Наше місто

Скільки саме сумчани платитимуть за сміття після коригування тарифів ?

Під час останнього засідання виконкому Сумської міськради було ухвалене рішення щодо коригування ТОВ «Сервісресурс» та КП «Чисте місто» тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами, що утворюються на території Сумської міської ТГ.

Саме з такою заявою наприкінці квітня звернулися обидва підприємства. В ній ішлося про те, що в діючі тарифи необхідно внести зміни у зв’язку зі збільшеннямвартостідизпалива на 69%, бензину - на 62%, а такожу зв’язку з переходом «Сервісресурса» та КП «Чисте місто» на спрощену систему оподаткування ІІІ групи за ставкою 2%. Пропоноване коригування зменшує розмір середнього планового тарифу по підприємствам на 7,9% - для жителів багатоквартирних будинків та приватного сектору. Встановлені тарифи діятимуть до першого дня місяця, наступного за місяцем припинення або скасування воєнного стану на території України.

Наразі вони такі: поводження з твердими побутовими відходами - 195,78 грн за 1 куб. м (без ПДВ), в тому числі 42,23 грн за захоронення (без ПДВ), або 222,04 грн за тонну (без ПДВ); поводження з великогабаритними побутовими відходами - 167,29 грн за 1 куб. м (без ПДВ); поводження з ремонтними побутовими відходами - 295,98 грн за 1 куб. м (без ПДВ).

Що ж стосується розрахунку на людину, то тарифи зміняться так: для населення багатоквартирних будинків - 31,99 грн (було 34,74 грн), для населення приватного сектору - 36,03 грн (було 39,12 грн).


п»ї
Читайте у цій рубриці

З 9 травня в Сумах відновили ще два автобусних маршрути!

З понеділка, 9 травня, КП «Електроавтотранс» відновило курсування автобусів за маршрутами №62 (Баранівка - аеропорт) і №63 (Баси - Ганнівка).

Перший обслуговуватимуть два автобуси, перший/останній рейси: вул. Лісна - 6.40, 18.15; аеропорт - 6.57, 17.20.

За другим маршрутом перевезення... Читати статтю повністю

На ціни продуктів може вплинути зміна вартості пального

Заступник начальника відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Галина Даценко під час апаратної наради в Сумській міськраді повідомила, що наразі на території Сумської міської тергромади працюють 410 магазинів із реалізації продовольчих товарів. Графік роботи крамниць залежить... Читати статтю повністю

Чому не на всі вулиці їздять тролейбуси?

На Роменській та Білопільському шляху необхідно ремонтувати та частково замінити кабель і тролею

ТАКЕ питання останнім часом задають сумські пасажири операторам гарячої лінії КП «Електроавторанс» та в соцмережах чи не щодня.

Про причини

В ніч проти 23 квітня сталася аварія. Після... Читати статтю повністю

16 терміналів Starlink - для Сум та області

Які саме міські установи та обласні населені пункти отримають доступ до Інтернету

УЧЕТВЕР, 5 травня, в Сумах відбулася передача 16 терміналів Starlink, які будуть працювати в Сумській та сусідніх громадах.

Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни росії проти України засновник... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!