Міжнародний проєкт в Охтирці завершать без проблемного підрядника
Міжнародна організація Arche Nova розірвала договір з підрядником через зриви графіку та пору-шення умов договору, але й надалі співпрацює з Ох-тиркою. Охтирська міськрада публічно пояснила си-туацію навколо зриву міжнародного проєкту ремонту ділянки колектора на вул. Парковій, який реалізовувався за підтримки німецьких благодійників.
У вересні 2023 р. Arche Nova розпочала аварійний ремонт колектора протяжністю 228 м. Під-рядника - охтирського підприємця П. Сергієнка - обрала сама організація за результатами тендеру. Проте вже з початку робіт у грудні 2023-го фіксувалися порушення строків, а в лютому 2024 р. роботи були повністю зупинені. Тож 28 лютого Arche Nova розірвала договір із Сергієнком та за-лучила нового підрядника, який завершив ремонт.
Охтирська громада підкреслює: організація припинила співпрацю саме з підприємцем, а не з громадою.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
На Сумщині розпочали ремонт проблемної ділянки на маршруті Суми - Лебедин
Область виділила додаткове фінансування у сумі 60 млн грн на відновлення траси державного значення Т-19-09. Ця дорога не ремонтувалася майже 20 років. Ділянка має стратегічне логістичне значення, важлива для евакуаційних маршрутів і з’єднання громад. Роботи вже тривають на відрізку... ![]()
Обговорення концепції Меморіалу пам’яті на Петропавлівській - за участі громадськості
Наприкінці травня Комісії з питань встановлення пам’ятних знаків на території Сумської тергромади презентували візуалізації п’яти концепцій майбутнього Меморіалу пам’яті, який планується втілити в життя на вул. Петропавлівській.
Як повідомили автори трьох проєктів, вже є по-тенційні... ![]()
Банк одягу «Родинний» відкрився за новою адресою
Чудова новина: після невеликої перерви Банк одягу «Родинний» Сумської місцевої організації Українського Червоного Хреста знову працює!
«Тепер ми готові з новими силами приймати, сортувати та передавати безкоштовно речі тим, хто цього потребує», - зазначає організація.
Фальшиві діагнози за долари - судитимуть лікаря
Поліція завершила слідство стосовно посадовця амбулаторії первинної ланки на Охтир-щині, який організував протиправну схему отримання грошової винагороди від осіб призовного віку. За попередньою домовленістю, він обіцяв допомогу в ухиленні від мобілізації шляхом безпідставного відкриття... ![]()
Обласна лікарня запрошує алергіків полікуватися в рамках програми
Як повідомила Сумська обласна лікарня, триває набір на лікування пацієнтів з алергічним ринітом (алергією на кліщів домашнього пилу).
«Запрошуємо взяти участь у програмі лікування алерген-специфічною імунотерапіїєю (АСІТ), з оцінки ефективності та безпеки підшкірної кластерної імунотерапії.
13-річний сумчанин Кіріл Ілляшенко отримав відзнаку «Майбутнє України»
Відповідну постанову президент підписав 30 травня. А 29-го - указ про створення відзнаки «Майбутнє України». Тож 13-річний сумчанин став одним із перших, хто її отримав.
Таку відзнаку вручають підліткам до 18 років за прояв особистої хоробрості, відваги, стійкості, патріотизму, активну... ![]()
Хотіла заробити в соцмережах - втратила понад 93 тис. грн
Наразі пропозиції заробітку в соціальних мережах - чи не найпопулярніша схема серед шахраїв. Так, молода сумчанка в месенджері Telegram отримала пропозицію від невідомої особи «легко заробляти гроші, виконуючи платні завдання з викупу фільмів в онлайн-кінотеатрах».
Операція «Первоцвіт-2025»: виявили майже пів сотні порушень
Держекоінспекція у Сумській області підбила підсумки природоохоронної операції «Перво-цвіт», що тривала протягом весняного періоду.
Під час рейдів екоінспектори подекуди стикалися з обуренням громадян, які стверджували, що не розуміють, чому не можна торгувати «бур’яном». Але без... ![]()
Погрожував підривом і вимагав мільйони
Восени 2024 року до поліції надійшло повідомлення про мінування однієї зі шкіл у Сумах. У ньому містилися погрози підірвати будівлю, а також вимога виплатити три мільйони гривень.
На місце події оперативно прибули поліцейські, вибухотехніки та кінологи. Після ретельного огляду будівлі... ![]()
Багатоповерхівкам, відключеним за борги, знову обіцяють відновити світло
Із березня мешканці 123 будинків у Сумах жили без світла у місцях загального користування, не працювали майже 40 ліфтів. Причина - борги КП «Сумижилкомсервіс» за електроенергію. Загальна заборгованість підприємства перед трьома постачальниками перевищила 8 млн грн. Через судові рішення... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




