У Сумах проводять операції по заміні міжхребцевого диску імплантатом
Нейрохірургічна служба Сумської лікарні Святого Пантелеймона освоїла новий напрямок - заміну міжхребцевого диску імплантатом. Як повідомив керівник медзакладу Володимир Поцелуєв, такі операції відносяться до найвищого рівня складності: «Вперше за історію лікарні зроблено ряд операцій зі встановлення імплантатів у шийний відділ хребта, міжхребцевий штучний диск. Операції проходять вдало, і ми будемо в подальшому впроваджувати їх».
Під час таких утручань лікарі видаляють міжхребцевий диск і встановлюють на його місце імплантат - завдяки чому вдається відновити функції опорно-рухового апарату, втрачені під час прогресування захворювання. Для цього застосовують обладнання, яке було придбане протягом останніх трьох місяців медичною установою.
Володимир Поцелуєв додав, що нарощувати потужності в лікарні планують і надалі, адже Сумська обласна госпітальна рада визнала її одним із трьох основних медичних закладів міста Суми: «Госпітальна рада запропонувала створити три кластерні лікарні - серед них і наша в об’єд-нанні з міською лікарнею №5».
Найближчим часом у медзакладі будуть працювати над подальшим розвитком судинної, нейрохірургічної та травматологічної служб лікарні.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
Абсолютна чемпіонка Європи
На чемпіонаті Європи з класичного жиму лежачи, який відбувся в Будапешті (Угорщина), діючий чемпіон світу, сумчанка Анна Рикун стала переможницею у ваговій категорії до 57 кг, здолавши фантастичні 123,5 кг і на півтора кілограми покращивши свій попередній світовий рекорд. Вона здобула... ![]()
Сумчанин - перший на Кубку Європи
У Ризі (Латвія) стартував Кубок Європи з дзюдо серед дорослих. У перший же день змагань українські спортсмени отримали сім нагород, три з яких завоювали представники Сумщини.
Студент СумДУ Кирило Самотуг у ваговій категорії до 60 кг переміг у чвертьфіналі дзюдоїста з Італії, у півфіналі... ![]()
Сумський водозабір оснастили сучасною засувкою
У рамках співпраці з представництвом Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні сумський водоканал безкоштовно отримав клинові засувки. Це продовження плідного партнерства, що триває від початку війни. У якості гуманітарної допомоги фонд ЮНІСЕФ у березні надав... ![]()
Конотопчанин став чемпіоном світу
На чемпіонаті світу U20 з легкої атлетики феєрично виступив наш земляк - Артур Фельфнер. В Калі він приїхав у статусі чемпіона Європи серед юніорів і срібного призера чемпіонату світу у цій же віковій категорії. Як повідомляє сайт ФЛАУ, цього року вихованець Конотопської ДЮСШ, якого... ![]()
Кому доведеться повернути 6500 гривень?
Виявляється, понад 25 тисяч українців помилково отримали по 6500 грн у рамках державної програми «єПідтримка». Йдеться про співробітників бюджетних організацій, які, згідно із законодавством, не можуть претендувати на подібну фінансову допомогу. На такий випадок Мінекономіки опублікувало... ![]()
До уваги сумських мисливців: полювання на пернату дичину - під забороною!
Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства звертає увагу мисливців, для яких у першій декаді серпня зазвичай відкривається полювання на пернату дичину. На жаль, у зв’язку з воєнним станом та діючою в області забороною відвідувати ліс - сезон полювання на пернату... ![]()
Стефанія, Аріель, Джавеліна, Байрактар та Граф: які імена обирають для новонароджених українці
104 905 - саме стільки маленьких громадян України з’явилося на світ упродовж першої половини 2022 року, повідомляють у Міністерстві юстиції. Більшість українців при виборі імен для своїх малюків надають перевагу все ж таки традиційним.
Найпопулярнішими жіночими іменами, якими батьки... ![]()
На Сумщині відновили переправу біля села Шевченкове
У Міністерстві інфраструктури повідомили, що дорожнім службам вдалося відновити сполучення між містами Ромни та Конотоп: зруйнований окупантами міст відремонтовано! Це переправа біля села Шевченкове, яка сполучає населені пункти Кролевець, Конотоп, Ромни та Пирятин - тобто північ... ![]()
Відмінники та двієчники Сумської міської ради
У рамках кампанії «Місцеві депутати. Атестація» експерти визначили кращих та гірших депутатів Сумської міської ради відповідно до закону «Про статус місцевих депутатів», проаналізувавши їхню роботу впродовж першого року роботи після виборів.
За результатами моніторингу, чотири депутати... ![]()
Забруднили Псел на 420 тис. грн - судитимуть двох службовців ПАТ «Сумихімпром»
Окружна прокуратура м. Суми затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно директора з виробництва ПАТ «Сумихімпром», службова недбалість якого призвела до забруднення поверхневих вод (ч. 2 ст. 367, ч. 1 ст. 242 КК України). Також притягнуть до відповідальності начальника... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




