on-line интервью
Николай Коваленко, начальник Государственной финансовой инспекции в Сумской области

Николай Коваленко, начальник Государственной финансовой инспекции в Сумской области

Как контролируются бюджетные деньги

- предупреждения финансовых нарушений в бюджетной сфере; - контроль расходования средств в системе ЖКХ, в том числе содержание дорог, капитальном строительстве, а также в производственной сфере

Год рождения – 1965
Образование – высшее экономическое
Кем работал – в сфере образования, в органах государственной власти, в финансово-экономической сфере, в сфере промышленного производства
Должность – начальник Государственной финансовой инспекции в Сумськой области
Семейное положение – женат, имеет троих детей
Хобби – охота, садоводство, пчеловодство
Інтерв'ю проводилося: 25 июля с 14.00 до 15.00
Поставлено запитань:  46 Отримано відповідей:  46

Список вопросов/ответов

 1
Sunrise
01.07.2013 15:00

Как к Вам можно устроиться н работу ? так как вижу в себе талант проверяющего http://vk.com/godsunrise

Николай Коваленко, начальник Государственной финансовой инспекции в Сумской области
25.07.2013 13:58

Відповідно до вимог статті 25 Закон України «Про державну службу» на посади державних службовців, якими є фінансові інспектори, особи приймаються на конкурсній основі.

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад оприлюднюється в засобах масової інформації, про проведення конкурсів також можливо дізнатися у відділі кадрів інспекції за телефоном 68-70-14.

Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169.

Особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця повинна відповідати мінімальним загальним вимогам до освітньо-кваліфікаційного рівня та досвіду роботи.

Відповідно до Указу Президента України від 25.01.2012 №33/2012 також проводиться спеціальна перевірка відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад.

2
serg
02.07.2013 16:28

В СМИ очень много тем по поводу бюджетных закупок. Ваша организация как контролирующий орган проводила ли в этом году плановые и внеплановые проверки бюджетных организаций. Если да то какое количество организаций было проверено и сколько было выявлено правонарушений? Если были правонарушения то какие меры предпринимались и были ли проверки в результате которых материалы были направлены в прокуратуру? Были ли случаи когда участник торгов видя коррупционную составляющую обращался в Вашу организацию по поводу нарушений в сфере бюджетных закупок.

Николай Коваленко, начальник Государственной финансовой инспекции в Сумской области
25.07.2013 13:59

Виїзні перевірки державних закупівель інспекцією в поточному році не здійснювалися, відповідне питання досліджувалося в ході кожної планової ревізії.

За січень-червень 2013 року контрольними заходами виявлено оплату за державні кошти вартості товарів, робіт і послуг без застосування передбачених законодавством процедур закупівель по 8 об’єктах контролю на загальну суму 16,5 млн. гривень.

Про всі виявлені порушення у відповідній сфері інспекцією проінформовано правоохоронні органи.

За І півріччя 2013 року безпосередньо фахівцями інспекції на 10 посадових осіб об’єктів контролю складено адміністративні протоколи за порушення у сфері державних закупівель.

В поточному році на адресу інспекції від учасників торгів надійшло 3 звернення щодо ймовірних порушень при проведенні процедур закупівель, які були розглянуті у встановленому порядку з наданням відповідей заявникам.

3
Эвелина
03.07.2013 20:14

Шановний, Миколо Петрович! Наскільки я знаю то Ви маєте безпосереднє відношення до Федерації кінного спорту Сумської області. Хочу Вас запитати про таке: Ваша посада передбачає запобігання правопорушенням та злочинам у фінансовій сфері. Скажіть, чи не вважаєте Ви порушенням те, що в той же час займаєте посаду в цій громадській організації? Маючи таку важку та відповідальну роботу коли Ви знаходите час на ефективну роботу в Федерації? І чи маєте Ви особисто відповідати за ті порушення, які на мій погляд існують в діяльності ціє структури(федерації)? Я - мама спортсмена кіннотника, який вже більше 7 років тренується в Сумах та теоретично є членом Вашої поважної громадської організації. Членські внески здає регулярно. Але підтвердження членства не має. Більше того на змагання ми завжди відправляємо дитину за власний кошт та кошт школи де він тренується. Ще допомогають меценати трохи. Допомоги Федерації я особисто в долі мого сина, що є членом Вашої організації, як і багатьох інших ваших членів, я не бачила впринципі. Чому так? І куди ідуть кошти які в якості членських внесків здають наші діти? Вважаю, що Вам буде дуже легко відповісти на ці запитання. А ми - батькі вершників, які регулярно привозять на Сумщину медалі та почесні звання, в кінці кінців будемо мати змогу отримати хоч будь яку інформацію про роботу громадської організації яка теоретично має опікуватись юними спортсменами кіннотниками. Чи не так?

Николай Коваленко, начальник Государственной финансовой инспекции в Сумской области
25.07.2013 14:00

Оскільки я не є працівником Федерації та не маю безпосереднього відношення до її господарської діяльності, то і для надання відповідей на питання у мене підстави відсутні. Але відношення до Федерації я маю як один із її засновників з 2002 року та являюсь почесним її президентом. Ваші питання мають місце, як виявилося при їх розгляді, і вони найближчим часом будуть розглянуті на конференції Федерації.

4
Николай
04.07.2013 09:09

Здравствуйте! Прочитал предыдущий вопрос. Хочу тоже поинтересоваться ситуацией по федерации конного спорта Украины. Моя дочка тренируется в конной школе в Сумах. В этом году прервый раз едем на соревнования. Для этого нам сказали вступить в федерацию. Где я могу ознакомится с уставом федерации и документами, которые определяют размеры членских взносов. Мне сказали, что заплатив 100 гривен, мой ребенок получает сразу членство в двух федерациях. Объясните в каких? но по уставу вопрсо главнее, как Вы понимаете. Вообще не понимаем куда и зачем вступаем и собираемся платить. Надеюсь на оперативный ответ. С уважением, Николай

Николай Коваленко, начальник Государственной финансовой инспекции в Сумской области
25.07.2013 14:00

Питання відноситься до президента Федерації І.Горяєва, вважаю це його особисті недопрацювання, які взагалі не можуть мати місця в громадській організації.

Пропоную з відповідним питанням звернутися безпосередньо до президента Федерації.

5
Николай
04.07.2013 09:12

Извините! Первый раз задаю вопрос в такой конференции. Прежде всего интересовал вопрос где можно ознакомиться с уставом федерации конного спорта Сум. Спасибо

Николай Коваленко, начальник Государственной финансовой инспекции в Сумской области
25.07.2013 14:01

Знову ж таки це питання до президента Федерації.

6
Сергей
04.07.2013 18:02

Добрый день, подскажите пожалуйста сколько проведено, ревизий за этот год и их результаты. На каких основаниях вы проводите проверки процедуры закупок, так как согласно закону это не ваши полномочия. И скажите своим сотрудникам чтобы мень просили денег, в стране их и так нет.

Николай Коваленко, начальник Государственной финансовой инспекции в Сумской области
25.07.2013 14:02

За І півріччя 2013 року інспекцією проведено 113 ревізій, за результатами яких в 104 підприємствах, установах та організаціях встановлено фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 32,6 млн. гривень.

Відповідно до статті 2 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» одним із головних завдань органу державного фінансового контролю, яким є фінансова інспекція, є здійснення державного фінансового контролю за дотриманням законодавства про державні закупівлі.

Що стосується прохань працівників в наданні коштів, то якщо Ви маєте докази таких фактів, то прошу в найкоротший термін надати їх мені особисто для притягнення до визначеної законодавством відповідальності винних, в іншому випадку прошу не пред’являти безпідставних звинувачень.

7
Михаил
08.07.2013 11:17

Сколько в этом году вашими ревизорами было проведено проверок?

Николай Коваленко, начальник Государственной финансовой инспекции в Сумской области
25.07.2013 14:02

Всього, протягом січня-червня 2013 року фінансовою інспекцією проведено 119 контрольних заходів, у т.ч. 113 ревізій фінансово-господарської діяльності, одну ревізію місцевого бюджету, 3 аудити виконання місцевих бюджетів та 2 фінансових аудита діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки.

8
Станислав
08.07.2013 11:40

На все ли объекты пускают ваших ревизоров? Если нет, почему ревизоры не могут зайти на объект проверки с помощью милиции? Неужели сотрудники милиции со спецсредствами и оружием не могут обеспечить выполнение служебных обязанностей ревизорами ?

Николай Коваленко, начальник Государственной финансовой инспекции в Сумской области
25.07.2013 14:02

У разі перешкоджання у здійснення інспектування фінансова інспекція, відповідно до ст. 14 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю» та у відповідності до п. 2.8 Порядку взаємодії між органами державної контрольно-ревізійної служби та органами прокуратури, внутрішніх справ і Служби безпеки України, звертається до правоохоронних органів з метою сприянні у проведенні контрольних заходів. І вже в межах своєї компетенції та повноважень правоохоронні органи вживають відповідних заходів.

9
Вадим
08.07.2013 14:47

Есть ли информация у КРУ, какой объем финансовых средств проходит через счета госпредприятий? Большинство госпредприятий размещают финансовые счета не в Госказначействе, а в коммерческих банках, и приносят доходы не бюджету, а частным лицам. Так ли это?

Николай Коваленко, начальник Государственной финансовой инспекции в Сумской области
25.07.2013 14:03

При проведенні аудитів та ревізій фінансовою інспекцією безумовно досліджуються основні фінансові потоки держпідприємств на відповідність дотримання вимог чинного законодавства при здійснення операцій з ними, що відображається в актах чи аудиторських звітах.

При цьому чинне законодавство передбачає, що органи Держказначейства обслуговують установи, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів а також підприємства, які є виконавцями цільових програм і фінансуються з бюджету.

Всі інші суб’єкти господарювання, за коштами, які не є бюджетними, обслуговуються у комерційних банках і говорити, що в результаті зазначеного втрачає доходи бюджет підстави відсутні.

10
Олена
08.07.2013 20:15

Шановний Миколо Петровичу! У Вас репутація чесного, вольового, грамотного керівника. А де діваються ці якості, коли справа торкається Федерації коневласників області? Чому суворо заборонено надавати Статут федерації для ознайомлення при вступі? Чому потужні коневласники соромляться вступати в Сумську Федерацію, а вступають в Києві? Питань десятки, допоможу Вам з відповіддю: 1. Щоб не бути альфонсом в очах спортсменів Президент Федерації повинен: а) максимально особисто фінансувати Федерацію; б) мати авторитет, щоб спонсори не боялися давати кошти; в) мати повагу і певний статус в суспільстві, мати підтримку влади. 2. Щоб не ховати від людей Статут, потрібно так працювати, щоб не стидно було оголосити, хто є засновником Федерації. А також: - оголосити, що повноваження Горяя І. на посаді Президента федерації кінного спорту на Сумщині закінчилися 3 роки тому. Він не легітимний; - оголосити людям, що кошти, які отримуються з людей під виглядом внесків – отримуються і витрачаються протиправно. В т.ч. і тому, що по Статуту є процедура прийому в члени Федерації, яка не проводиться. Чекаємо чесної, вольової і аргументованої відповіді. Щоб не добивати Федерації, чи плануєте Ви вжити міри і рекомендувати на посаду президента Федерації коневласників Сумщини, авторитетну, вольову особистість? Кого?

Николай Коваленко, начальник Государственной финансовой инспекции в Сумской области
25.07.2013 14:03

Пропоную з відповідним питанням якраз і звернутися безпосередньо до І.Горяєва на конференції Федерації, яка буде скликатися у серпні цього року.

начало | 1 . 2 . 3 . 4 . 5 | конец
поточні інтерв'ю
Задати питання

Задай вопрос адвокату

Интервью готовится
Задавайте вопросы
минулі інтерв'ю
Читать интервью полностью

Тема: О современной гинекологии

Интервью завершилось
Читайте ответы на сайте
Читать интервью полностью

Тема обсуждения: На приеме у гинеколога

Интервью завершилось
Читайте ответы на сайте
Читать интервью полностью

Тема: Кампания декларирования - 2017

Интервью завершилось
Читайте ответы на сайте
Читать интервью полностью

Тема: Реформирование таможни в 2016 году

Интервью завершилось
Читайте ответы на сайте
Читать интервью полностью

Интервью завершилось
Читайте ответы на сайте
Читать интервью полностью

Интервью завершилось
Читайте ответы на сайте
Читать интервью полностью

Интервью завершилось
Читайте ответы на сайте
Читать интервью полностью

Интервью завершилось
Читайте ответы на сайте
Читать интервью полностью

Интервью завершилось
Читайте ответы на сайте
Читать интервью полностью

Интервью завершилось
Читайте ответы на сайте
реклама


Новини
Реклама
Новини