Ділова розмова

Бізнесу - комфортні умови!

На Сумщині підписано Меморандум про співпрацю податкової служби та Асоціації платників податків. Документ передбачає новий етап комунікації з платниками податків. Метою підписання Меморандуму є втілення ефективних форм співпраці для забезпечення участі громадськості в реалізації державної податкової політики за додержанням законодавства та запобігання правопорушенням у податковій сфері з боку як ГУ ДПС, так і представників бізнесу.

Меморандум передбачає взаємне представництво у консультативно-дорадчих органах ДПС та керівних органах асоціації, обмін інформацією, співпрацю у напрямі подолання корупції та забезпечення якісного виконання своїх функцій податковими органами, масово-роз’яснювальну та консультативну роботу тощо.

«У нас єдина мета - створення сприятливих умов для ведення бізнесу, адже успішний бізнес - це наповнені бюджети та стабільна економіка. Підписання Меморандуму є черговим кроком у налагодженні якісно нових стосунків між податковою Сумщини та Асоціацією платників податків, яка завжди була надійним партнером податкової служби», - зазначила Наталія Кіяшко.

«Відповідний меморандум було підписано на рівні країни. Перший - підписаний головою ДПС України Олексієм Любченком та президентом Асоціації платників податків України Гріголем Катамадзе. Далі кожна область мала підписати такий самий меморандум, з тими самими напрацюваннями та ідеями про збільшення контролю і збільшення податків і надходжень до бюджету. Асоціація платників податків на регіональному рівні візьме на себе обов’язки консультанта в питаннях податкової системи», - повідомив голова ради територіального відділення ГО «Асоціація платників податків України» Андрій Фролков.

Сторони відзначили плідні партнерські стосунки, які обов’язково мають тривати й надалі. Підписанти вважають Меморандум дуже важливим кроком на рівні податкова-платник.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Об’єднати всіх задля розвитку регіону!

Володимир Токар: «Незважаючи на всі політичні протиріччя, в обласній раді ми прагнули шукати компроміс»

Про це заявив голова регіонального парламенту Володимир Токар, який очолює депутатський корпус обласної ради сьомого скликання протягом останніх чотирьох років. Але варто нагадати,... Читати статтю повністю

Юрій Бойко: «Підтримка вітчизняної промисловості

повинна бути пріоритетом економічного розвитку держави»

В умовах важкої кризи уряд залишив людей і підприємства України напризволяще. Про це під час робочої поїздки Сумщиною заявив співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Побувавши на ТОВ «Керамейя» та АТ «СМНВО-Інжи-ніринг»,... Читати статтю повністю

Народний депутат Тетяна Рябуха

вимагає на ділі повернути пільговий проїзд для учнів молодших класів

ПогоджуюЧи в черговий раз підвищення плати за проїзд, Сумська міська рада втішила населення низкою пільг, погоджених з перевізниками, зокрема - пільговим проїздом учнів 1-4 класів під час навчального року.

Адже... Читати статтю повністю

Влада готується до безпечних виборів

Сумська міська рада виділила 305 тисяч гривень на забезпечення дільниць протиепідемічними засобами

ЧерговІ місцеві вибори в Україні, які відбудуться 25 жовтня, припали на час пандемії коронавірусу. Що це означає? Як виконати свій громадський обов’язок безпечно? Як усе відбуватиметься?... Читати статтю повністю

Идите вы в... Харьков

Горожане часто обращаются в редакцию с жалобами на непомерные цены и невозможность что-то с этим сделать.

- Это безобразие, - возмущалась сумчанка в редакции ВШ на прошлой неделе. - Цены в аптеках растут как на дрожжах! Где антимонопольный комитет? Где обещанный мониторинг и действенные... Читати статтю повністю

Почему подняли тарифы на обследования?

Действительно ли в частных клиниках Сум в два раза повысили цены?

На прошлой неделе в ВШ обратились два жителя Сум, которые заявили, что местные частные медицинские центры, воспользовавшись ситуацией, якобы стали сильно завышать стоимость обследований.

- Представьте себе, стою я... Читати статтю повністю

Будівельний флагман Сумщини

Від будівництва - до перевірки матеріалів і конструкцій

Один з найбільших забудовників Сумської області АТ «Сумбуд» працює відразу в декількох напрямках. Перше - це спорудження житлової нерухомості, зокрема мова йде про новий мікрорайон «Еспланада», що знаходиться в центрі Сум біля... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній