православні знайомства

Дорогі брати і сестри!

У світі, де майже втрачені духовні цінності, де душевні якості людини відходять на другий план, поступаючись місцем «зовнішнім спецефектам», де при виборі супутника життя у багатьох на першому місці його (її) забезпеченість, де слово «улюблений» ( «улюблена») вже давно стали замінювати терміном «партнер», а кохання - сексом, ЯК нормальному православному хлопцеві чи дівчині, зрілій самотній жінці чи чоловікові, у яких не склалося життя, знайти свою другу половинку?

Как, в конце концов, найти друзей-единомышленников, с которыми можно просто пообщаться, не боясь быть непонятым, и на чью помощь можно рассчитывать?

І хоча у цьому житті все відбувається з волі Божої, ми все ж таки вирішили відкрити інтернет-службу знайомств для православних людей «Петро та Февронія». Можливо, для якоїсь дівчини чи хлопця з глибинки, де в селі й храму немає, вона стане промінцем надії. І якщо не нареченого подарує, то, можливо, тепле спілкування...

Чому ми так вирішили назвати цю службу?

Петро і Февронія є покровителями сім'ї та шлюбу. У своєму земному житті ці святі явили найдостойніший приклад християнського подружжя.

Записав розповідь про благовірних Петра та Февронію у XVI ст. свящ. Єрмолай Прегрішний (в чернецтві Еразм), талановитий літератор, широко відомий в епоху Іоанна Грозного. Зберігши в житії фольклорні риси, він створив напрочуд поетичну повість про мудрість і любов.

Преподобний Петро був молодшим братом благовірного Павла, що княжив у м.Муромі. Одного разу в сім'ї Павла трапилося лихо - за настановою диявола до його дружини став літати змій. Сумна жінка, яка поступилася демонській силі, про все розповіла чоловікові. Князь наказав дружині вивідати у лиходія таємницю його смерті. З'ясувалося, що смерть супостату «суджено від Петрова плеча і Агрикова меча». Дізнавшись про це, князь Петро відразу вирішив убити ґвалтівника, поклавшись на допомогу Божу. Незабаром на молитві в храмі відкрилося, де зберігається меч Агріка, і, вистеживши змія, Петро вразив його. Але перед смертю змій оббризкав переможця отруйною кров'ю, і тіло князя вкрилося струпами та виразками.

У пошуках зцілення Петро промислом Божим прийшов у далеке рязанське село, де жила діва Февронія, дочка бортника-древолаза. Вона й взялася його зцілити. Але раніше веліла передати свій «ультиматум»: «Якщо він не візьме мене за дружину, не лікуватиму його». Потім веліла князеві вимитися в лазні і змастити всі струпи, крім одного, хлібною закваскою. Хвороба відступила.

Петро спочатку не дотримався обіцянки: князівська гордість не дозволяла йому одружитися з простолюдинкою. На покарання за лукавство хвороба відновилася. І знову довелося князеві повертатися до Февронії і цього разу вже виконати обіцяне.

Після смерті брата Петро почав князювати в Муромі. Петро та Февронія правили у своєму місті довго та щасливо, творячи милостиню. А в старості прийняли чернецтво з іменами Давид та Євфросинія і, пішовши в різні монастирі, стали благати Бога, щоб померти їм одночасно. Так і сталося. Вони заповіли поховати себе в одній труні. Але цей заповіт не було виконано. Тіло Петра залишили у місті в соборній церкві Богородиці, а тіло Февронії винесли за місто до церкви Воздвиження хреста Господнього. На ранок їх знайшли в одній труні в церкві Богородиці і знову роз'єднали. Наступного дня чудо повторилося. Тіла подружжя більше не наважилися роз'єднувати.

У 1547 році святих канонізували. У 1992 році їхні мощі були перенесені до Муромського Свято-Троїцького жіночого монастиря. 8 липня – день пам'яті цих святих.

Про сервіс "Православна служба знайомств"

Брати та сестри! Ми намагалися зробити наш сервіс православних знайомств найзручнішим для вас. До ваших послуг наша служба надає такі функції:


Разделы
Авторизація
Статистика

На сайті вже 1906 анкет користувачів з 382 міст, 33 країн та 714 храмів

Православное чтение
Тело и Кровь Христовы

Незадолго до окончания литургии наступает самый важный, самый торжественный ее момент. Открываются Царские врата и со словами «Со страхом Божиим и верою приступите!» выносится Чаша с Телом и Кровью Христовыми. (див. докладніше)

«Петр и Феврония» объединяет сердца

Полтора года назад сайт «Вашего Шанса» расширился еще одним разделом - православной службой знакомств «Петр и Феврония». (див. докладніше)

Зачем нужны крестные?

«ЗаЧем нужны крестные родители? Впервые я задумалась об этом, когда одна из подруг попросила меня стать крестной для ее дочери (див. докладніше)

Пост - малый подвиг

28 ноЯбрЯ начался Рождественский пост, который будет длиться целых 40 дней - до 6 января. Выдержать его не так уж и легко. Ведь именно во время этого поста мы встречаем Новый год. (див. докладніше)

Алкоголизм и наркомания: проблема решаема?

Никому не надо объяснять, как страшны алкогольная и наркотическая зависимости. Но оказывается, мы мало знаем о том, как с этим бороться … (див. докладніше)

Редкий подвиг, или что такое юродство

Беседа с доктором филологических наук, профессором Владимиром Кириллиным (див. докладніше)

Единственный шанс на спасение

Зачем нам всем нужны исповедь и покаяние?

Когда в жизни у нас все хорошо, о Боге, как правило, мы и не вспоминаем. Только когда нас настигают серьезные проблемы или болезнь, мы обращаемся с молитвой к Всевышнему. (див. докладніше)

Монах-богатырь

Многие воспринимают его исключительно как былинного героя с картины Васнецова «Три богатыря», но о том, что это был реальный человек, монах, святой, чьи нетленные мощи находятся сейчас в Киево-Печерской Лавре, знают далеко не все. Речь идет о преподобном Илье Муромце Печерском. (див. докладніше)

КАК СОЗДАТЬ ПРАВОСЛАВНУЮ СЕМЬЮ

Наставления святителя Филарета Митрополита Московского христианам, живущим в миру. (див. докладніше)

НЕВЕНЧАННЫЙ БРАК

Не так давно я стала верующей, крестилась. Некоторое время назад была на исповеди, и священник, выяснив, что мы с мужем не венчаны и муж мой — неверующий, сказал, что мы живем с ним во грехе. Я в совершенном недоумении. (див. докладніше)

Соборование - исцеление души и тела

В церкви у свечного ящика негромко беседовали две женщины. Одна, помоложе, жаловалась: «Вот, болею уже давно. По врачам хожу, да толку мало. Теперь решила собороваться, знакомые посоветовали». (див. докладніше)

контакты
Дорогие братья и сестры!

Если у вас возникли вопросы, связанные с регистрацией в разделе "Православная служба знакомств "Петр и Феврония".. (див. докладніше)