Новини

Екскурсія закінчилася… в реанімації

На Полтавщині левиця травмувала 5-річного хлопчика з Охтирки - триває розслідування

ВИРУШАЮЧИ до зоопарку, ми очікуємо цікавих вражень, знайомства з дикою природою та яс-кравих фотографій на згадку. Проте такі відвідини не зав-жди завершуються приємними емоціями. Часом одна мить необережності або непередбачувана поведінка дикої тварини можуть обернутися серйозними наслідками. Саме так сталося і цього разу…

Інцидент відбувся 21 липня близько 14:00 в одному з центрів реабілітації диких тварин Полтавського району. Родина з Охтирки приїхала на екскурсію разом із двома малолітніми дітьми.

За попередніми даними слідства, ветеринарний лікар закладу дозволив відвідувачам погодувати тигрів у вольєрі. У цей момент левиця, яка перебувала у сусідньому вольєрі, просунула лапу крізь металеву огорожу та схопила за ногу 5-річного хлопчика.

Унаслідок нападу дитина отримала тілесні ушкодження. Хлопчика прооперували, нині він перебуває в лікарні. Ступінь тяжкості отриманих травм встановлюють медики. Ну а ми бажаємо якнайшвидшого одужання маленькому охтирчанину!

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Диканської окружної прокуратури здійснюється досудове розслідування за ст. 128 (не-обережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) та ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі на-слідки) КК України.

Обставини події спільно з поліцією встановлюють також фахівці Державної екологічної інспекції Центрального ок-ругу, Головного управління Держпродспоживслужби в Пол-тавській області та Державної служби України з питань праці.

На жаль, трагедія в Котельві поповнила перелік інцидентів, коли контакт із великими хижаками під час відвідування зоопарків або реабілітаційних центрів завершувався травмами людей. До речі, це не перший подібний випадок саме на Пол-тавщині. У червні 2023 року в приватному зоопарку селища Котельва лев теж покусав 26-річного чоловіка. Постраж-далий тоді отримав серйозні укуси й був госпіталізований.

Тож усім нам варто пам’ятати: навіть у неволі великі хижаки не втрачають своїх природних інстинктів і залишаються небезпечними. Саме тому, пе-ребуваючи поруч із ними, необхідно неухильно дотримуватися правил безпеки, зберігати пильність і не втрачати обережності ні на мить.

Олена Карпенко


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

«Ваші гроші в небезпеці»

Телефонні аферисти, представляючись працівниками банків, продовжують ошукувати жителів Сумщини. Лише за останніми зафіксованими випадками двоє людей втратили понад 127 тис. грн, повіривши у вигадану історію про нібито загрозу для своїх банківських рахунків.

До правоохоронців звернулася... Читати статтю повністю

Тренінги із домедичної допомоги: як записатися

В обласному центрі відбувся практичний тренінг із домедичної допомоги, під час якого жителів громади навчали правильно діяти у випадку критичних кровотеч. Заняття провів кваліфікований інструктор з домедичної допомоги, поліцейський відділу професійного навчання ГУНП в Сумській області... Читати статтю повністю

Суд повернув державі 45 гектарів лісових земель

За позовом Конотопської окружної прокуратури суд остаточно підтвердив законність повернення у державну власність двох зе-мельних ділянок лісогосподарського призначення загальною площею 45 гектарів.

Як встановила прокуратура, землі, розташовані в межах регіонального ландшафтного парку,... Читати статтю повністю

Як виглядають боєприпаси, які скидають ворожі «шахеди»

Сергій Флеш, радник президента з питань розвитку технологічних напрямів оборони, по-відомив у соцмережі про те, як може виглядати боєприпас, що скидає «шахед» зі спеціального люка.

«У «шахеді» 22 таких боєприпаси. Усе-редині кожного - детонатор із таймером, який вручну перед запуском... Читати статтю повністю

Безготівкова оплата тепер доступна і на маршруті №18

На всіх автобусах маршруту (крім декількох підмінних) вже встановлено QR-коди для оплати проїзду через застосунок СмартСіті, повідомили в Асоціації сумських перевізників.

Як скористатися:

- відскануйте QR-код у салоні автобуса;

- виберіть кількість квитків і здійсніть оплату;

-... Читати статтю повністю

У Сумах тимчасово не працюватиме одне з відділень міграційної служби

Сумський відділ №1 Управління Державної міграційної служби України в Сумській області, що розташований на вул. Іллінській, 97, тимчасово призупинив роботу.

Як повідомили в Міграційній службі Сум-ської області, у зв’язку з технічними причинами відділ не працює з 13:00 21 липня.

Наразі... Читати статтю повністю

Як шахраї «допомагають» оформити водійське посвідчення

Жителів Сумщини закликають бути пильними через нову шахрайську схему, пов’язану з отриманням або обміном посвідчення водія. Зловмисники розсилають повідомлення в месенджерах, соцмережах та через сумнівні сайти, пропонуючи «допомогу» в оформленні документа без зайвих процедур.

Як... Читати статтю повністю

На дорогах Сумщини тривають ремонти: де вже оновили покриття

У Сумській області тривають ремонтні ро-боти на автомобільних дорогах державного та місцевого значення. Роботи виконують Служба відновлення та розвитку інфраструктури, а також ДУ «Інфраструктура Сумщини».

За інформацією Сумської обласної війсь-кової адміністрації, на державних автошляхах... Читати статтю повністю

Мобільна кухня «FoodTruck: Їжа без кордонів» - знову на Сумщині

У Роменській громаді розпочала роботу мобільна кухня проєкту «FoodTruck: Їжа без кордонів», яка щодня забезпечує гарячими обідами понад 1,5 тисячі людей. Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Гри-горов.

Насамперед гаряче харчування отримують внутрішньо переміщені особи, багатодітні... Читати статтю повністю

За п’ять виїздів допомогли 490 жителям

МБФ «Альянс громадського здоров’я» підбив перші результати роботи проєкту «Мобіль-ні клініки» у Сумській області, який стартував наприкінці квітня.

Клініки на колесах працювали у прикордонних і віддалених громадах, де людям складно регулярно відвідувати лікаря через безпекову ситуацію,... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній