Феміда

Збитий безпілотник та жертви російської агресії

1 листопада - майже сотню снарядів та мін було спрямовано на шість прикордонних громад області. В Юнаківській громаді після обстрілу з САУ (17 приходів) була пошкоджена енергосистема.

Новослобідську громаду рашисти обстріляли з мінометів. Пошкоджені два будинки мирних мешканців, одного чоловіка поранено. Ще в одному господарстві осколками вбило коня.

2 листопада - ворог сім разів обстріляв прикордоння та випустив по області понад 140 різних снарядів та мін. Есманську громаду протягом дня обстріляли чотири рази - з міномету (28 приходів) та кулемету, а ще з реактивної артустановки (16 приходів). У результаті було пошкоджено ЛЕП. Також руйнувань зазнав приватний будинок, магазин та водопровід.

Миропільську громаду тричі обстріляли з мінометів (28 приходів) та САУ (34 приходи). Вибухи спричинили пожежу. Пошкоджений житловий будинок, літня кухня, підвал, гараж.

3 листопада - 157 (!) снарядів та мін за день. Під обстрілами опинилися Білопільська, Есманська, Зноб-Новгородська, Краснопільська, Хотінська, Шалигинська, Юнаківська та Середино-Будська громади. На околиці села Юна-ківської громади ворог спрямував безпілотник, що скинув вибухівку типу ВОГ-17.

У Білопільській громаді з мінометів обстріляли два села (48 вибухів). Пошкоджено місцевий будинок культури, шість приватних будинків мирних мешканців та трактор фермерського господарства. В іншому селі через обстріл загорівся будинок, пошкоджені дві господарчі споруди.

У Шалигинській громаді росіяни пошкодили ферму. Вогонь вели з РСЗВ. Загорілися тюки з соломою. Люди змогли самотужки загасити пожежу.

А в Середино-Будській громаді армійці рф пошкодили будинок. Снаряд пробив дах і застряг у підлозі. Не розірвався. Викликали піротехніків.

У Есманській громаді внаслідок обстрілу пошкоджений ангар місцевого фермера.

4 листопада - під ворожими обстрілами були чотири прикордонні громади. росіяни протягом години обстрілювали прикордонне село Білопіль-ської громади.

На мирних мешканців було спрямувано 28 снарядів із САУ. Пошкоджені три житлові будинки та чотири господарських приміщення. Були прямі влучання в помешкання - наскрізні діри в дахах, розбиті стіни, знищене майно мешканців.

5 листопада - під ворожим вогнем опинилися п’ять прикордонних громад. На околиці одного з прикордонних сіл Краснопільської громади армійці рф з безпілотника скинули два вибухові пристрої типу ВОГ.

Миропільську громаду протягом дня обстріляли двічі: спочатку скинули 10 мін, а потім випустили 17 снарядів із САУ. Через обстріли зайнялося господарче приміщення місцевих мешканців. Ще кілька будівель зазнали пошкоджень.

6 листопада - бійці Миропільського ДФТГ збили зі стрілецької зброї ворожий безпілотник.

По Ворожбянській громаді з росії за день прилетіло 72 (!) снаряди. Опівдні ворог гатив зі ствольної артилерії. «Прильоти» були на вулицях, на подвір’ях місцевих мешканців, були й прямі попадання в будівлі.

Згодом цю ж громаду обстріляли ще й з РСЗВ. Дуже пошкоджені три приватні будинки. Від однієї оселі мало що вціліло. Також зруйновані літня кухня, лазня та сараї. Пошкоджені електромережі та осколками побиті газові труби.

Снаряди також розривалися біля багатоквартирного будинку. Три квартири пошкоджені: вибиті вікна, вирвані віконні рами, двері.

