Наше місто

У Сумах орендарів комунальної власності планують звільнити від орендної плати

НА сайті Сумської міської ради 31 травня з’явився проєкт рішення про звіль-нення орендарів від орендної плати за користування майном комунальної власності Сумської міської територіальної громади на період дії воєнного стану.

Міська влада хоче зробити це з метою підтримки підприємців та громадських організацій у період дії воєнного стану відповідно до указу президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабміну від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», та враховуючи пропозиції постійної комісії з питань законності, майна комунальної власності та приватизації Сумської міськради.

Якщо міські депутати затвердять цей проєкт, у Сумах звільнять від орендної плати з 24 лютого 2022 року і до моменту припинення воєнного стану орендарів комунального майна (крім підприємств, що здійснюють виробництво, тран-спортування, постачання теплоенергії, виробництво електро-

енергії, надання споживачам Сумської міської територі-альної громади послуг з постачання теплоенергії (централізованого опалення) та постачання гарячої води), які використовують:

- нежитлові приміщення комунальної власності;

- інше окреме індивідуально визначене майно комунальної власності;

- цілісний (єдиний) майновий комплекс кінотеатру «Дружба».

Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міськради буде доручено не нараховувати орендну плату за користування комунальним майном з 24 лютого і до моменту припинення воєнного стану.

Сесія Сумської міської ради, за словами міського голови Сум, повинна відбутися протягом найближчих тижнів.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Які об’єкти будуватимуть, незважаючи на війну?

ЗАЗВИЧАЙ кожного року місто планує певну кількість великих об’єк-тів, які буде втілено в життя протягом цього часу. Але військова агресія росії призвела до зміни багатьох планів, у тому числі й будівельних. Від чого довелося відмовитися в сфері будівництва, а які об’єкти, навпаки,... Читати статтю повністю

Підвищення тарифів на проїзд не буде!

БУКВАЛЬНО кілька тиж-нів тому в Кременчуці збільшили тарифи на проїзд у громадському транспорті. З 1 червня в тролейбусах вартість проїзду - 10 грн, а в комунальних автобусах - 12. У приватних же автобусах вартість одного квитка становить 15 грн ще з 26 травня.

Заговорили про можливість... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!