Охтирський хуліган спочатку побив пенсіонера, а потім напав на юнака
До поліції надійшло повідомлення від медиків, що до них звернувся 76-річний чоловік із тілесними ушкодженнями. Він розповів, що біля одного з магазинів до нього без причини почав чіплятися невідомий чоловік і побив його.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Виявилось, що після нападу на пенсіонера зловмисник утік, проте вже за кілька хвилин підійшов до 18-річного хлопця, по-чав нецензурно ображати його, а потім зірвав з шиї ланцюжок і намагався втекти. Працівники поліції затримали його за гарячим слідом. 38-річний охтирчанин уже неодноразово був су-димий за хуліганство та грабежі. Цього разу його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) та ч. 4 ст. 186 (грабіж) ККУ. Чоловіка затримали й повідомили йому про підозру.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
Увага: зміни в русі сумського комунального транспорту
З суботи, 9 серпня, КП «Електроавто-транс» запровадило рейси автобусного маршруту № 57А до Баранівського кладовища у першій половині дня - з 9:30 до 13:30.
У зв’язку з цим змінюється розклад руху по маршруту № 57А «Баранівка - Центр». Також частково на кількох інших маршрутах:
- T️автобусний маршрут № 58А - відправлення з вул. Тополянської о 9:34 переноситься на 9:08; о 15:58 - на 15:44;
- автобусний маршрут № 60А - відправлення з с. Верхнє Піщане о 9:42 переноситься на 9:14, о 17:00 - на 17:06; о 18:24 - на 18:05; ▪&... ![]()
Ні авта, ні грошей…
Поліція вкотре попереджає про актуальні шахрайські схеми, в які чи не щодня потрапляють мешканці Сумщини.
Так, 40-річний чоловік в одній із соцмереж знайшов оголошення про продаж автомобіля. Отримавши завдаток у розмірі 110 тисяч гривень, «продавець» перестав виходити на зв’язок.... ![]()
У Сумській громаді з’явилися друковані путівники для ветеранів
За підтримки Сумського осередку ГО «Захист держави» надруковано перші 100 примірників «Дорожньої карти ветеранської спільноти в межах Сумської міської територіальної громади».
Путівник, створений департаментом соцзахисту населення Сумської міської ради, покликаний допомогти військовослужбовцям,... ![]()
Нападник із Шосткинщини отримав вісім років
Подія сталась 18 листопада 2024 року в од-ному із селищ Шосткинського району. 41-річний обвинувачений у безлюдному місці поба-чив незнайомого чоловіка з велосипедом. На-падник почав вимагати, щоб чоловік віддав йому двоколісного. А коли той відмовився - дістав ніж та завдав потерпілому... ![]()
Де гостро не вистачає кадрів
Асоціація сумських перевізників у соцмережі повідомила: «Хочете, щоб автобуси їздили частіше? Щоб поверталися старі маршрути? Щоб з’являлися нові напрямки? Ми теж! Але для цього є дуже важлива умова - потрібні водії. Сьогодні в Сумах гостро не вистачає кадрів.
Безоплатне ендопротезування: як отримати послугу
Сумська обласна лікарня проводить безкоштовні операції з ендопротезування великих суглобів (кульшового та колінного) для жителів Сумської області, повідомили в медзакладі.
Медзаклад працює в рамках Програми медичних гарантій та реалізує Національну стратегію створення безбар’єрного... ![]()
Де в Сумах майбутніх першачків безкоштовно підготують до школи
Проєкт «Громадський центр інклюзивного навчання та розвитку» БФ Helpgroup у Сумах (вул. Троїцька, 9) продовжує свою роботу і розширює освітні можливості дошкільнят та учнів.
«Запрошуємо майбутніх першокласників на БЕЗПЛАТНІ курси експрес-підготовки до 1 кла-су, - йдеться в дописі.... ![]()
В Охтирці за підтримки NEFCO реконструюють систему водовідведення
Система централізованого водовідведення Охтирки була збудована ще у 1979 р. У будь-який момент її зношеність могла призвести до екокатастрофи. До того ж інфраструктура міста зазнала пошкоджень від ракетних ударів.
Оскільки без модернізації велике місто мо-же опинитися на межі екологічної... ![]()
Бодікамери для ТЦК
З 1 вересня працівники ТЦК та СП будуть зо-бов’язані носити бодікамери під час перевірок документів і вручення повісток. Відеофіксація стане обов’язковою, а за порушення передбачена відповідальність. Про це повідомив міністр оборони України Денис Шмигаль. Це дозволить забезпечити... ![]()
На території Тростянецької громади визначили потенційно небезпечні ділянки
Як повідомила Тростянецька міська рада, представники «ХАЛО ТРАСТ» в Україні провели попереднє обстеження потенційно не-безпечних ділянок на виявлення вибухонебезпечних предметів у Тростянецькій територіальній громаді, а саме:
1. Охтирська гора, біля колишнього цегельного заводу,... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




