Ніж у сільраді: хто поранив посадовця?
У Сумському районі 39-річний місцевий мешканець вчинив хуліганські дії в приміщенні сільської ради та поранив посадовця громади ножем.
Про інцидент правоохоронцям повідомили після конфлікту, що стався у громадській установі. Між чоловіком та головою сільської ради виникла суперечка. Під час конфлікту зловмисник, перебуваючи у приміщенні сільради, у присутності працівників установи, поводився агресивно, висловлювався нецензурною лайкою та розмахував ножем, який заздалегідь мав при собі. У ході інциденту посадовець громади отримав тілесні ушкодження - поріз фаланги пальця руки.
Правоохоронці затримали чоловіка. З місця події вилучено ніж та інші речові докази, які направлено на експертні дослідження.
За фактом події внесли відомості до ЄРДР та повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 296 ККУ (хуліганство). Досудове розслідування триває, встановлюються всі обставини події.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
З 15 лютого почне діяти заборона на вилов щуки
На період нересту з 15 лютого до 31 березня встановлюється заборона на вилов щуки звичайної у всіх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах), повідомив Сумський рибоохоронний патруль. Нагадуємо, що за незаконне добування щуки передбачено покарання від адміністративної до кримінальної... ![]()
Ексмера Сум судитимуть за службову недбалість
Поліція Сумщини завершила досудове розслідування щодо колишнього міського голови Сум, якого обвинувачують у службовій недбалості, що призвела до значних фінансових втрат для територіальної громади.
Як встановили слідчі, між Сумською міською радою та ТОВ «Сумитеплоенерго» був укладений... ![]()
Кошти «Зимової підтримки»
треба використати до кінця лютого!
Станом на кінець січня «Зимовою підтримкою» через «Укрпошту» попри відсутність світла, замети та морози, скористалися вже
4 259 380 разів.
Це означає, що понад 80% отримувачів допомоги через «Укрпошту» вже повністю чи частково отримали та витратили... ![]()
Сумна статистика: 13 життів, що згоріли в полум’ї з початку року
2026-й лише розпочався, а Сумщина вже рахує страшні втрати. За офіційними даними рятувальників, з початку року вогонь забрав життя вже 13 мешканців нашої області. За кожною з цих цифр - трагедія окремої родини, якої в більшості випадків можна було б уникнути.
Посадовець ДСНС виплатив 2 мільйони «футболістам у погонах»
Поки країна живе в умовах повномасштабної війни, а навантаження на рятувальників зросло в рази, на жаль, деякі примудряються витрачати бюджетні кошти на професійне хобі підлеглих. Так, Сумська обласна прокуратура повідомила про підозру колишньому керівнику одного з підрозділів Міжрегіонального... ![]()
Be brave like Okhtyrka – у небі над Європою!
Важливий момент для авіації та серця кожного українця: минулого тижня легендарний AN-124 завітав до аеропорту Кельн-Бонн, про що повідомили на сайті цього аеропорту.
Цей гігант вражає: розмах крил - понад 73 метри, максимальна злітна маса - близько 400 тонн. Один із найбільших... ![]()
Підпалив поштове відділення в багатоповерхівці
Прокурори окружної прокуратури м. Суми у співпраці зі співробітниками поліції та СБУ викрили ще одного 22-річного молодика. Ворожі спецслужби залучили підозрюваного до співпраці за вже звичною схемою - через сайт знайомств. У подальшому, маніпулюючи почуттями до дівчини, змусили скоїти... ![]()
Ритм на межі: як тростянецька бригада екстренки «перезавантажила» серце
1 лютого о 20:46 бригада Тростянецької підстанції Охтирської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги отримала виклик із тривожним формулюванням: 53-річний чоловік скаржився на різке серцебиття - здавалося, що серце буквально «вилітає» з грудей.
Під час огляду стан пацієнта... ![]()
Які проєкти Сумщини реалізуватимуться на гроші Європейського банку?
Міністерство розвитку громад та територій України повідомило, що додатково відібрано 21 проєкт для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В).
Нещодавно відбулося засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації... ![]()
У Сумах триває футуристичний гастрофестиваль
Футуристичний гастрофестиваль «Буряк Бурлюка» триватиме до 31 березня. Головна ідея фестивалю - показати, що культура може бути живою дією, а не зафіксованою формою. Проєкт покликаний надихнути сумчан створювати нове тут і зараз. Через їжу, мистецтво та діалог фестиваль пропонує культуру... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




