Спочатку бив і душив, а потім виштовхнув із вікна: подробиці злочину
За клопотанням слідчого та прокурора Шосткинської окружної прокуратури рішенням суду 26-річному підозрюваному в замаху на вбивство жінки обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу.
Мова йде про подію, що сталась 17 серпня в Шостці. Близько 4:30 на ґрунті ревнощів між парою виникла сварка, під час якої чоловік спочатку бив та душив жінку, а потім виштовхнув її з вікна п’ятиповерхового будинку. Більш того, він ще й поскидав униз меблі та інші важкі предмети. Після чого чоловік намагався порізати собі вени. 38-річна потерпіла наразі перебуває під наглядом медиків.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
В обласному центрі зареєстрована смерть унаслідок коронавірусу
В управлінні охорони здоров’я повідомили, що в Сумській громаді фіксують зростання кількості нових випадків захворювання на COVID-19, епідеміологічна ситуація має тенденцію до погіршення.
Так, за минулий тиждень у сумській громаді захворіло 294 мешканці. Медики пояснюють погіршення... ![]()
Шок: батько зарубав 30-річного сина
Минулого тижня до поліції звернулася 60-річна жінка та повідомила, що вдома виявила сина без ознак життя, з численними рубленими ранами голови. На місце негайно виїхала слідчооперативна група. Як з’ясувалося, 62-річний раніше судимий за аналогічний злочин чоловік, скориставшись моментом,... ![]()
Очільниця сумської лікарні отримала орден Королеви Анни "Честь Вітчизни"
Директорка Сумської центральної міської лікарні Валентина Домінас удостоєна Міжнародного українськофранцузького ордена Королеви Анни «Честь Вітчизни».
Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» належить до категорії найвищих міжнародних суспільних орденів України і вручається з відповідними... ![]()
З полону повернулися наші земляки
24 серпня відбувся обмін полоненими у форматі 115 на 115. А значить, ще 115 наших захисників повернулися додому. Це воїни Нацгвардії, Збройних Сил, Військовоморських сил, Державної прикордонної служби. Цей обмін - перший після заходу українських військ на територію росії. Цього разу... ![]()
Дрон поцілив прямо в будинок: постраждала літня жінка
19 серпня в обідній час військові рф завдали ударів по житловому кварталу м. СерединаБуда. Старший дільничний офіцер поліції відділу поліції №1 (м. СерединаБуда) Шосткинського РУП Максим Бордачов негайно вирушив на місце події. «Близько 10 ворожих дронів атакували населення СерединиБуди... ![]()
Від початку повномасштабного вторгнення в Сумській області пошкоджено понад 1300 об"єктів енергетики
Сумщина щодня потерпає від обстрілів окупантів. Найбільше наразі страждають населені пункти в таких прикордонних громадах: Сумська, Білопільська, Краснопільська, Хотінська, СерединоБудська, Великописарівська, Путивльська, Шосткинська, Глухівська. Область має понад 500 км кордону... ![]()
Експосадовець Сумської міськради відповість за матеріали для колектору?
За даними слідства, у 2019 році департамент інфраструктури міста Сумської міської ради уклав договір із фізичною особою - підприємцем на виготовлення проєктнокошторисної документації для будівництва напірного каналізаційного колектору в Сумах. У подальшому підозрюваний - колишній... ![]()
Сумщина отримає наркознодихальні апарати експертного класу
До українських закладів охорони здоров’я надійде 300 сучасних наркознодихальних апаратів для забезпечення інгаляційної анестезії під час виконання оперативних втручань різного ступеня складності. Таке важливе обладнання було закуплено в межах одного зі спільних проєктів МОЗ України... ![]()
Уряд виділив додатково для Сумщини понад 300 млн грн
Кабмін затвердив дотацію в розмірі 5 млрд гривень на облаштування укриттів у закладах загальної середньої та професійнотехнічної освіти в областях України.
Відповідно до постанови, кошти розподілені між 77 закладами освіти у восьми прифронтових та прикордонних з росією областях.... ![]()
У Сумах з початку року ліквідували 17 смітників
Ще в квітні спеціалісти Держекоінспекції виявили несанкціоноване розміщення будівельних відходів неподалік вул. Березовий Гай у Сумах. Інспекція направила на адресу Сумської міськради вимогу щодо ліквідації звалища, і вона наразі виконана. Також ліквідовані ще кілька сміттєзвалищ... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




