Посадовець майже на 2 млн нагрів руки на ремонті шкільного спортмайданчика
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що підприємство, керівником якого є 40-річний підозрюваний, перемогло в тендері на виконання ремонту спортивної зони однієї зі шкіл Роменського району. Після чого він уклав відповідний договір з органами місцевого самоврядування селищної територіальної громади.
Однак у процесі проведення робіт керівник скористався своїм службовим становищем та завищив обсяги їх виконання. Унаслідок цього він привласнив бюджетні кошти в сумі 1 мільйон 983 тисячі гривень.
Наразі слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах).
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
Громади області отримали автотехніку від міжнародних партнерів
Минулого тижня Конотопська та Охтирська РВА отримали ключі від вантажних фургонів VW Crafter, а КП «Шляхрембуд» Сумської міськради - спецавтомобіль (сміттєвоз). Про це повідомила Сумська ОВА.
«Ми продовжуємо підсилювати райони та громади Сумщини автомобільною технікою, - зазначив... ![]()
У Сумах викладач домагався неповнолітньої студентки
За даними слідства, у жовтні 2021 р., залишившись зі студенткою наодинці в кабінеті, 51-річний викладач вчинив проти волі дівчини дії сексуального характеру, а також намагався схилити її до статевих зносин. Така поведінка освітянина носила системний характер, він постійно приділяв... ![]()
П’ять ідеальних продуктів для імунітету взимку
Гриби рейші. Протягом багатьох років ці гриби вважаються мало не чарівним засобом. Їх активно використовують на Сході. І не дарма, бо даний продукт містить багато активних речовин. У підсумку це перетворює гриби в ідеальний продукт взимку для зміцнення імунітету, боротьби... ![]()
У Сумському районі шахрай заволодів 50 га землі
Слідство встановило, що підозрюваний із вересня 2023 року по березень 2024 року надав державним реєстраторам підроблені рішення сесії Юнаківської сільської ради Сумського району про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення 27 земельних ділянок з комунальної у власність громадян.
Побили поліцейського: розпочато кримінальне провадження та службове розслідування
15 січня під час виконання повноважень щодо контролю за дотриманням ПДР стався напад на поліцейського, повідомила поліція Сумщини. Правоохоронець зупинив водія, який створив аварійну ситуацію на дорозі. Керманич одразу почав агресивно поводитись, зірвав нагрудну камеру та вдарив поліцейського.
Майже 3 тисячі з учня - за складання іспиту
За даними слідства, керівництво професійно-технічного навчального закладу на Роменщині вимагало від викладача зібрати з кожного учня групи, в якій він викладає, по 2,8 тис. грн за успішне складання іспиту. Викладач попередив учнів, що той, хто не сплатить кошти, - не складе іспит.
Пів мільйона гривень за збиті «Шахеди»
На Сумщині ще 42 добровольці - члени мобільно-вогневих груп ДФТГ - отримали грошові сертифікати за знищені повітряні цілі.
Сертифікати на виплати коштів добровольцям із Сумської, Миколаївської сільської, Ворожбянської, Чернеччинської, Хмелівської, Степанівської громад вручив начальник... ![]()
«Зливали» в соцмережі інформацію про заходи ТЦК
Служба безпеки викрила ще шість дописувачів Телеграм-каналів, які поширювали дані про заходи представників терцентрів комплектування та соціальної підтримки у Сумській області.
Фігуранти - мешканці Сум: водії міжміського автотранспорту та представники торговельних мереж. За матеріалами... ![]()
Ворог поширює фейки про мобілізацію підлітків-сиріт на Сумщині
У мережі активно поширюється інформація про нібито «таємну мобілізацію» на території Сумської області 17-річних підлітків із дитячих будинків. Їх начебто силоміць звозять у тренувальні табори, щоб після виповнення 18 років відправити одразу на фронт.
Ця інформація абсолютно не відповідає... ![]()
В області майже вдвічі зросла захворюваність на грип
На Сумщині триває сезонне зростання захворюваності на ГРВІ та грип, повідомила Ірина Купрієнко, в. о. гендиректора Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб. Так, за останній тиждень на ГРВІ захворіло 3279 людей. Кількість хворих зросла на 241 випадок, або на 8%.... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




