У Сумах із 1 вересня будуть нові тарифи в комунальному громадському транспорті
Виконавчий комітет встановив тарифи на послуги міського електротранспорту та послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що надає КП «Електроавтотранс».
Так, із 1 вересня в комунальному громадському транспорті (автобусах та тролейбусах) пасажири сплачуватимуть 8 грн. Варто зазначити, що економічно обґрунтований тариф на проїзд у тролейбусі становить 16 грн, автобусі - 15 грн. Відповідну різницю комунальному підприємству відшкодовуватимуть коштом бюджету громади.
Востаннє тарифи на проїзд у комунальному громадському транспорті змінювали два роки тому. Відтоді подорожчали складові, що й обумовило необхідність перегляду вартості проїзду.
Разом з цим пільгові категорії, які нині користуються комунальним громадським транспортом безплатно, продовжать користуватися ним на тих же умовах. Як і раніше, для учнів 1-11-х класів проїзд у комунальному транспорті протягом календарного року залишиться безкоштовним.
Решті пасажирів суттєво заощаджувати на поїздках допоможе місячний проїзний, який відтепер буде єдиним на автобус і тролейбус. Коштуватиме він 360 грн, а користуватися комунальним транспортом протягом місяця можна буде необмежену кількість разів. Для студентів передбачені місячні пільгові проїзні на тролейбус за 160 грн.
Тепер просто цікаво: як швидко піде вгору ціна на проїзд приватного транспорту і чи відшкодовуватиме міська влада і маршрутникам різницю в тарифах?
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
На дорогах ліквідували 2 тис. кв. метрів ямковості: де саме
Впродовж минулого тижня на державних дорогах Сумщини було ліквідовано 2300 кв. м аварійної ямковості. Дорожники працювали на дорогах: Т17-05 Лохвиця - Гадяч - Охтирка, Т - 19-27 Чернеччина - Журавне, Р61 Батурин - Конотоп - Суми.
Роботи виконують гарячим асфальтобетоном, методом... ![]()
П`ятеро загиблих працівників ТЕЦ стали Почесними громадянами містагероя Охтирки
Для вшанування пам’яті цивільних, які загинули під час виконання професійних обов’язків внаслідок авіаційного бомбардування ТОВ «Брокенергія» 3 березня 2022 року, депутати Охтирської міської ради підтримали проєкт рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин містагероя Охтирки»:... ![]()
В області запустять нову нафтову свердловину
Як повідомляє компанія «Укрнафта», на Сумщині запустять нафтову свердловину з дебітом 87 т на добу. Буровий верстат на свердловині №150 Великобубнівського родовища наразі на фінальній стадії монтажу. Початок буріння нової свердловини на Сумщині запланований на 17 вересня. Проєктна... ![]()
Сільради співфінансують ремонт доріг
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області працює над поліпшенням проїзду дорогами Сумщини разом із громадами. Зокрема, в межах співфінансування Служби відновлення та Чернеччинської сільської ради на двох територіальних дорогах влаштували асфальтобетонне покриття... ![]()
На Сумщині в освітньому закладі будують протирадіаційне укриття
Днями начальник Сумської ОВА Володимир Артюх під час робочої поїздки до Охтирського району ознайомився, як проходить процес підготовки до нового навчального року у Комишанській загальноосвітній школі. Це - опорний заклад громади. Наразі триває його термомодернізація, на що з державного... ![]()
У Сумському районі облаштували найбільше укриттів
За словами заступника голови Сумської ОВА Сергія Кропивченка, упродовж двох місяців в області вдалося збільшити фонд захисних споруд на 265 об’єктів. Проте не всі райони спрацювали рівномірно. Краще із завданням впорався Сумський (141) та Конотопський (72) райони. Аутсайдером є Охтирський... ![]()
Сумщина отримає майже 2 мільярди на проєкти з відновлення
З держбюджету Сумщина отримає 1 млрд 729 млн грн, які будуть направлені в територіальні громади для ліквідації наслідків руйнувань.
За словами заступниці начальника Сумської ОВА Марії Зонової, позитивним прикладом використання таких коштів є Комишанська громада Охтирського району,... ![]()
Як навчатися в школі: результати опитування
У Сумах провели опитування батьків стосовно їх вибору форми навчання для дітей із 1 вересня. Участь у ньому взяли 26580 респондентів. Результати опитування показали, що 54% батьків підтримують освітній процес в очній формі, 46% - у дистанційній формі, повідомили в Сумській міськраді.
Гроші, зібрані для білопільського рятувальника Сергія Антоненка, родина передала онкохворим дітям
Про це повідомила Сумська обласна дитяча лікарня: «Хочемо поділитися історією, яка пронизана добром, відвагою, мужністю, болем, щирістю, неймовірним світлом та вірою!
Йдеться про Велике серце родини Антоненків, у яких війна забрала найдорожче - сина, але подружжя не зневірилося,... ![]()
Аферистка продавала неіснуючі авто й талони на пальне - ще 5 потерпілих
Минулого тижня 29-річній жінці, яка ошукувала довірливих осіб, серед яких - військовослужбовці, повідомили про зміну підозри. З урахуванням нових обставин за клопотанням слідчого та прокурора рішенням суду 16 серпня підозрюваній змінили запобіжний захід із цілодобового домашнього... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




