Новини

138 ветеранів–переселенців отримають житлові сертифікати

У Сумській громаді триває надання державної підтримки ветеранам війни з числа ВПО. Під час чергового засідання було розглянуто 16 заяв, які попередньо опрацювала комісія з питань надання допомоги для вирішення житлового питання ВПО, що проживали на тимчасово окупованій території. Позитивні рішення ухвалили щодо 13 заявників. Ще трьом претендентам відмовили у наданні компенсації, оскільки під час перевірки з’ясувалося, що члени їхніх родин мають іншу житлову нерухомість на підконтрольній Україні території. Це, відповідно до чинних вимог, позбавляє права на отримання державної допомоги.

З урахуванням останнього голосування загальна кількість погоджених заявок у Сум-ській громаді досягла 138. Після погодження на місцевому рівні документи стають основою для отримання виплати з держбюджету.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook

п»ї
Читайте у цій рубриці

Тростянцю подарували ще три сучасних автобуси

До Тростянця прибули ще три комфортабельні автобуси зі Швейцарії - подарунок від міжнародних партнерів громади з міста Берн. Таким чином загалом громада вже отримала шість сучасних транспортних засобів. Перші три автобуси прибули наприкінці 2025 року. А 2 березня ще три автобуси подолали... Читати статтю повністю

Сумчани збирають допомогу для 225 штурмового полку: що й куди приносити

Сумська публічна бібліотека оголосила збір допомоги для військових 225 окремого штурмового полку. Організатори наголошують, що найбільше потрібні медикаменти від застуди та грипу, а також «енергетичні» смаколики - чай, кава, шоколад і батончики. Не менш важливі засоби гігієни: вологі... Читати статтю повністю

Вісім захисників із Сумщини повернулися з російського полону

Серед 200 звільнених 5 березня українців - захисники Маріуполя, Донеччини, Луганщини, Харківщини, Запоріжжя. Зокрема, військові Збройних Сил, Державної спеціальної служби транспорту, прикордонники та нацгвардійці. Найстаршому звільненому - 59 років, наймолодшому - 27.

Вісім захисників... Читати статтю повністю

У Сумах запроваджують конкурс для розвитку фізкультурно–спортивного руху

Для підтримки фізкультурно-спортивного руху в Сумах запроваджують новий механізм. Виконком ухвалив рішення про проведення першого міського конкурсу серед громадських об’єднань фізкультурно-спортивної спрямованості, які зможуть отримати фінансову допомогу з бюджету громади у 2026 році.

До... Читати статтю повністю

Сумська вчителька серед 30 кращих фізкультурників України!

Читати статтюЛюдмила Литнянчина, учителька початкової школи №31, увійшла до фіналу престижного Всеукраїнського конкурсу Physical Education Teacher Award 2025.

Сумська освітянка посіла місце серед 30 найкращих вчителів фізичної культури країни, які найефективніше впроваджують цінності Нової... Читати статтю повністю

Роботи маленьких митців з Сум

експонуються в Японії, Лондоні та Норвегії

Юні художники Сумської дитячої художньої школи ім. Лисенка представляють Україну на міжнародній арені. Їхні роботи демонструють силу та нагадують світу про стійкість українського народу.

У японському місті Уеда відкрилася масштабна виставка... Читати статтю повністю

69 заяв на компенсацію за програмою «єВідновлення»: 11 заявникам відмовили

4 березня на засіданні виконавчого комітету Сумської міськради розглянули 69 проєктів рішень щодо надання компенсацій за житло, пошкоджене або знищене внаслідок російської агресії. Виплати здійснюються в межах державної програми «єВідновлення».

Майже 65% звернень надійшло від мешканців... Читати статтю повністю

П’яний працівник лісгоспу на службовому авто збив 15–річну дівчину

За даними слідства, 7 березня близько 19:30 у місті Кролевець працівнику філії Північного лісового фонду ДП «Ліси України» керував службовим автомобілем та наїхав на 15-річну дівчину, яка йшла узбіччям дороги. Водій перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Унаслідок ДТП... Читати статтю повністю

Ціни на бензин і дизель стрімко ростуть – АМКУ почав перевірки АЗС

За останні дні світовий ринок нафти і нафтопродуктів продемонстрував істотне зростання котирувань. Збільшились ціни на пальне і в мережах АЗС нашої країни.

Антимонопольний комітет України здійснює заходи контролю ситуації на ринках світлих нафтопродуктів щодо ознак порушення законодавства... Читати статтю повністю

У Сумах підписали меморандум про культурну співпрацю

У Сумах підписано меморандум про співпрацю між Агенцією промоції «Суми» та Сумським фаховим коледжем мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського. Угода передбачає розвиток спільних культурно-мистецьких і просвітницьких проєктів, а також створення нових можливостей для студентської... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній