Ділова розмова

Сумська екстренка оновилася

УСУМАХ відкрили оновлене приміщення Першої підстанції Центральної станції екстреної медичної допомоги. На цю подію Сумський обласний центр екстреної меддопомоги чекав із 2019 року.

Свого часу в районі залізничного вокзалу знаходилося їхнє аптечне відділення, навчально-тренувальний відділ, гараж на чотири авто та одна бригада, що обслуговувала територію Сумського району. Для облаштування підстанції було звільнено додаткові площі, самотужки зроблено косметичний ремонт, обладнано кімнати для відпочинку та прийому їжі - з меблями та побутовою технікою. Після чого п’ять бригад передислокувалися саме сюди. З початку квітня 2018 року підстанція стала обслуговувати населення прилеглої території - вул. Харитоненка, Троїцьку, Горького, Металургів, пр. Шевченка, 9-12-й мікрорайони, район Баранівки та сільську місцевість у тому напрямку, що суттєво скоротило час прибуття швидких на виклики. Але для повноцінної роботи проведених втручань було замало.

Тож Центр екстреної допомоги направив пропозиції до Програми соціально-економічного розвитку Сумської області щодо переобладнання приміщень за кошти ЄС. Проєкт виграли - у

2019 р. підстанція повернулася з Привокзальної на основну базу, а в будівлі почалася реконструкція.

І ось через півтора роки тут справляють новосілля. «Тут все зроблено для того, аби медики працювали в нормальних повноцінних умовах. Якщо по-рівняти з тим, що тут було ще рік тому, - це різні речі», - каже голова обласної ради Віктор Федорченко.

Відтепер на новому місці, де повністю виконано перепланування приміщення будівлі, з комфортом розмістяться і будуть працювати п’ять бригад екстреної меддопомоги: одна лікарська та чотири фельдшерські. Поруч із будівлею підстанції розташовані гаражі для санітарного спецтранспорту.

Відкриття підстанції, як зазначив керівник Центру Сергій Бутенко, - свято для всього колективу. Зараз тут повністю замінено комунікації, систему опалення, встановлено санвузол із душовою кабіною, придбано бойлери. Окрім цього - оновлено покрівлю й підлогу, вікна та двері. Тут є навчальний клас, кімнати відпочинку для лікарів, фельдшерів-жінок і фельдшерів-чоловіків, роздягальні, велика їдальня з меблями, холодильником і мікрохвильовою піччю.

Реконструкцію приміщень здійснило ТОВ «Донінтерпласт» (м. Харків) за державні кошти, отримані від ЄС на умовах співфінансування з обласного бюджету.


п»ї
Читайте у цій рубриці

«Було більше 300 поранених військових»

МІСТО-герой Охтирка зазнало нищівних ворожих знущань - його намагалися стерти з лиця землі, поливаючи «Градами» та скидаючи бомби. Наші мужні військові боронили мі-сто, а медики - рятували їх життя.

43 дні лікарі та медичний персонал Охтирської районної лі-карні залишалися на роботі,... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!