Новини

Лікарі на колесах: майже 500 жителів Роменщини отримали допомогу

Упродовж минулого тижня 485 жителів Роменської громади отримали безкоштовну медичну допомогу завдяки роботі мобільної клініки Fortitude. Медики працювали у селах Мокіївка, Великі Бубни, Посад, Матлахове та Галка.

До складу мобільної бригади увійшли сімейний лікар, кардіолог та офтальмолог. Пацієнтів консультували, проводили огляди, робили ЕКГ та експрес-аналізи крові на рівень гемоглобіну, глюкози, холестерину та інші показники. Після консультацій люди безкоштовно отримували необхідні ліки, а за потреби - окуляри.

Проєкт «Мобільні клініки Сумщини» реалізує благодійний фонд Fortitude спільно з International Rescue Committee in Ukraine. Мобільна клініка й надалі працюватиме у Роменському районі, а мешканців закликають стежити за повідомленнями місцевої влади щодо графіка прийомів.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Виклик стихійним сміттєзвалищам

Департамент інфраструктури м. Суми спільно з КП «Чисте місто» активізували роботу з очищення територій від несанкціонованих звалищ. Проведено тендерні торги та укладено договір на суму понад 5 мільйонів гривень. Предметом закупівлі є послуги з ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих... Читати статтю повністю

Сумські спортсмени й їхні чотирилапі партнери стали призерами Кубка СНАУ

Студенти біолого-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету Єлизавета Малькова разом зі своєю улюбленицею - вівчаркою Ulfi’s Dakota - та Руслан Меняйло із шелті Фіні й бордер-колі Альпіною взяли участь у відкритих змаганнях КСУ з аджиліті «Кубок СНАУ».... Читати статтю повністю

На Сумщині відремонтують 6 км траси Київ – Суми

На автодорозі державного значення Н-07 Київ - Суми - Юнаківка тривають роботи з відновлення дорожнього покриття на території Роменського району.

За інформацією Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області, наразі підрядна організація виконує холодне фрезерування... Читати статтю повністю

Сумчани можуть придбати приміські квитки через застосунок

«Укрзалізниця» з 12 травня запустила можливість купівлі приміських квитків через застосунок по всій Україні, повідомили на підприємстві.

«Ми постійно оптимізуємо роботу системи та розширюємо карту доступних маршрутів. Онлайн-квитки - це про зручність та якісний сервіс для пасажирів,... Читати статтю повністю

«Пігмаліон» привіз одразу три перемоги зі всеукраїнського фестивалю

Театр танцю «Пігмаліон» Сумського Па-лацу дітей та юнацтва гідно представив місто Суми на Всеукраїнському фестивалі сучасного танцю «Funk і танці» та повернувся додому з блискучими результатами.

За підсумками конкурсних виступів колектив здобув одразу три перших місця у різних номінаціях:... Читати статтю повністю

Псевдобренд на АЗС – штраф на 170 тисяч

Шосткинська окружна прокуратура підтримала публічне обвинувачення стосовно 55-річного директора ТОВ, який незаконно використовував об’єкти інтелектуальної власності.

Як встановило слідство та довів прокурор у суді, підприємство орендувало дві автозаправні станції та здійснювало роздрібну... Читати статтю повністю

Добровольчим формуванням громад передали важливі засоби та техніку

Партію обладнання для виконання бойових завдань ДФТГ отримали кілька тижнів тому. Чергове підсилення - Starlink, генератор, зарядна станція, монітори та інша техніка для стабільної роботи.

Ці засоби допоможуть забезпечити надійний зв’язок, мобільність і додаткові можливості для захисту... Читати статтю повністю

«Еко-руханка» для малечі: незвичний конкурс

У Сумській громаді оголосили конкурс для наймолодших - «Еко-руханка: Рухаємося як енергія!». Його проводить управління інвестицій, міжнародної співпраці, охорони довкілля, енергоефективності та кліматичної політики Сумської міськради в межах Днів сталої енергії.

До участі запрошують... Читати статтю повністю

У Сумах юнаки вкрали пальне з автівок

У ніч на 12 травня в одному з дворів міста невідомі викрадали пальне з автомобілів. Інформацію про подію повідомили в поліцію та оприлюднили у соцмережах.

Оперативники кримінальної поліції встановили всіх учасників крадіжки. Ними виявилися троє місцевих жителів віком 16, 17 та 19... Читати статтю повністю

У Сумах стартував місячник здоров’я для людей 60+

У Сумах офіційно розпочався проєкт «Мі-сячник здоров’я: територія активного довголіття», який об’єднає мешканців поважного віку навколо активного способу життя, оздоровлення та спілкування. Ініціатива розрахована на сумчан віком 60+ та триватиме з 15 травня до 14 червня.

Упродовж... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній