Ділова розмова

Зручна новинка - «Просто картка»

ТАСКОМБАНК для комфорту та захисту клієнтів об’єднав кредитку з кеш-кредитом

Кредитна картка, кредит готівкою чи позика в МФО? Пропозицій на ринку багато, але як обрати найзручніший варіант? Нещодавно ТАСКОМБАНК запровадив досить оригінальний для українського ринку продукт - «Просто картку». Вона поєднує характеристики кеш-кредиту і кредитної картки. Ми вирішили дізнатися, що краще - «Просто картка» чи позика у мікрофінансовій компанії?

ТАСКОМБАНК працює на ринку понад 30 років та є активним гравцем у частині роз-дрібного кредитування. Цього року банк повністю перебудував бізнес-модель та запровадив низку кредитних програм, які дозволять максимально наблизитися до клієнтів, забезпечуючи їм відчуття комфорту й захищеності у цей складний час. Це прості та зрозумілі кредити для українців.

За словами Артура Муравицького, заступника голови правління ТАСКОМБАНКУ, основні гравці зробили ставку на класичні кредитні картки і діджитал-проєкти. І основним драйвером цього був вихід на ринок необанків та розвиток фінтех. Всі захотіли бути там, де є платоспроможна цільова

аудиторія, забезпечений споживач великого міста, якому необхідний діджитальний досвід і крута картка з кешбеком, зручний мобільний додаток, що дозволяє не ходити до відділення. Це основний тренд ринку.

Проте залишається досить велика частка клієнтів, для яких грейс-періоди, кешбек та інше - це порожні слова. Людям важко орієнтуватися у банківських продуктах, вони часто не розуміють різниці між продуктами та їх переваги. Якщо брати кредит, то тільки з максимально зрозумілими умовами. Також є ті, хто в принципі не звик кредитуватися ні в банках, ні в МФО.

Розуміючи ситуацію на ринку, ТАСКОМБАНК запропонував продукт, який знаходиться на стику кеш-кредиту і кредитної картки - «Просто картку».

«Ми спробували об’єднати кращі переваги кредитування, коли людина може отримати картку, на неї - гроші і користуватися цим на «револьверній» основі постійно, головне - платити внески. Тож «Просто картка» не має складної механіки, грейс-періодів, кешбеку і комісій. Це проста картка, на якій є кредитний ліміт, користуватися ним можна в межах чесної відсоткової ставки. Операції (наприклад, зняти гроші, сплатити комуналку чи переказати кошти) здійснюються безкоштовно і без обмежень. Просто замовляй картку, яку наш кур’єр доставить практично в будь-який районний центр тобі додому, і користуйся», - пояснює Артур Муравицький.

Відсоткова ставка по «Просто картці» значно вигідніша, ніж пропонують зазвичай мікрофінансові організації, та становить 54% річних. Водночас небанківські кредити, до яких вже звикла більшість клієнтів, часто коштують понад 400% річних.

Якісно відрізняє картку від сотень пропозицій на ринку доступність готівки. Жодних комісій за обслуговування, безкоштовне зняття кредитної готівки в будь-яких банкоматах в межах України, безкоштовні платежі та перекази з картки на картку. І жодних обмежень по сумах, звичайно, крім вашого ліміту. Максимальний кредитний ліміт, до речі, становить 100000 гривень, що також значно перевищує максимальні суми позик у мікрофінансових організаціях.

Замовити «Просто картку» можна у будь-якому відділенні ТАСКОМБАНКУ чи на сайті онлайн - кур’єр доставить картку в будь-яке місто, просто вам додому.

Що відбувається в інших компаніях? Для прикладу, щоб отримати готівковий кредит у мікрофінансовій організації, людині потрібно вже мати якусь картку або шукати банк, де її замовити, і це не завжди безкоштовно. Зняти кеш - зазвичай теж платно. У магазинах, де немає терміналу, доведеться знімати гроші в банкоматі під 5% від суми і більше. Тепер є краще рішення, щоб звільнитися від складних кредитів та отримати просту кредитну картку, таку ж просту, як і кеш-кредит.

Для тих, хто звик користуватися сервісами онлайн, керувати коштами можна у додатку TAS2U, який працює на всіх платформах, включаючи веб. Він побудований за принципом гаманця, тобто можна завантажити свої картки інших банків і користуватися ними через один додаток.

«До кінця року мають вийти оновлення, і вже на новорічні свята наші клієнти зможуть користуватися новими функціями. Наприклад, ми впровадили операції зручних комунальних платежів. Це можливо за підтримки нашого партнера, сервісу Portmone. І поки що цей сервіс безкоштовний», - зазначив Артур Муравицький. З наступного року в TAS2U планують запровадити розстрочку та оплату частинами.

Нині в ТАСКОМБАНКУ працює оновлена продуктова лінійка, яка буде покращуватися і надалі: є класичні кредитні картки і лінійка кеш-кредитів, заснованих на принципі кращої ціни за менший ризик. Також банк пропонує клієнтам рефінансувати свою заборгованість в інших банках за однією з кращих цін. Ці продукти зроблені за принципом максимально простого ціноутворення.

Багатьом клієнтам важливий банківський сервіс у відділеннях. Тому зараз ТАСКОМБАНК трансформує регіональну мережу і незабаром реалізує декілька нових форматів відділень як у столиці, так і в регіонах. «Ми за концепцію digital first, не digital only. Цифровий досвід на першому місці, але ми балансуємо це офлайном. Банкінг без бар’єрів - ось принцип роботи в ритейлі, який ми хочемо реалізувати, тому сконцентруємося на поліпшенні онлайн- та офлайн-сервісів, впровадженні нових продуктів і створенні більш комфортного простору», - підкреслив Артур Муравицький.

Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011 р.

Зареєстрована в НБУ 21.10.1991 р. за №45


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Будівельний флагман Сумщини

Оренда і купівля комерційної нерухомості - в самому центрі Сум!

Один із будівельних лідерів Сумщини - АТ «Сумбуд» - успішно розвиває напрямок комерційної нерухомості, пропонуючи орендарям і покупцям торговельні та офісні приміщення в центрі міста.

Площі, що надаються в оренду, позитивно... Читати статтю повністю

Из-за долгов по зарплате продают 22% акций СНПО

В понедельник, 14 декабря, стало известно, что отдел принудительного исполнения решений управления государственной исполнительной службы Главного управления юстиции в Сумской области продает на электронном аукционе OpenMarket (ГП «СЕТАМ») корпоративные права АО «Сумское НПО» в уставном... Читати статтю повністю

8 тысяч - подачка, а не компенсация!

В преддверии жесткого карантина, который планируют ввести с 8 по 24 января, президент 8 декабря подписал три закона, которые, по мнению власти, помогут предпринимателям хоть как-то пережить это трудное время. Судя по опыту предыдущей весенней «поддержки» бизнеса, меры эти больше... Читати статтю повністю

«СМНПО, верни нам деньги!»

Под стенами юстиции митинговали фрунзенцы, которым предприятие задолжало 174 млн.

«ВІддайте наші гроші!» - с таким плакатами в Сумах 7 декабря под стенами Межрегионального управления юстиции на ул. Г.Кондратьева собрались бывшие работники СНПО им. Фрунзе.

Народ требовал выполнения... Читати статтю повністю

В Сумской области появились дороги...

В 2020 г. на Сумщине отремонтировали больше автотрасс, чем за предыдущие 10 лет

Дорог на Сумщине много - больших и малых. Тех, что относятся к трассам государственного значения, - 2086 км. В 2019 году 90% из них нуждались в ремонте, ведь государство годами практически не выделяло... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній