Новини

Із туалету сумського ТЦ викрали сушарку

13 грудня до поліції звернулась адміністрація одного з торговельних центрів м. Суми з повідомленням про крадіжку сушарки для рук вартістю 12 тис. грн із чоловічого туалету. Переглянувши відео з камер спостереження в ТЦ, оперативники поліції помітили, як до вбиральні пішов високий худорлявий чоловік, а через деякий час вийшов, несучи щось у пакеті. У чоловікові правоохоронці впізнали свого давнього знайомого, 41-річного залежного від наркотиків сумчанина, який неодноразово раніше скоював крадіжки майна з установ, організацій та у громадян.

Поліція встановила, що зловмисник, вкравши сушарку, відразу ж поніс її до ломбарду, щоб здати та отримати гроші. Але в ломбарді приладдя для сушіння рук у нього не прийняли, тож злодій непомітно для працівників ломбарду вкрав звідти дитячий візок, який стояв у приміщенні.

Співробітники відділу кримінальної поліції Сумського райуправління поліції ГУНП в Сумській області затримали крадія наступного дня. Під час обшуку в нього вдома були вилучені і сушарка, і дитячий візок.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Дві громади отримають підтримку від Великої Британії

Посольство Великої Британії за сприянням Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України відібрало 10 з майже пів тисячі заявок територіальних громад за результатами відкритого конкурсу, оголошеного міністерством за підтримки уряду Великої Британії.

У рамках проєкту... Читати статтю повністю

Секретарем Сумської міської ради став Артем Кобзар

Читати статтюЗ 14 грудня Артем Кобзар виконує обов’язки на посаді секретаря Сумської міської ради VIII скликання. Новий очільник депутатського корпусу обійматиме цю посаду на період увільнення від роботи свого колеги Олега Рєзніка, котрий мобілізований до ЗСУ.

Нагадаємо, Артема Кобзаря обрали... Читати статтю повністю

В Охтирці використовують золотий стандарт лікування

Читати статтюВійна спонукає шукати ефективні рішення для лікування пацієнтів зі складними ранами та глибокими дефектами, зазначають в Охтирській міськраді. Особливо - після мінновибухових ушкоджень.

Зокрема, охтирські лікарі використовують унікальну методику швидкого загоєння ран - вакуумну терапію.... Читати статтю повністю

В Краснопіллі після обстрілу РСЗВ загинула вчителька

Читати статтюМинулого тижня Сумщина знову має втрати і постраждалих. Терор росіян не припиняється...

12 грудня - росіяни обстріляли чотири громади Сумщини, зафіксовано 26 вибухів. Більше всього дісталося Великописарівській громаді, на яку скинули 16 мін.

Внаслідок атак був пошкоджений... Читати статтю повністю

Суспільно корисні роботи: нові можливості для безробітних

Уряд України збільшив оплату за виконання суспільно корисних робіт у 1,5 рази. Відтепер за відпрацьований повний місяць учасники проєкту «Армія відновлення» отримуватимуть 10 050 грн. З квітня наступного року цей розмір зросте до 12 тис. грн.

Це рішення є важливим кроком у підтримці... Читати статтю повністю

На Сумщині ворожа ДРГ захопила в полон українських прикордонників

На Сумщині, за 3 км від кордону з курською областю рф, диверсійнорозвідувальна група росіян захопила в полон шістьох українських прикордонників. Про взяття українців у полон 16 грудня повідомив губернатор курської області Роман Старовойт. Інформацію підтвердив і український військовослужбовець,... Читати статтю повністю

На Тростянеччині відновили ще один зруйнований росіянами офіс

Серед усіх лісогосподарських підприємств Сумщини, що зазнали пошкоджень внаслідок воєнних дій, найбільш постраждалою є філія «Тростянецьке лісове господарство» ДП «Ліси України».

За один місяць окупації, що тривала з 24 лютого по 26 березня 2022 року, вороги на друзки рознесли центральний... Читати статтю повністю

Затримали з наркопосилкою

Минулого тижня працівники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 3 (м. Лебедин) перевірили оперативну інформацію щодо можливої причетності мешканця Лебедина до протиправної діяльності, пов’язаної з незаконним обігом наркотиків. І вона підтвердилася. В одному з поштових... Читати статтю повністю

Сумчан чекають "Теплі обійми"

Читати статтюАгенція промоції «Суми» запрошує сумчан до Сумської міської галереї - відвідати виставку «Теплі обійми» сумської художниці Ані Черненко. Всіх чекають на вул. Соборній, 27, з 11:00 до 18:00 кожного дня, окрім понеділка. Ось що каже про свою виставку сама авторка: «Мої малюнки - вони... Читати статтю повністю

Директора департаменту інфраструктури в Сумах відсторонили від посади на два місяці

Директора департаменту інфраструктури Сумської міськради відсторонили від займаної посади до 11 лютого. Таке рішення прийняв ВАКС, задовольнивши клопотання прокурора САП.

Нагадаємо, Олександра Журбу затримали разом із мером Олександром Лисенком. Їх обох підозрюють в одержанні хабара... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній