Люди

Як конотопчанка - навідниця САУ підсмажує ворога

КОНОТОПЧАНЦІ Тетяні Чубар усього 23 роки. П’ять із них дівчина віддала службі у ЗСУ.

Від початку військового нападу росії на Україну вона воює в 58-й окремій мотопіхотній бригаді ім. Гетьмана Івана Виговського, служить навідницею самохідної артилерійської установки.

23-річна білявка, метр шістдесят зростом, мати двох дітей. Раніше працювала в кондитерській, пекла тістечка, а нині нещадно підсмажує ворога. Каже, в ЗСУ пішла, бо з дитинства мріяла про це. За п’ять років служби в ЗСУ була й діловодом, і в медроті служила, зрештою - вивчилася на навідницю САУ. Каже, непогано виходить. На її рахунку більше десятка знищених цілей. «В нулі, було в нулі. У нас влученння було таке доволі якісне, нам присилають фотографії, нам присилають відео, звукозапис», - розповідає Тетяна ТСН.

Після пекельних днів на передовій - на кілька днів її відпустили додому, побачитися з синами. У бронетехніці та серед чоловіків Тетяна наче риба у воді. Каже, у перші дні її появу в навчальному центрі військові сприймали скептично. Коли ж побачили, як вона вправно тягає залізяччя, думку змінили. Навіть на війні вона з патріотичним манікюром та нафарбованими віями. «Я принцеска. Кажу: я ж дівчинка, я ж люблю рожеве, я ж блондинка. Насправді, я люблю рожевий», - каже Таня.

А ще мріє свою САУ перефарбувати, та механік-водій не дає. Вже вийшов наказ про нагородження Тетяни медаллю захисника Вітчизни, керівництво подало рапорт на її призначення командиром гармати. Жінці пропонували перевестися з передової у більш спокійне місце, але вона сказала - однозначно ні. «Я від цього кайфую, просто кайфую. Я кажу, що я сюди з хлопцями приїхала, я звідси з хлопцями й поїду», - запевняє жінка.

Нею захоплюється уся бригада. А от вона свого героя ще не знайшла. Серце навідниці поки вільне.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Врятувати ноги вже не було шансів...

Як від знущань окупантів 28-річний тростянчанин втратив обидні ступні

АНАТОЛІЮ Філіпову 28 років. Під час окупації він залишився в рідному Тростянці. Морозного вечора молодий чоловік йшов до товариша, коли на вулиці його зупинили російські солдати - схопили і прив’язали до стовпа.... Читати статтю повністю

Тони, крейсер «Москва»!

Двоє підлітків із Сум створили гру, де треба топити російські кораблі

БЛИЗЬКО тижня тому вийшла патріотична міні-гра, де потрібно нищити російські кораблі та зомбі-солдатів, які намагаються висадитися на український острів.

Гра нагадує про події першого дня війни - 24 лютого 2022... Читати статтю повністю

14-річний Влад допомагає відновлювати Охтирку

МІСТО-ГЕРОЙ Охтирка, яке дуже постраждало від російської агресії, відновлюється! І заслуга в цьому людей, які не можуть стояти осторонь: волонтерів, небайдужих і звичайних охтирчан, яким болить доля рідного дому.

Виявляється, серед них є й юні помічники - як ось Влад, про якого розповів... Читати статтю повністюНовости
Реклама
Новости
Новости
Будь в курсе!