На жаль, осколком убило місцеву 62-річну жительку, яка під час обстрілу була на городі. Снаряд розірвався якраз за кілька метрів від неї. Ще одна місцева жителька поранена.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Казав, що військовий і втратив ногу: правоохоронці встановили ще трьох ошуканих 20-річним білопільцем

ЗА процесуального ке-рівництва Білопільсь-кого відділу Сумської окружної прокуратури 20-річному жителю м. Біло-пілля, який ошукував довірливих людей, продаючи неіснуючу військову амуніцію, змінено повідомлення про підозру.

Нагадуємо, оскільки з початку повномасштабного вторгнення... Читати статтю повністю

Збирав дані про дислокацію ЗСУ і отримав 15 років в’язниці

Як повідомили в офісі Генпрокурора, прокурор Сумської обласної прокуратури у суді довів, що засуджений та його знайомий були залучені представником збройних сил рф до конфіденційного співробітництва - для отримання розвідданих. Виконуючи вказівки куратора, чоловіки відправляли йому... Читати статтю повністю

На Сумщині чоловіку дали 6 років за розбещення малолітньої падчерки

Ювенальні прокурори Шосткинської окружної прокуратури підтримали публічне обвинувачення стосовно 38-річного обвинуваченого в розбещенні малолітньої.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що чоловік із 2013 року проживав у одному з райцентрів Сумщини з жінкою, у якої була... Читати статтю повністю

Зберігав вибухівку та обікрав склад

Охтирська окружна прокуратура підтримала публічне обвинувачення стосовно 42-річного чоловіка, який зберігав без передбаченого законом дозволу вибухові речовини та обікрав склад. У ході слідства було встановлено та доведено в суді, що обвинувачений 13 травня цього року в Охтирському... Читати статтю повністю

Замість допомоги втратила власні 40 тисяч

До поліції Шостки з заявою про шахрайство звернулася 59-річна місцева жителька. Жінка розповіла, що отримала повідомлення в одному з месенджерів про можливість отримання грошової допомоги від міжнародної організації. Не підозрюючи обману, остання перейшла за посиланням, вказаним у... Читати статтю повністю

Ґвалтував чотирьох малолітніх дівчат

ЩЕ у 2013 році приватний підприємець, діяльність якого була пов’язана з наданням розважальних послуг дітям у м. Суми, обманним шляхом отримав відверті фото 13-річної сумчанки. Після чого 51-річ-ний житель Сумського районупочав шантажувати дівчину тим, що оприлюднить ці знімки.

Шантаж... Читати статтю повністю

Побив викруткою та намагався зґвалтувати

Глухівський відділ Шосткинської окружної прокуратури затвердив та направив до суду обвинувальний акт стосовно 24-річного чоловіка, який побив жінку та намагався її зґвалтувати.

За даними слідства, 14 серпня цього року близько 10 години у м. Глухів працівник хлібокомбінату привіз... Читати статтю повністю

«Знов я. Знову нетверезий»...

4 листопада на проспекті Лушпи в Сумах охоронці порядку зупинили порушника комендантської години на Nissan Leaf. Тільки патрульні підійшли до автівки, як 40-річний чоловік зізнався: «Знов я. Знову нетверезий».

Водій пройшов огляд на стан сп’яніння на місці зупинки, результат якого... Читати статтю повністю

Мало не задушив - начебто за порчу

СЛІДЧІ Роменського районного відділу поліції під процесуальним ке-рівництвом Роменської окружної прокуратури оголосили підозру місцевому жителю, який вдерся до будинку пенсіонерки та намагався її задушити.

3 листопада ввечері до поліції надійшло повідомлення, що в домівку 84-річної... Читати статтю повністю

«Безпечний» переказ грошей - мінус 56 тисяч...

7 листопада до поліції за допомогою звернулася 33-річна жителька Буринщини. Вона розповіла, що на одному з інтернет-сайтів продавала дитячий одяг. Згодом з нею через месенджер зв’язалася жінка, яка виявила бажання придбати товар. Узгодивши ціну, покупчиня надіслала посилання - начебто... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній