Новини

Як у сумському селі зібрали понад 14 тисяч гривень на порятунок земляка

У селі Горіле звична новорічно-різдвяна традиція перетворилася на справжню рятувальну операцію. Під час благодійної акції «Щедрівка від серця - заради життя»

місцеві активісти збирали кошти, щоб подарувати надію на одужання земляку, воїну Максиму.

Тому щедрівки в Горілівському сільському клубі звучали поособливому. У кожній хаті, куди заходили щедрувальники, панувала не лише святкова атмосфера, а й відчуття спільної великої мети.

За підсумками збору, горілівцям вдалося акумулювати 14 600 гривень. Їх спрямують на дороговартісне лікування Максима, який наразі бореться за своє здоров’я.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Нідерландський волонтер утретє передав гуманітарну допомогу лікарням Сум

Читати статтюВже втретє Суми відвідав ні-дерландський во-лонтер Аренд Стеллер, який системно підтримує медичні та соціальні заклади громади. Цьо-го разу він привіз гуманітарну до-помогу, у якій є постійна потреба: медикаменти, засоби гігієни, продукти харчування, дитячі речі та інші необхідні... Читати статтю повністю

Латвійські поліцейські передали допомогу правоохоронцям Сумщини

Минулого тижня Суми з робочим візитом відвідали представники латвійської поліції. Вже вкотре правоохоронці Латвії демонструють щиру солідарність та підтримку українських колег, які несуть службу в умовах повномасштабної війни.

Цього разу друзі з Латвії передали для підрозділів поліції... Читати статтю повністю

Сумські котельні отримали додаткове пальне для стабільного опалення

З матеріального резерву Сумської МТГ до-датково передали дизельне пальне для гене-раторів на котельнях. Це дозволить забезпечити стале теплопостачання житлових будинків навіть у разі відключень електроенергії.

Через зниження температури та регулярні перебої з електропостачанням окремі... Читати статтю повністю

Лінія 112 приймає повідомлення про відсутність тепло–, водо– та електропостачання

Як повідомив міністр ВС України Ігор Клименко, до роботи залучено додаткових операторів, аби не лише опрацьовувати звернення до екстрених служб - рятувальників, поліції, медичної допомоги чи газової служби, а й отримувати інформацію щодо критичної ситуації у домівках громадян.

«Ці дані оператори невідкладно передають до штабу з ліквідації наслідків російських обстрілів енергетичних об’єктів у місті Києві та комісії ТЕБ та НС для швидкої організації допомоги людям у нинішніх складних умовах», - зазначив він.

Оператори надаватимуть інформацію про найближчий пункт незламності чи місця обі-гріву. І за потреби скеровуватимуть екіпажі екстрених служб.

Нагадуємо, що навіть за відсутності мобільного зв&... Читати статтю повністю

Сумський режисер – серед претендентів на премію Курбаса

Читати статтюТеатральна премія імені Леся Курбаса - одна з найпрестижніших театральних відзнак України, яка вже три десятиліття відзначає професійних театральних режисерів, чиї роботи формують сучасний театральний процес і відкривають нові художні сенси.

Цьогоріч серед 19 претендентів на премію... Читати статтю повністю

На Сумщині розгорнуто 429 Пунктів незламності

У зв’язку з низькими температурами та ворожими ударами по енергетичній інфраструктурі для підтримки мешканців Сумщини в кожній громаді працюють Пункти незламності.

Наразі, як повідомили в Сумській ОВА, на території області розгорнуто 429 таких пунктів. Усі вони забезпечені генераторами,... Читати статтю повністю

Як називали дітей на Сумщині: популярні та рідковживані імена минулого року

Упродовж минулого року на теренах Сумського міжрегіонального управління Мінюсту, яке охоплює прикордонні Сумську та Чернігівську області, а також Полтавщину, було зареєстровано 12 185 народжень.

Примітно, що батьки дедалі частіше поєднують традиційність та індивідуальність у виборі... Читати статтю повністю

Морози без захисту – у притулку для тварин закінчилося сіно

Сумське товариство захисту тварин звертається до мешканців громади з терміновим проханням про допомогу. Через тривалі морози за останній тиждень у притулку повністю вичерпалися запаси сіна, яке використовується для утеплення собак у вольєрах.

За словами волонтерів, сіно є життєво... Читати статтю повністю

У Тростянці завершено проєкт «зеленого» теплопостачання у відновленій багатоповерхівці

Компанія «Сахара» завершила введення в експлуатацію сучасного теплопункту відновленого багатоквартирного будинку у м. Тростянець. У межах проєкту було запроєктовано та реалізовано комплексну систему опалення й гарячого водопостачання, що поєднує відновлювані джерела енергії та високоефективні... Читати статтю повністю

Сумська область – серед кращих в Армії відновлення

Проєкт «Армія відновлення» започатко-вано урядом у жовтні 2022 року. За час його реалізації видано понад 331 тис. направлень на участь у суспільно корисних роботах для понад 82 тис. українців, а на виплату за-робітної плати спрямовано 2,9 млрд грн.

Учасники програми «Армія відновлення»... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній