Соціум

У Тростянці на місці зруйнованої п’ятиповерхівки може бути меморіал

Як повідомив керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, столичні фахівці разом із нашими архітекторами продовжують працювати над концепцією відновлення міста. Вже є попередні результати, напрацьовані ескізи.

«Найближчим часом буде визначено, чи можливо експлуатувати п’ятиповерхову будівлю, яка вигоріла, - уточнив керівник ОВА. - Скоріш за все, поряд буде збудований новий багатоквартирний будинок, а на її місці - облаштований меморіал. Експерти та фахівці поки що визначаються. Вірогідніше, відновити цю зруйновану п’ятиповерхівку навпроти залізничного вокзалу не можна. Там терміново поряд необхідно розпочинати будувати нове житло. Через тиждень - максимум два - потрібне остаточне рішення. Люди повинні мати житло».

Також, за його словами, в 15 регіонах України, які найбільш постраждали від російської агресії, розпочинається процес зведення житла для тих, хто його втратив. Туди будуть заселені люди до того часу, доки їх власні помешкання не будуть приведені до ладу. Після повернення додому це житло буде використовуватися для військових та інших категорій, які стоять на черзі.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Втрати: в Сумах попрощалися з двома захисниками України

2 травня у Сумах провели в останню путь Євгенія Приходька, який віддав своє життя за свободу України. Боєць 95-ої десантно-штурмової бригади загинув 14 квітня, отримавши осколкові та кульові поранення, несумісні з життям. Трапилося це під час оборонного бою на околиці населеного пункту... Читати статтю повністю

Ворог найбільше замінував кладовища

У Тростянці вже знешкоджено понад три тисячі пасток - розтяжок, снарядів та гранат

РОЗТЯЖКИ, гранати, міни, снаряди - після перебування орків на Сумщині земля буквально нашпигована вибухо-небезпечними предметами і піротехніки щодня знешкоджують десятки «сюрпризів».

Лісосмуги, польові... Читати статтю повністю

Кадетський корпус: у Сумах чи в Хмельницькому?

Область категорично проти перенесення одного зі своїх навчальних закладів у інше місто

ПІД час ворожих обстрілів обласного центру особливо дісталося Сумському державному ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка - у навчальному... Читати статтю повністюНовости
Реклама
Новости
Новости
Будь в курсе!