Ділова розмова

Юрій Чмирь: «Секрет успіху дуже простий!»

Екс-губернатор зміг об’єднати людей з досвідом ефективної роботи в різних сферах, які заслужили довіру і повагу жителів області

ОстаннІ соціологічні дос-лідження доводять, що рейтинг партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ стрімко підвищується. Згідно з проведеними опитуваннями, лідируючі позиції відзначаються не тільки в Сумах, а й по всій області.

Це не випадково, адже екс-губернатор Юрій Чмирь зміг об’єднати людей з досвідом ефективної роботи в різних сферах, які заслужили довіру і повагу жителів області. Крім того, все більше різних політичних сил заявляють про готовність приєднатися до ОП-ЗЖ. Про те, у чому феномен такої колосальної підтримки, запитали особисто.

- Юрію Павловичу, у чому особливість команди, яку ви ведете на вибори?

- В партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ нам вдалося згуртувати найкращих людей і сформувати потужну команду. З багатьма кандидатами, які балотуються до місцевих рад, ми знайомі протягом 10-15 років. Нас об’єднує шлях, який ми пройшли разом, працюючи на результат, який і сьогодні позитивно оцінюють жителі Сумської області. Так, часто можна почути, що нас називають екс-регіоналами. Але нам завжди вдавалося збирати найсильніших фахівців з усіх галузей - освіти та медицини, економіки та промисловості, аграрної сфери та житлово-комунального господарства, культури і спорту.

- На вашу думку, у чому ж полягає секрет успіху?

- Секрет успіху насправді дуже простий: системна робота, кращі кадри і стратегічне планування. Ми довели, наскільки дієва ця формула, на прикладі реалізації стратегії «Нова Сумщина - 2015». Тоді нам вдалося вивести область у п’ятірку кращих в Україні. Ми продовжуємо рухатися вперед. Нами розроблена нова Стратегія розвитку області на 5 років «Сумщина-2025». Прийшов час зробити вибір на користь людей, які вміють працювати і показувати результати. Ніхто не заперечуватиме, що найбільше багатство Сумської області - це люди, які люблять і знають свою справу. Разом з нами - вчителі та медики, аграрії та економісти, будівельники і промисловці, спортсмени та діячі культури. Я впевнений, що наша команда, об’єднавши їх величезний потенціал, здатна навести порядок на Сумщині!

- У суспільстві продовжують шукати відповіді на запитання, чому ви вирішили не йти в мери міста Суми?

- Дійсно, мені досі ставлять це запитання, хоча раніше я вже пояснив своє рішення. Експерти сходяться в тому, що найкраще у мене виходить збирати команду фахівців і разом втілювати масштабні проекти для розвитку області. Думаю, що саме згуртована робота однодумців і надалі буде ефективнішою, тому я веду команду ОП-ЗЖ на вибори до Сумської обласної ради. Разом ми зможемо і для Сум, і для області зробити більше. До того ж, зазначу, в рамках реформи децентралізації депутати отримають більше завдань по розвитку територій та поліпшення комфорту жителів Сумщини, а значить - і більше відповідальності. Наша команда до цього готова на всі 100%, маючи перед собою чіткий план дій на 5 років - Стратегію розвитку «Сумщина-2025».

- Чи плануєте ви розширення команди і співпрацю з іншими політичними партіями?

- Перед нашою командою стоїть головна місія - навести порядок на Сумщині. Отримавши більшість в Сумській обласній раді, команда ОП-ЗЖ зможе впливати на політичні процеси і приймати стратегічно важливі для людей рішення. Саме тому ми будемо об’єднувати всі розумні політичні сили, аби разом розвивати область, покращувати життя громадян. Наше гасло - «Повернути найкраще і рухатися тільки вперед!».

***

Це означає, що для нас важливо не тільки повернути колишні успіхи, але й вивести Сумщину в лідируючі регі-они, щоб про неї знали не тільки в Україні, а й за кордоном. Упевнений: тільки команда партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ зможе навести порядок!


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Не нехтуйте власним здоров’ям і здоров’ям оточуючих!

Мер Сум Олександр Лисенко звернувся до сумчан у зв’язку з ускладненням ситуації з коронавірусом

ШановнІ сумчани! Вже півроку ми з вами живемо в умовах пандемії коронавірусу, що зробила весь світ іншим.

На початку розповсюдження хвороби спільними зусиллями нам вдалось зберегти незначні... Читати статтю повністю

Областная психбольница будет финансироваться и за счет субвенций из ОТГ?

После того как с 1 апреля все медучреждения перешли на новые условия финансирования - по договорам с НСЗУ, - психиатрическая служба столкнулась с катастрофической нехваткой денег. Чтобы погасить задолженность по зарплатам, медикам областной специализированной больницы, которая находится... Читати статтю повністю

Будівельний флагман Сумщини

Купити квартиру з індивідуальним плануванням - це можливо!

Один із лідерів будівельного ринку області - компанія «Сумбуд» - почав продаж квартир в 11-поверховому будинку на пр. Лушпи, 5, корпус 11, в мікрорайоні «Еспланада».

Корпус має один під’їзд на 70 квартир (50 1-кімнатних... Читати статтю повністю

Майбутнє профтехосвіти: фахове обговорення

Як створити умови для молоді та залучити бізнес?

З кожним роком професійно-технічна освіта занепадає. На підприємствах не вистачає компетентних праців-ників. Отримані знання та навички не відповідають сучасним вимогам, а молодь не влаштовує кар’єра слюсаря, електрика чи фрезерувальника.

Політична... Читати статтю повністю

Від цього залежать життя українців!

Вадим Лисий: «Команда «Батьківщини» вимагає термінових рішень від центральної влади у подоланні пандемії»

Складна ситуація з коронавірусом, яка набирає все більших обертів, вимагає негайного втручання! На сьогодні в Україні понад 240 тисяч підтверджених випадків захворювання на COVID-19,... Читати статтю повністю

«Велике будівництво»: нові дороги, школи, лікарні

Оцінка з боку громадян свідчить, що Президент та партія «Слуга Народу» - на вірному шляху

На початку року в Україні розпочали масштабну розбудову соціальної інфраструктури. Проєкт Президента «Велике будівництво» охоплює всю країну. Будуються з нуля або оновлюються дороги та школи,... Читати статтю повністю

Образовательные традиции, проверенные временем

Уже шестьдесят лет Донецкий юридический институт МВД Украины предоставляет своим курсантам и студентам качественное юридическое образование европейского уровня.

Сегодня институт является кузницей кадров для подразделений Национальной полиции МВД Украины. Также институт готовит специалистов-юристов... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній