Новини

За пів року на Сумщині одружилися понад 1,3 тисячі пар

Попри виклики воєнного часу українці продовжують створювати сім’ї та будувати спільне майбутнє. У першому півріччі 2026 року відділи державної реєстрації актів цивільного стану Сумського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України зареєстрували 4733 шлюби. Найбільше весіль відбулося на Полтавщині, де офіційно створено 2128 но-вих сімей. На Сумщині зареєстрували шлюб 1366 пар, а на Чернігівщині -1239.

У Міністерстві юстиції наголошують, що сьогодні одруження - це не лише офіційне оформлення стосунків, а й символ взаємної підтримки та віри у спільне майбутнє. Попри всі труднощі, українці продовжують говорити одне одному найважливіші слова та робити вибір бути разом.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook

п»ї
Читайте у цій рубриці

Знайшли мертвим колишнього начальника поліції Сумщини

За інформацією поліції, 16 липня близько 10:40 до правоохоронців надійшло повідомлення про смерть 44-річного чоловіка за місцем його проживання у Карлівській громаді на Полтавщині.

За попередніми даними, смерть могла на-стати внаслідок самогубства. Також є інформація, що колишній... Читати статтю повністю

росія зруйнувала центр реабілітації дітей з інвалідністю

Ворожий удар повністю зруйнував стаціонарне відділення КУ СОР «Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю», яке знаходилося в селі Рибці.

Щороку тут проходили реабілітацію до 350 дітей із Сумської, Київської, Полтавської та Харківської областей.... Читати статтю повністю

Втратив понад чверть мільйона гривень, намагаючись завантажити мапу тривог

До поліції звернувся 50-річний житель м. Суми. Чоловік повідомив, що в соцмережі Facebook натрапив на оголошення про нібито онлайн-мапу загроз. Перейшовши за за-пропонованим посиланням, він втратив до-ступ до своїх коштів - з банківської картки було списано понад 270 000 гривень на... Читати статтю повністю

На Роменщині затримали чоловіка, який погрожував перехожим

13 липня близько 12:00 до поліції надійшло повідомлення про агресивного чоловіка, який перебував біля місцевого магазину з но-жем у руках, поводився зухвало та висловлював погрози на адресу громадян.

На місце події негайно прибув наряд сектору реагування патрульної поліції. Під час... Читати статтю повністю

Робітникам культури підвищать зарплатню: коли та наскільки

Департамент фінансів Сумської облдерж-адміністрації повідомив про чергове рішення уряду. Так, ухвалене підвищення з 1 січня 2027 року оплати праці працівників державних та комунальних закладів культури, зокрема встановлено, що:

T посадові оклади (ставки зарплати) працівників закладів... Читати статтю повністю

Закупівля з мільйонною переплатою

На Сумщині до суду скеровано обвинувальний акт стосовно посадовиці Міжрегіональ-ного центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яку обвинувачують у службовій недбалості, що завдала державі майже 1,1 млн грн збитків.

За даними слідства, у 2022 році... Читати статтю повністю

Сумський виконком погодив

майже 150 компенсацій на ремонт пошкодженого житла

У підсумку засідання було підтримано 147 рішень Комісії з питань надання компенсації за пошкоджене нерухоме майно, яке зазнало руйнувань унаслідок бойових дій, терористичних актів і диверсій, спричинених збройною агресією рф проти... Читати статтю повністю

Приватизація АТ «Сумихімпром»: визначено дату аукціону

Під головуванням заступника голови Фонду держмайна Віталія Коваленка відбулося засідання аукціонної комісії з продажу об’єкта ве-ликої приватизації - державного пакета акцій розміром 99,9952% статутного капіталу АТ «Сумихімпром», повідомив Фонд держмайна України.

За результатами... Читати статтю повністю

За понад тисячу рослин коноплі підозру отримали вісім фігурантів

У межах першого етапу всеукраїнських оперативно-профілактичних заходів «Джен-тльмени» поліцейські Сумщини провели 22 обшуки, повідомили про підозру вісьмом особам, вилучили 1085 рослин коноплі, 236 рослин маку та близько 4 кг канабісу.

Заходи, ініційовані Департаментом бо-ротьби... Читати статтю повністю

Сумські прикордонники стали лауреатами «Смарагдової ліри»

Читати статтюМузичний гурт «Прикордонники» 5 прикордонного загону став лауреатом премії Державної прикордонної служби України «Смарагдова ліра».

У номінації «Музика» дипломом та відзнакою за високий художній рівень творів нагороджено військовослужбовця 5 прикордонного загону Олександра Оцевика... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній