До уваги рибалок: з 15 лютого - заборонено ловити щуку
На період нересту в усіх рибогосподарських водних об’єктах встановлюється заборона на добування (вилов) щуки звичайної - з 15 лютого до 31 березня. За незаконне добування щуки звичайної передбачено покарання від адміністративної до кримінальної відповідальності, а також нараховується відшкодування нанесених рибному господарству збитків. Компенсація за один незаконно виловлений екземпляр щуки становить 3 468 грн.
Сумський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватися встановлених Правил рибальства та дбати про навколишню екосистему. У разі виявлення порушення - звертайтесь на гарячу лінію патруля - (096) 838-25-70.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
Заступницю директора училища спіймали на хабарі за фіктивне навчання
За даними слідства, заступниця директора освітнього закладу запропонувала двом чоловікам вступити до училища - без реального навчання. Вона запевнила їх, що вони не матимуть обов’язку ходити на пари чи складати іспити. Проте в червні 2025 р. вони мали б отримати офіційний документ... ![]()
Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел
Товариство з обмеженою відповідальністю «есі Білопілля» (ТОВ «есі Білопілля») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.
Юридична адреса суб’єкта господарювання: Україна, 41800, Сумська обл., м. Білопілля, вул. Соборна,... ![]()
У Глухові за невідомих обставин померли мати та дитина
Подія сталась у Глухові минулого тижня. Про тривалу відсутність мешканців квартири повідомили сусіди. Слідчо-оперативна група поліції негайно направилась за адресою.
Помешкання було зачинене зсередини. Потрапивши до квартири, правоохоронці виявили 33-річну жінку та її 8-місячну доньку... ![]()
Встановили ще одну малолітню потерпілу від дій розпусника, затриманого в Сумах
За процесуального керівництва окружної прокуратури м. Суми минулого тижня повідомили про підозру 43-річному жителю Житомир-ської області - за фактом вербування малолітньої з метою її сексуальної експлуатації.
Нагадаємо, чоловіка затримали в Сумах у жовтні 2024 року. Тоді він у соцмережі... ![]()
На зупинці біля ТЦ «Мануфактура» встановили інформаційне табло
Минулого місяця Асоціація сумських перевізників проводила опитування в соцмережі щодо місць для встановлення інформаційних табло. На сьогодні одне вже змонтовано - у локації, яка отримала найбільшу підтримку від мешканців.
На зупинці біля ТЦ «Мануфактура» інформаційне табло показуватиме... ![]()
Цвинтарний ґвалтівник неповнолітньої отримав 12 років
За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Конотопської окружної прокуратури минулого тижня 36-річного чоловіка визнали винним у зґвалтуванні неповнолітньої, розбійному нападі та грабежі та засудили до максимальної міри покарання - 12 років позбавлення волі.
На Сумщині група ділків торгувала конфіденційною інформацією громадян
Учасники групи діяли за чітко розробленою схемою та незаконно отримували бази даних, які містили конфіденційну інформацію про громадян України. У базах були прізвища, імена, по батькові, номери телефонів, адреси проживання та інші персональні відомості українців.
Як у Сумах та області з лютого продаватимуть алкогольні напої
На Сумщині почало діяти нове розпорядження голови Сумської ОВА «Про торгівлю алкогольними напоями в Сумській області». В документі, зокрема, йдеться про заборону до особливого розпорядження, але не пізніше, ніж час дії правового режиму воєнного стану, на території м. Суми:
Сумчани знову зможуть отримувати гроші замість «Пакунка малюка»
Відповідно до постанови Кабміну, розробленої Мінсоцполітики, батьки можуть і надалі отримувати разові виплати замість натуральної допомоги, повідомив Урядовий портал.
Витратити кошти можливо в 12,5 тис. закладів торгівлі, які внесені до реєстру учасників проєкту «Монетизація одноразової... ![]()
Правоохоронець шантажував підприємця і вимагав по 1 тисячі доларів на місяць
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно правоохоронця із Сумської об-ласті, який шантажував місцевого мешканця кримінальною відповідальністю за нібито торгівлю нар-котиками. Обвинувальний акт направлений до суду.
Правоохоронець вирішив ошукати мешканця Сумщини, який... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




