Фонд гарантування вкладів виставив на продаж кредити Сумського НВО
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж право вимоги за кредитами Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання на 3,9 млрд грн. Про це повідомляється на сайті фонду.
Фонд не вказує назву підприємства, але на сайті Prozorro.Продажі виклали номери кредитних договорів, які входять до лота. Вони до-зволяють через судовий реєстр простежити назву позичальника - це АТ «Сумське НВО».
Заборгованість за договорами на початок грудня 2022 року склала 3,9 млрд грн, пише Ліга.Фінанси. Вони наразі на балансі «Промінвестбанку», що перебуває в стадії ліквідації. У заставу банку передано виробничі та адміністративні будівлі підприємства, склади, обладнання, готову продукцію (блоки компресора, блоки автоматики), право вимоги грошей за контрактами.
Початкова ціна лота - 3,87 млрд грн. Перші торги відбудуться 1 лютого за голландською моделлю аукціону - зі зниженням ціни.
Основним бенефіціаром Сумського НВО є росіянин Володимир Володимирович Лук’яненко - син Володимира Матвійовича Лук’яненка, директора Сумського НВО.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
На Охтирщині з’явилась нова амбулаторія
У селі Мала Павлівка Охтирського району запрацювала нова амбулаторія надання первинної медичної допомоги. Сучасна, світла, простора, обладнана з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями, укомплектована всім необхідним. Щодня до амбулаторії звертається 15-25 мешканців села,... ![]()
Шосткинська райлікарня отримала потужний генератор
Шосткинська ЦРЛ отримала генератор на 160 кВт. Це один із двох надпотужних генераторів, наданих Сумщині Міжнародною організацією з міграції, повідомили в Сумській ОВА. Тепер лікарі цього закладу зможуть допомагати пацієнтам, у тому числі проводити складні оперативні втручання, навіть... ![]()
Заступнику голови Сумської облради повідомили про підозру
Як повідомили в НАБУ, 19 січня НАБУ і САП повідомили депутату Сумської обласної ради (на момент злочину) про підозру у внесенні недостовірних відомостей до е-декларації за 2020 рік. Дії особи кваліфікували за ч. 1 ст. 366-2 ККУ (в редакції Закону України № 1074-ІХ від 04.12.2020).... ![]()
У Тростянецькій лікарні розпочато два масштабних проєкти
Відомо, що Тростянецька міська лікарня зазнала значних руйнувань внаслідок злочинних дій окупантів, які цинічно розстріляли з танків будівлю, де знаходилися пацієнти і персонал. Лише дивом ніхто не постраждав, але приміщення після деокупації були в жахливому стані.
Скандальний радник звільнився
Радник керівника Сумської ОВА Дмитра Живицького Олександр Безніс написав заяву на звільнення з обласної адміністрації. Цю інформацію підтвердила радниця голови ОВА з питань медіа та інформаційної політики Альона Яцина. За її словами, 17 січня Олександр Безніс написав заяву на звільнення... ![]()
Сумчани стали шостими на континентальній першості
Збірна України U21 взяла участь у чемпіонаті Європи з індорхокею. У складі збірної - вихованці сумської хокейної школи та тренера Діани Тагієвої: Богдан Товстолиткін, Дмитро Желєзний та Денис Хмаренко. Ще троє хокеїстів - із Шостки.
Турнір із 19 по 22 січня приймало чеське місто... ![]()
БК «СумДУ»: 100% перемог
Стартові матчі сумських баскетболістів у Вищій лізі чемпіонату України пройшли у столичному ПС «Венето». У першій грі туру БК «ЗСО - СумДУ» розніс БК «Полтава» - 122:25 (25:7, 35:9, 28:5, 34:4).
У сумчан найбільше заробили: Іван Філоненко - 17 очок + 8 підбирань, Максим Михайлов... ![]()
Сумський біатлоніст - з медаллю Універсіади
В американському Лейк-Плесиді пройшли змагання Всесвітньої Універсіади, участь у яких брали 2500 спортсменів із 50 країн світу, що представляли 600 університетів.
Сумські вузи представляли шестеро спортсменів, особливі надії покладалися на наших біатлоністів. Дмитро Грущак, Роман... ![]()
У Сумах депутат міськради збив пішохода: він у реанімації
20 січня близько 17:30 на вул. Харківській, біля зупинки «Хрестовоздвиженська церква», з боку колишнього м’ясокомбінату, водій автомобілю Chevrolet Volt допустив наїзд на пішохода, 1965 р. н., що переходив дорогу поза межами пішохідного переходу. Постраждалого доправили до реанімації... ![]()
У ЦМЛ врятували життя сумчанки з печінковою кровотечею
Вперше в Сумський області в Центральній міській лікарні виконали емболізацію печінкових артерій. Про це лікувальний заклад повідомив у соцмережі.
40-річна жінка потрапила до хірургічного відділення ЦМЛ з вираженим больовим синдромом у правому підребер’ї. Після детального обстеження... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




