Ділова розмова

5 мільйонів - на допомогу підприємцям

ВОБЛАСТІ розроблений новий вид фінансової допомоги бізнесу. Її можуть отримати суб’єкти мікро- та малого під-приємництва, зареєстровані не пізніше 31 грудня 2021 року в Сумській області, які зазнали збитків внаслідок бойових дій і є власниками знищеного та/або пошкодженого нерухомого майна.

На дані цілі з резервного фонду обласного бюджету Сумської області на 2022 рік виділено 5 млн грн. Допомога надається для покриття витрат, пов’язаних із:

- відновленням, ремонтом, реконструкцією знищеного або пошкодженого нерухомого майна;

- закупівлею/заміною/ремонтом знищеного або пошкодженого обладнання, яке використовується у виробничій діяльності;

- закупівлею сировини та матеріалів, які використовуються у виробничій діяльності;

- збереженням та створенням нових робочих місць (виплати зарплати);

- сплатою податків і обов’язкових платежів до бюджету та інших витрат, необхідних для відновлення господарської ді-яльності.

Розмір допомоги одному суб’єктові господарювання становить не більше 50% розміру завданих збитків, але не більше 50 тис. грн та надається на безповоротній основі.

Для отримання допомоги потрібно до 29 липня звернутися до Сумського обласного фонду підтримки підприємництва з відповідною заявою та пакетом документів.

Контакти КУ «Сумський обласний фонд підтримки під-приємництва» Сумської обласної ради: м. Суми, вул. Кооперативна, 3, е-mail: fondsumy-sor@ukr.net або czofond@gmail.com. Контактні тел.: +38 (050) 214-52-29, +38 (0542) 70-00-65.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Бронежилети, тактичний одяг, аптечки і навіть дрон: бійцям Сумщини додали спорядження

Забезпечення військових Сумщини посилили необхідним спорядженням. Днями його отримали від асоціації «Українці за кордоном», повідомив керівник Сумської ОВА Дмитро Живицький: «Це - кількатонний вантаж плит для бронежилетів зі шведської та фінської сталі, належним чином перевірені на... Читати статтю повністю

Де живеш, там і зареєструйся!

БАГАТО українців змушені були покинути свої домівки і тимчасово переїхати в інші регіони. Приїхавши на нове місце проживання, необхідно було отримати «Довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи».

Цей документ переселенця дозволяє отримувати щомісячну адресну допомогу;... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!