Будьмо здорові!

Як зберігати малину, щоб ягоди не втратили корисні властивості

Сезонна ягода малина - чудове джерело корисних вітамінів і мікроелементів. Якщо вам потрібно зберегти плоди надовго, то найкраще їх заморозити. Як зберегти малину на невеликий термін?

По-перше, важливо не брати пом’яті ягоди, оскільки пошкоджена малина зберігатиметься менше. А значить, швидше зіпсується і втратить свої корисні якості. Ягоди повинні бути сухими, перш ніж ви їх сховаєте на зберігання.

Якщо залишити зірвану малину в теплі, то ягода швидше зіпсується. Коли ви не готові одразу з’їсти всю малину, яку зібрали чи купили, то не варто мити всі ягоди одразу. Відокремте ту частину, яку використовуватимете, і помийте тільки її. Свіжу малину потрібно зберігати лише в холодильнику, оскільки в теплі ягоди можуть покритися пліснявою.

Не залишайте малину на столі або взагалі під відкритим сонцем: ягоди дуже швидко розгублять вітаміни і зіпсуються. Малину, яку ви плануєте найближчим часом їсти, найкраще зберігати при температурі 4-5°C. Ягоди кладуть у сухий контейнер (але не в поліетиленовий пакет) і залишають на середній полиці холодильника. Щоб малина не ввібрала інших запахів - щільно закрийте контейнер із ягодами.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Кабачок - дієтичний та корисний!

КАБАЧОК - це різновид гарбуза, разом з ним він був завезений до Європи в XVI столітті. Спочатку він використовувався лише як декоративна рослина поряд із завезеною тоді ж картоплею. Про корисні властивості цього овочу європейці дізналися в XIX столітті, коли стали вживати його в... Читати статтю повністю

Ні - літнім набрякам ніг!

ВАТЯНІ, опухлі й нерідко натерті навіть зручним взуттям ноги можуть зіпсувати все літо. І це пов’язано не тільки з улюбленими босоніжками чи вживанням великої кількості рідини, а й з іншими причинами: зайвою вагою, сидячим способом життя, роботою на ногах, тісним одягом, а також... Читати статтю повністю

Знімаємо зубний біль в домашніх умовах

Зубний біль дуже важко переноситься і вважається одним із найбільш нестерпних. Тому знімати його потрібно перед походом до стоматолога, а не замість нього. Якщо затягнути з візитом до лікаря - можна втратити зуб назавжди. Як позбавитися зубного болю в домашніх умовах?

Холод

Прикладіть... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!