Новини

У Сумах бачили гало

16 травня вдень, коли місто атакували ворожі безпілотники, можна було побачити навколо сонця велике коло.

Гало (від грец. ???? - «сяйво, німб») - оптичне явище в атмосфері, що виникає внаслідок заломлення та відбиття світла в льодяних кристалах. Найпоширеніша форма гало - світле слабко забарвлене коло навколо Сонця чи Місяця. В Україні гало можна спостерігати 70-120 разів на рік, але воно здебільшого малопомітне. Яскраве й добре помітне гало з’являється 10-20 разів на рік. У Сумах воно було добре помітне й доволі велике.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

«Еко-руханка» для малечі: незвичний конкурс

У Сумській громаді оголосили конкурс для наймолодших - «Еко-руханка: Рухаємося як енергія!». Його проводить управління інвестицій, міжнародної співпраці, охорони довкілля, енергоефективності та кліматичної політики Сумської міськради в межах Днів сталої енергії.

До участі запрошують... Читати статтю повністю

У Кролевці запрацювала сучасна мобільна станція очищення води ReH2O

Станція дозволяє забезпечити базові по-треби у питній воді вразливих верств населення та громади в цілому, повідомив міський голова Віктор Лехман. Це приклад того, як завдяки співпраці можна досягти реальних результатів.

Режим роботи станції: щоденно з 08:00 до 20:00. Видача води... Читати статтю повністю

У Сумській громаді приймають заявки на оздоровлення пільгових категорій

У Сумській громаді триває прийом документів на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Скористатися можливістю оздоровлення можуть діти віком від 7 до 18 років. Зокрема, йдеться про дітей Захисників і Захисниць України, дітей із багатодітних... Читати статтю повністю

Сумська лікарня отримала важливу гуманітарну підтримку

БФ «Волонтери Батьківщини» передав гуманітарну допомогу для Сумської лікарні Св. Пантелеймона. Завдяки підтримці медичний заклад поповнив запаси необхідних витратних матеріалів та отримав обладнання для реабілітації. До лікарні доставили одноразові халати, бахіли, медичні шапки, рукавички... Читати статтю повністю

У Сумах стартував місячник здоров’я для людей 60+

У Сумах офіційно розпочався проєкт «Мі-сячник здоров’я: територія активного довголіття», який об’єднає мешканців поважного віку навколо активного способу життя, оздоровлення та спілкування. Ініціатива розрахована на сумчан віком 60+ та триватиме з 15 травня до 14 червня.

Упродовж... Читати статтю повністю

У дитячій лікарні Сум замінили вікна, пошкоджені обстрілом

У Сумській дитячій лікарні Святої Зінаїди завершили відновлення вікон, пошкоджених внаслідок ворожого обстрілу в лютому цього року.

Роботи виконали у межах віконної програми, яку реалізує Global Empowerment Mission Ukraine у партнерстві з Howard G. Buffett Foundation.

У медичному... Читати статтю повністю

«Пігмаліон» привіз одразу три перемоги зі всеукраїнського фестивалю

Театр танцю «Пігмаліон» Сумського Па-лацу дітей та юнацтва гідно представив місто Суми на Всеукраїнському фестивалі сучасного танцю «Funk і танці» та повернувся додому з блискучими результатами.

За підсумками конкурсних виступів колектив здобув одразу три перших місця у різних номінаціях:... Читати статтю повністю

На межі транспортного колапсу: у місті зупинилися газові заправки

У зв’язку з критичною ситуацією із заправкою громадського транспорту в Сумах Асо-ціація сумських перевізників офіційно звернулася до міської влади та Сумської міської військової адміністрації.

Більшість приватних автобусів у місті працюють на метані, наразі ситуація із заправками... Читати статтю повністю

У смертельній ДТП загинуло немовля

Аварія сталася пізно ввечері 14 травня на вулиці Холодноярській у м. Охтирка. По-передньо встановлено, що 27-річний водій автомобіля Honda допустив зіткнення з BMW.

Після удару Honda виїхала на узбіччя та зіткнувся з припаркованими транспортними засобами. На момент події у автомобілі... Читати статтю повністю

У Сумах юнаки вкрали пальне з автівок

У ніч на 12 травня в одному з дворів міста невідомі викрадали пальне з автомобілів. Інформацію про подію повідомили в поліцію та оприлюднили у соцмережах.

Оперативники кримінальної поліції встановили всіх учасників крадіжки. Ними виявилися троє місцевих жителів віком 16, 17 та 19... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній