Новини

Підпалив автомобіль… через ревнощі

Подія сталася вдень 15 жовтня у Шостці на вулиці Онупрієнка. До поліції надійшло повідомлення про загоряння авто. Пожежу швидко ліквідували й задокументували обставини.

За попередніми даними слідства, між 32-річним чоловіком і його співмешканкою виник конфлікт через ревнощі. Після сварки він облив автомобіль розчинником для фарби, підпалив і залишив місце події.

Поліцейські встановили його місцеперебування та затримали. Йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу).


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Кохання – найсильніша зброя

Фахівці Східної юстиції реєструють шлюби, незважаючи на обставини, зумовлені російською агресією. Так, за 9 місяців 2025 року засвідчили понад 17 тисяч одружень. За територіальним принципом показники розподілилися так: на Сумщині - 2847 шлюбів; на Харківщині - 6554; на Полтавщині... Читати статтю повністю

Інспектор з охорони довкілля обіцяв «вирішити питання з поліцією»

Слідчі Конотопського райвідділу поліції повідомили про підозру 34-річному громадському інспектору з охорони довкілля та його 54-річній знайомій.

За даними слідства, чоловік погодився за грошову винагороду «вирішити питання» щодо непритягнення до кримінальної відповідальності осіб,... Читати статтю повністю

Північнокорейські оператори БПЛА коригують російські удари по Сумщині

Підрозділи військ КНДР залучені до підтримки дій російської окупаційної армії в Сумській області. Командування російських загарбників використовує їх для коригування ударів по українських позиціях. Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

«З території курської області ці підрозділи проводять... Читати статтю повністю

Стан реалізації двох проєктів у школах на Сумщині викликав занепокоєння 

Як повідомила директорка департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гро-бова, у Кролевецькій громаді наразі реалізуються шість проєктів у навчальних закладах, у Глухівській - два. Це захисні споруди (так звані підземні школи), харчоблоки, облаштування безпечного та сучасного... Читати статтю повністю

У Шостці планують встановлювати конвектори в багатоповерхівках

Це питання обговорювалося на сесійному засіданні міської ради. Зокрема, було запропоновано звернутися до Міністерства розвитку громад та територій із пропозицією у терміновому порядку спростити процедуру встановлення газових конвекторів у житлових будинках населених пунктів, території... Читати статтю повністю

У Сумах – терміновий збір теплих речей для поранених

Читати статтюЯк повідомила Агенція промоції «Суми», збирають як нові речі, так і ті, що були у використанні (в гарному стані): фліски, майстерки, спортивні штани, футболки, шкарпетки (нові).

Приносити можна до міської галереї (вул. Соборна, 27) з 11:00 до 19:00 впродовж тижня (окрім понеділка).... Читати статтю повністю

Де на Сумщині планують реалізувати екологічні ініціативи

Під час чергового засідання комісії з відбору природоохоронних проєктів ухвалено рішення профінансувати важливі ініціативи у громадах. Йдеться про використання коштів з обласного фонду охорони навколишнього природоохоронного середовища.

Так, у Степанівській громаді заплановані роботи... Читати статтю повністю

У Сумському районі вандали порізали банер з фото загиблого Героя

Це сталося у селі Великі Вільми Сумського району. 18 жовтня до поліції звернулася жінка та повідомила, що виявила пошкодження пам’ятного об’єкту із зображенням загиблого Героя. Як попередньо встановили правоохоронці, невідомі, ймовірно, вночі порізали банер з фото, на якому зображений... Читати статтю повністю

Реклама «акції» від Сумського обласного ТЦК – фейк

Читати статтюМинулого тижня ворожі ресурси почали поширювати нібито рекламу «акції» від Сумського обласного ТЦК, де українцям начебто обіцяють продуктові набори за інформацію про знайомих, які ухиляються від мобілізації.

На фейковому плакаті зображена жінка з коробкою продуктів і підписом:... Читати статтю повністю

П’ятьом громадам надали нові шкільні автобуси

Нові шкільні автобуси отримали Кириків-ська, Бочечківська, Березівська, Садівська та Нижньосироватська громади, повідомили в Сумській ОВА. Вони допоможуть дітям із віддалених сіл зручно й організовано добиратися до шкіл, у тому числі - учням з особливими освітніми потребами.

Транспорт... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній