-вікон саме з алюмінію можна було зробити набагато більші конструкції.

Зараз усе змінилось. Нещодавно Kommerling представив продукцію висотою 2 м 60 см. І виготовлена вона була якраз із профільної системи Kommerling 76MD. Водночас на цей профіль можна додати алюмінієві накладки. У результаті ви отримуєте жорсткість та красу алюмінію і енергоефективність та довговічність ПВХ-вікон. Вони відрізняються від алюмінієвих систем високою теплоізоляцією, герметичністю та простотою в догляді.

Основна властивість кольорових металів у тому, що на їхній поверхні утворюється діоксидна плівка, яка не дає металу контактувати з зовнішнім середовищем. Тому він не підлягає корозії. Сплав алюмінію має достатню жорсткість і пружність, щоб його не «крутило» і віконна система залишалася недеформованою, навіть якщо будівля дасть усадку.

«Чи знали ви, що бренд Kommerling - це бренд номер один у світі на ринку вікон з профілю ПВХ? - запитує мене Сергій і пояснює чому: - Цифри говорять самі за себе. Обсяг виробництва компанії Profine, яка володіє брендом Kommerling, сягає більше 800 мільйонів євро на рік. Нині рівних Kommerling 76 немає на ринку - ані з технічних характеристик, ані з якісних».

«На заводі «МТЕРМО» все просто: ми виготовляємо якісний продукт, з дотриманням усіх встановлених технічних норм. На ринку чимало неякісної продукції, саме тому вона значно дешевша. І коли на ринку представлена продукція профільних систем ПВХ Kommerling 76 з трішки більшим цінником, то миргородській команді доводиться пояснювати, чому він такий. Ми не женемось за кількістю, для нашої команди важлива якість. Бо схибити один раз на якості - означає втратити довіру споживача назавжди...» - підсумовує Сергій.

Зрештою, у свій дім я замовила металопластикові вікна з алюмінієвими накладками темно-сірого кольору. До речі, окрім стандартних, одне з вікон у мене було панорамне, висотою 1 м 96 см. А ще декілька менших, але трикутних. Заплатила я трішки більше, ніж за ПВХ-профіль без накладок, але чи не вдвічі менше, ніж могла б віддати за алюмінієве вікно. А ще я знаю, що мені тепер буде гарно, тепло і затишно вдома, чого і вам бажаю. ІП Розмову вела Альона Сіра


п»ї
Читайте в этой рубрике

Пригород: вчера было по 20, а сегодня...

Почему перевозчики начали стремительно поднимать расценки на проезд

Село Битица находится в 20 км от Сум. С недавнего времени вместе с еще четырьмя населенными пунктами (Пушкаревка, Вакаловщина, Зеленый Гай и Никольское) они образовали Битицкий старостинский округ и вошли в состав... Читать статью полностью

Возродим сумской Почаев!

Читать статью21 октября пройдет крестный ход от Шпилевки до Сум в честь Корсунско-Шпилевской иконы Божией Матери

Когда библейские пророчества о морах, потопах, войнах буквально сбываются у нас на глазах - самое время вспомнить о крестных ходах. Ведь в крестном ходу самое главное - это молитва,... Читать статью полностью

Перемычка между ТЭЦ и КСПУ городу не нужна?

ХотЯ ситуация на АО «Сумское НПО» остается стабильно тяжелой и включение тепла на территории КСПУ каждый год оказывается под угрозой, городская власть продолжает все так же халатно и легкомысленно относиться к решению этой проблемы.

Речь идет о строительстве так называемой перемычки... Читать статью полностью

Будівельний флагман Сумщини

Фундаменти - за найновішими технологіями!

Компанія «Сумбуд» є одним із лідерів не тільки в житловому будівництві, а й ще в цілому ряді інших напрямків будівельної галузі. Так, її підрозділ «Сумбудпроект» займається проєктуванням і дизайном приміщень, обслуговуючи клієнтів не тільки... Читать статью полностью

Горячий вопрос последней сессии

Депутаты не стали голосовать скопом инвестпрограммы «Сумытеплоэнерго» и изменения в них

В один из последних дней сентября в Сумах прошла сессия Сумского горсовета. И, как всегда, на ней не обошлось без горячих вопросов. Как ни странно, один из них действительно коснулся «горячего»... Читать статью полностьюНовости
Реклама
Новости
Будь в курсе!