Із російського полону додому повернули ще сімох військових із Сумщини
Справжній подарунок наприкінці 2022 року отримала Сумщина: ще сімох військових-земляків вдалося повернути додому з російського полону! Це Микола Дубонос із Глухова, Ян Косяк та Рустем Рємєтов з Охтирки, Олександр Нестеренко із Кролевця, Євгеній Горунов із Сум, Богдан Зікратий із Конотопу, Валентин Ситник із Ромен. Усього 31 грудня до України вдалося повернути 140 полонених, із них вісім жінок.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
Формується новий склад Сумської обласної спостережної комісії
Сумська обласна державна адміністрація відповідно до пункту 12 Положення про спостережні комісії, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2022 р. № 1314 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії», інформує про припинення повноважень у зв’язку... ![]()
Сумський письменник - у рейтингу «Книжка року - 2022»
Три книги сумського письменника Владислава Івченка потрапили в список номінантів всеукраїнського рейтингу «Книжка року - 2022».
Усього в переліку 56 номінантів. Три книжки сумчанина віднесли до жанрової літератури. Це збірки оповідань «Після 24-го» видавництва «Віхола» та «Спочатку... ![]()
Які світлофори в Сумах працюватимуть безперебійно
КП «Міськсвітло» та «Шляхрембуд» налагоджують роботу світлофорів обласного центру так, аби вона не залежала від графіка погодинних відключень електроенергії.
Наразі забезпечено безперебійне живлення таких об’єктів: на перехрестях вул. Сумської артбригади (колишня вул. 20 років Перемоги)... ![]()
Ігор Шевель очолив Держпродспоживслужбу Сумщини
Ігор Шевель із січня виконує обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Нагадаємо, що до того він був начальником відділу приватизації, інвестполітики та контролю за додержанням законодавства у сфері земельних відносин і публічних закупівель Сумської... ![]()
У Конотопі запровадять електронну соціальну картку мешканця громади
Конотопська міськрада хоче запровадити «електронну соціальну картку мешканця Конотопської міської тергромади». Таку міську програму затвердили на черговій сесії 26 грудня 2022 року. Вона спрямована на соцзахист пільгових категорій населення в частині надання їм гарантованих чинним... ![]()
На сайті архіву - онлайн-виставка до 84-ї річниці утворення Сумщини
6 січня на сайті Державного архіву Сумської області була відкрита онлайнова документальна виставка, присвячена 84-й річниці утворення Сумської області. До експозиції увійшли документи з фондів Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Державного архіву... ![]()
8 січня 145 років тому до Сум прибув перший потяг
Для династії цукрозаводчиків і меценатів Терещенків особливо важливим було транспортне сполучення. Їхній рафінадний і п’ять цукрових заводів були розташовані в семи губерніях, тому продукцію великими партіями необхідно було доправляти на значні відстані. Залізниця сприяла розвитку... ![]()
На Сумщині Інтернет у мешканців буде навіть за відсутності електроживлення
Шість областей України, серед яких і Сумська, отримали батареї для провайдерів, аби у мешканців був Інтернет навіть тоді, коли відсутнє електропостачання.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров: «Передали провайдерам 172 батареї SBL. Вони допоможуть... ![]()
На Сумщині - 77 мільйонерів
За інформацією Державної податкової служби України у Сумській області, на 31 грудня 2022 р. подано 77 декларацій громадянами, доходи яких перевищували 1 млн грн. Вони задекларували 319,1 млн грн доходів. 39 мільйонерів живуть у Сумах; 2 - у Сумському районі; 19 - у Конотопському районі;... ![]()
До уваги мешканців Сумщини: ЮНІСЕФ не приймає нові заявки на допомогу!
Як повідомили в UNICEF Ukraine, в Інтернеті активізувалися зловмисники, які пропонують подати заявки для отримання грошових виплат від ЮНІСЕФ на сторонніх ресурсах.
«Наголошуємо, що ЮНІСЕФ наразі не проводить реєстрацію на програму грошової допомоги «Спільно», - зазначається в повідомленні.... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




