За знищене авто страховку не заплатять
Усі автомобілісти мають страховки - автоцивілку (ОСЦПВ) або комплексну КАСКО. Коли клієнт укладає договір, у компанії переконують, що автострахування - це надійний захист вашого автомобіля або іншого транспортного засобу від пошкодження або втрати. Але чи будуть компенсуватися кошти автомобілістам у нинішній час, коли на Сумщині пошкоджені або знищені сотні авто, чи можуть українці розраховувати на компенсацію хоча б частини збитків?
Як нам пояснили в одній із страхових компаній, у звичайний час вони отримували внески клієнтів, з яких і виплачували збитки. Фірми, опираючись на статистику, прогнозували, скільки приблизно буде викрадено авто, потрапить у ДТП тощо, і розраховували середню суму збитків і ціну на страхування. У воєнний час це зробити неможливо, до того ж у більшості компаній обсяг фінансових надходжень зменшився наполовину. Тому компанії сьогодні нерідко з великим запізненням виплачують збитки навіть при традиційних випадках страхування - ДТП, викрадення авто. Власники застрахованих автомобілів та будинків, які були знищені чи пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів, не отримають страхового відшкодування. Воєнні дії підпадають під форс-мажорні обставини.
Є окремий вид страхування військових ризиків. Воно досить дороге, і такі договори дуже рідко укладаються для нерухомості та автотранспорту. Зазвичай такі страхові покриття купують для літаків, морських суден, вантажів, які можуть проходити через зони з високими ризиками війни або дії військових знарядь (ракет, мін тощо).
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
У місті з’явився прекрасний металевий Павич і нова лава
Підприємець і колишній депутат Сумської міської ради Дмитро Наталуха повідомив про дійсно гарну справу - ГО «Добро перемагає» після консультацій із КП «Зеленбуд» виконало взяті на себе зобов’язання. Активісти перетворюють Суми з депресивного міста на квітуче. Завдяки їм минулого тижня... ![]()
На Сумщині розкрили схему розкрадання благодійної допомоги для ЗСУ
Організатор оборудки створив телеграм-канал, в якому розміщував пости щодо збору грошей для потреб українських військових. Однак одержані від громадян гроші він привласнював через мобільні банківські додатки. А задля маскування підробляв електронні банківські квитанції та розміщував... ![]()
Путивляни потерпають від дефіциту пального
На сесії Путивльської міськради депутати підтримали численні прохання мешканців громади щодо можливості придбання пального на АЗС та направили звернення до голови Сумської ОВА та начальника головного управління Нацполіції у Сумській області стосовно вирішення цього питання.
Сумські водоканалівці ремонтують обладнання на очисних спорудах
Протягом тижня працівники сумського водоканалу ремонтували обладнання на очисних спорудах та відновлювали мережі міста. Так, на очисних спорудах водоканалівці замінили дренажний щебінь та почистили лотки на мулових ставках першої черги. Також відремонтували решітку у грабельному приміщенні... ![]()
У Сумах курсує тролейбус № 14 (аеропорт - Героїв Крут)
З 19 липня відновили роботу маршруту № 14 (аеропорт - Героїв Крут). Його обслуговуватимуть два тролейбуси. Перший рейс від зупинки «12-й мкр-н/Героїв Крут» - о 6:52, останній - о 19:55. Перший рейс від зупинки «Аеропорт» - о 7:39, останній - о 20:37.
Загалом тепер пасажирів перевозять... ![]()
Висловлював наміри воювати проти України...
Попри систематичні обстріли Середина-Буди з території росії, місцевий житель під час розмов зі знайомими та земляками не лише відкрито схвалював дії рф відносно України, а навіть висловлював наміри воювати проти України: «Когда придут русские, я буду воевать за них».
Чотири ракети з літака, одна людина загинула, семеро - поранені...
12 липня - з десятої ранку почався мінометний вогонь по Шалигінській громаді - 14 пострілів. О пів на четверту - ще чотири приходи. Близько 18:00 дісталося й Білопільській громаді - 20 прильотів, а Зноб-Новгородську громаду обстріляли зі ствольної артилерії - 13 прильотів.
На маршруті Баранівка - центр з’явився додатковий автобус
КП «Електроавтотранс» продовжує підсилювати комунальним транспортом віддалені райони обласного центру. Враховуючи актуальність напрямку та численні звернення пасажирів щодо покращення транспортного сполучення в напрямку Баранівки, служба руху підприємства випустила на лінію додатковий... ![]()
Хто з міст-побратимів і чим допомагає Сумам
ВСУМИ надійшли гуманітарні вантажі від муніципалітетів міст Мажейкяй (Литовська Республіка) та Целлє (Німеччина). А це - харчові продукти тривалого зберігання, дитячі речі, теплий одяг, взуття, медпрепарати, засоби гігієни.
Крім того, муніципалітет міста Мажейкяй організував передачу... ![]()
Сумське село - на конкурсі «Неймовірні села України»
Редакція AgroPortal.ua спіль-но з посольством Королівства Нідерландів в Україні проводить Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2022». Село-переможець конкурсу отримає 100 тис. грн на реалізацію свого проєкту від посольства Королівства Нідерландів в Україні. Ще 2 села-фіналіста... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




